magdalena neuner

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „magdalena neuner“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „magdalena neuner“.

Marija Kaznačenko prieš olimpinį debiutą: nelabai suprantu, kas vyksta

Lietuvos olimpinėje rinktinėje – trys žaidynių debiutantai. Viena jų – kadaise biatloną į slidinėjimą iškeitusi Marija Kaznačenko. 24-erių visaginietė prieš pirmąjį olimpinį startą neslepia jaudulio. Chaosas M. Kaznačenko teigimu, ji dar prieš savaitę nejautė jokio nerimo. Dabar viskas pasikeitė. 24-erių mergina atvirauja, kad pastaruoju metu sulaukia itin daug dėmesio. „Žinoma, kad jaudulys yra. Visi esame žmonės, tad, manau, tai normalu, – svarstė M. Kaznačenko. – Dabar trupučiuką chaosas.
2018-01-30

D. Rasimovičiūtė liko 68-a

2007-2008 metų pasaulio biatlono taurės varžybų bendrojoje įskaitoje 68-ąją vietą su 12 įskaitinių taškų užėmė Diana Rasimovičiūtė. Lietuvos biatlonininkei pavyko aplenkti 11 įskaitinių taškų pelniusių varžovių. Planetos taurės savininke - jauniausiai amžiumi per visą varžybų istoriją - tapo 21 metų vokietė Magdalena Neuner, kuri sekmadienį paskutinėje sezono rungtyje užėmė devintąją vietą.
2008-03-16

Pasaulio biatlono taurės varžybų lydere tapo prancūzė

Pietų Korėjoje vykstančiame septintajame planetos biatlono taurės varžybų etape moterų 10 km persekiojimo rungtį šeštadienį laimėjo bei lydere bendrojoje sezono įskaitoje tapo prancūzė Sandrine Bailly. Kartą šaudykloje suklydusios nugalėtojo laikas - 31 minutė 29,8 sekundės.
2008-03-01

Moterų planetos biatlono taurė atiteko vokietei

Sekmadienį Rusijoje baigėsi 2006-2007 metų sezono moterų planetos biatlono taurės varžybos.Paskutinėse 12,5 km bendro starto lenktynėse tik 15-ą vietą užėmė vokietė Andrea Henkel, tačiau jai to pakako, kad iškovotų pasaulio taurę.
2007-03-18

Lietuvė šeštadienį nebaigė pasaulio taurės persekiojimo lenktynių

Rusijoje tęsiasi paskutinis - devintasis - 2006-2007 metų sezono planetos biatlono taurės varžybų etapas.Nesėkmę moterų 10 km persekiojimo lenktynėse šeštadienį patyrė Diana Rasimovičiūtė. 42-a startavusi (51 dalyvė) Lietuvos biatlonininkė trijose šaudyklose nepataikė net 7 kartus ir ją ratu pavijusios lyderės pagal reglamentą privartė pasitraukti iš lenktynių.Septintąją pergalę šį sezoną iškovojo vokietė Magdalena Neuner.
2007-03-17

Biatlonininkė Diana Rasimovičiūtė pasaulio taurės sprinto rungtyje finišavo 42-a

Ketvirtadienį Rusijoje prasidėjo paskutinis - devintasis - 2006-2007 metų sezono planetos biatlono taurės varžybų etapas.42-a moterų sprinto rungtyje (59 dalyvės) finišavo Diana Rasimovičiūtė, 7,5 distancijoje dukart suklydusi šaudykloje bei finiše 3 minutes 14,1 sekundės pralaimėjusi be klaidų šaudžiusiai nugalėtojai vokietei Magdalenai Neuner (22 min. 34,0 sek.).Antrąją vietą sprinto distancijoje užėmė kita Vokietijos biatlonininkė Andrea Henkel (+56,8 sek.
2007-03-15

Biatlonininkė D.Rasimovičiūtė planetos taurės sprinto rungtyje buvo 70-a

Ketvirtadienį Norvegijoje prasidėjo septintasis - priešpaskutinis - 2006-2007 metų sezono pasaulio biatlono taurės varžybų etapas.70-ąją vietą tarp 91 dalyvės moterų sprinto rungtyje užėmė Diana Rasimovičiūtė, 7,5 km distancijoje 5 kartus suklydusi šaudykloje bei finiše 3 minutes 58,9 sekundės pralaimėjusi nugalėtoja tapusiai vokietei Andreai Henkel (21 min. 47,9 sek.). Pirma finišavusi Vokietijos sportininkė šaudė be klaidų.Antrąją vietą užėmė rusė Jekaterina Jurjeva (+24,8 sek.
2007-03-08

Suomijoje prasidėjo septintasis pasaulio biatlono taurės varžybų etapas

Trečiadienį Suomijoje moterų 15 km asmeninėmis lenktynėmis prasidėjo septintasis planetos biatlono taurės varžybų etapas.Aukso medalį iškovojo kartą šaudykloje suklydusi vokietė Andre Henkel, kuri distanciją įveikė per 49 minutes 27,2 sekundės.Antrąją vietą užėmė be klaidų šaudžiusi prancūzė Florence Baverel-Robert, kuri nugalėtojai finiše pralaimėjo 31,6 sekundės.Trečiąją vietą užėmė dukart šaudykloje suklydusi kita Vokietijos biatlonininkė Kati Wilhelm:1. Andrea Henkel (Vokietija) 49 min.
2007-02-28

Planetos biatlono pirmenybėse sekmadienį Diana Rasimovičiūtė finišavo 32-a

Pasaulio biatlono čempionate Italijoje sekmadienį moterų 10 km persekiojimo rungtyje 32-ąją vietą tarp 54 dalyvių užėmė Diana Rasimovičiūtė.Lietuvos biatlonininkė, septynis kartus suklydusi šaudykloje, antrąjį aukso medalį čempionate iškovojusiai vokietei Magdalenai Neuner finiše pralaimėjo 3 minutes 59,8 sekundės.Planetos čempione tapusios devyniolikmetės Vokietijos biatlonininkės laikas - 33 min. 01,6 sek. bei 4 klaidos šaudykloje.
2007-02-04

Pasaulio biatlono pirmenybių 7,5 km sprinte Diana Rasimovičiūtė buvo 31-a

Planetos biatlono čempionate Italijoje šeštadienį moterų 7,5 km distancijoje 31-ąją vietą tarp 84 sportininkių (startavo 85) užėmė Diana Rasimovičiūtė.Lietuvos biatlonininkė, keturis kartus suklydusi šaudykloje, aukso medalį iškovojusiai vokietei Magdalenai Neuner finiše pralaimėjo 1 minutę 52,8 sekundės.Pirmą kartą planetos čempione tapusios devyniolikmetės Vokietijos biatlonininkės laikas - 22 min. 46,9 sek. bei dvi klaidos šaudykloje.