mados

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mados“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mados“.

Papasakojo, kokios moterys traukdavo vyrus – kuo daugiau alpdavo, tuo geriau

Šilutės Hugo Šojaus muziejuje demonstruojamos įvairių istorinių laikotarpių, europiečių, tarp jų, žinoma, ir lietuvių, vestuvinių suknelių mados bei jų pokyčiai. Muziejininkė Roma Šukienė papasakojo, kaip bėgant laikui kito suknelių mados tendencijos ir kaip moteris lėmė vyro statusą visuomenėje. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Įspėja „TikTok“ paskyras turinčius lietuvius: šios klaidos gali baigtis liūdnai

Žmonės socialiniuose tinkluose randa keisčiausių su sveikata susijusių patarimų, ypač daug jų populiariojoje „Youtube“ platformoje bei paauglių dieviname „TikTok“, kur vykdomi įvairūs iššūkiai. Vaistininkė atsako, kuo tokie ne sveikatos priežiūros specialistų pateikti patarimai gali kenkti sveikatai.
2023-04-25

Turnė katedra Belgijoje buvo virtusi podiumu – kai kurių apdarų vertė siekė ir 300 tūkstančių eurų

Turnė katedra Belgijoje porai valandų buvo virtusi podiumu, ant kurio savanoriai demonstravo šimtmečius skaičiuojančius, aukso ir sidabro siūlais siuvinėtus apdarus. Beje, kai kurių drabužių vertė siekia ir 300 tūkstančių eurų. Turnė katedroje skambantys vargonai nestebina nieko, tačiau šventovėje įrengtas podiumas su prabangius religinius drabužius vilkinčiais modeliais – vaizdas išties neįprastas.
2021-11-16

Lietuvoje populiarėja naujos laidotuvių mados: atsisako kelių dalykų

Deramas atsisveikinimas su brangiu žmogumi padeda lengviau išgedėti sudėtingą laikotarpį. Nors ilgą laiką ši jautri sritis sunkiai įsileido naujoves, pastebima, kad keičiasi ir atsisveikinimo tradicijos. Vienas ryškiausių pokyčių, pasak laidojimo ceremonijų organizavimo sistemos „Rekviem“ konsultantės Evelinos Kotrynos Gailės, yra sutrumpėjęs laikas, skirtas atsisveikinti su velioniu.
2020-10-27

Prieš Vėlines perspėja lietuvius: „Esmė ne puošmenų kiekis”

Nenumaldomai artėja šventės, kurių metu rinksimės kapuose pagerbti anapilin išėjusių artimųjų. Gamtininkai atkreipia dėmesį, kad šių švenčių metu susidaro didžiuliai kiekiai atliekų ir ragina rinktis natūralias dekoracijas, jų nešti mažiau. „Svarbu nepamiršti, apie ką yra Vėlinės ir Visų Šventųjų diena. Jos yra apie artimuosius, jų atminimą, pagarbą ir meilę. Šios šventės niekaip nesusijusios su žvakių ar puokščių kiekiu ant kapo.
2020-10-27

Vilniečių šeima sugalvojo, kaip panaudoti senus megztinius: jų idėja sužavėjo šimtus

Šiluma jau nebelepina, todėl lietuviai iš spintų pradeda traukti šiltus megztinius. Gamtos saugojimu besidominti vilnietė Eglė ir jos mama ragina žmones šaltąjį sezoną pasitikti ne tik šiltai, bet ir tvariai. Jų parduodami mezginiai gaminami iš natūralių siūlų, o kai kurie mezgami išardžius seną, nenešiojamą drabužį, taip prikeliant jį antram gyvenimui.  Eglės teigimu, „MamaMezga“ tikslas yra paskatinti žmones skirti didesnį dėmesį aprangos patogumui, ilgaamžiškumui ir kokybei.
2020-10-17

Stulbinanti lietuvės sėkmė: jos kūriniai – ant Niujorko mados savaitės podiumo

Niujorko mados savaitės metu buvo pripažinta lietuvių kūrėja Grėtė Švėgždaitė – vakar Niujorko mados savaitei buvo pristatytas šilkinių aksesuarų prekės ženklas „GRETES.SHOP“. Vienas iš Niujorke vykstančių mados savaitės renginių – jaunų prekės ženklų pristatymas, kurio metu iš viso pasaulio pasirodo tik 70 atrinktų dizainerių. Šiais metais mados savaitės organizatoriai pastebėjo „GRETES.
2020-09-15

Atskleidė didžiausias kapų tvarkymo klaidas: nekartokie jų

Kapų tvarkymo papročiai pamažu keičiasi. Šiuo metu Lietuvoje vyrauja kapo estetizavimas – perdėta puošyba. Paminklai mažėja, tampa vis įmantresnių formų. Gyvas gėles keičia plastikinės, didėja puošnios kapų žvakės. Naudojama ryški skalda, spalvotas mulčias, gludinti akmenys, dirbtinė veja, baltos plastikinės lentelės, žali vejos borteliai. Kapuose atsiranda vis daugiau beskonybės ir kičo.
2020-06-03

Dizainerius įkvėpė koronavirusas: tokių kaukių pasaulis dar nematė

Dizaineriams ir siuvėjams koronavirusas tapo įkvėpimo šaltiniu sukurti įspūdingas, iki šiol nematytas kaukes – aksesuarus. Nigerijoje gyvenanti Sefiya demonstruoja savo prie suknelės priderintą, netikrais briliantais puoštą veido kaukę. Moteris sako, kad išskirtinė kaukė – būdas pabrėžti savo stilių. Moteris kaukes kuria ir kitiems. „Nepaisant susiklosčiusios padėties, aš noriu išlikti tuo, kuo esu.
2020-05-19

Ekspertė vardija, kokias klaidas darome lankydami kapus

Artėja metas, kai visi skubėsime ant kapų padėti gėlių tiems, kurie išėjo. Apie tai, kaip prižiūrėti kapus, tv3.lt skaitytojams pasakoja apželdinimo kursų “Geltonas karutis” organizatorė Lina Liubertaitė.  Lina, ar egzistuoja kapų mados?  Taip, be abejo, kaip ir bet kurioje srityje, kapų apželdinime egzistuoja mados. Tik tiek, kad, sakyčiau, kapų apželdinimas yra susijęs su tradicijomis. Natūralu, kad jos keičiasi retai.
2019-10-27
REKLAMA
REKLAMA

„Dior“ pristatė kolekciją – skatina prisiminti apie ekologinę krizę

Dėmesys klimatui ne tik pasaulio lyderių susitikime Jungtinėse Tautose, bet ir Paryžiaus mados savaitėje. Garsieji mados namai „Dior“ pristatė kolekciją, kuri yra priminimas mums visiems apie gresiančią ekologinę krizę.  Skambant muzikai, netradiciniu podiumu žengia „Dior“ mados namų šedevrais vilkintys modeliai. Tačiau šįkart ne ką mažiau dėmesio už drabužius sulaukia ir dekoracijos.
2019-09-25

Kapinių vaizdas keičiasi – įsitvirtina naujos mados

Pasak antkapių specialistų, net ir laidojimo vietos turi savo madas. Juoda žemė, gvazdikai ir didelis paminklas velioniui kapavietėse tampa retenybe. Šiuo metu kapinėse – naujos tendencijos. „Jis matot pas mus buvo labai tvarkingas visą laiką. Jis giedojo bažnyčioj chore, visą laiką švarus, apsivilkęs", – teigė pašnekovė.

Naujausios gėlių mados: šiemet karaliauja keli žiedai ir spalvos

Vasara ne tik karščių ir vestuvių, bet ir gėlių metas. Darželiai, gėlių parduotuvės ir močiučių pintinės turguose džiugina akį ir rečiau, piniginę, o tam tikras gėlės perkame dažniau nei kitas. Pasak gėlėmis prekiaujančių žmonių ir floristų, gėlių, kaip ir rūbų, mados egzistuoja, o jas diktuoja ne gėlių aukcionai, bet socialinė medija. Floristas Antanas Mažonas sako, kad gėlių madas pirmiausia galime pastebėti „Instagram“ ar „Pinterest“ platformose ir tik vėliau gėlių parduotuvėse.

Modelių atrankoje – šokiruojantis prašymas: išdrįso vos keletas

Šeštadienį vykusioje tradicinėje viešoje „Mados infekcijos“ modelių atrankoje podiumu pražingsniavo daugiau nei 400 profesionalių ir būsimų modelių. Šiemetinėje atrankoje paaiškėjo, kad Lietuva – ne vien gražių merginų šalis. Kaip skelbiama pranešime spaudai, net trys ketvirtadaliai pirmą kartą ant podiumo žengusių potencialių modelių – drąsūs ir gražūs vyrukai iš gatvės.
2019-03-31

Diskusija gyvai: restoranų ir patiekalų mados – kas turėtų būti kiekvieno virtuvėje?

Artėjant šiltajam metų laikui restoranai ir kavinės suskuba atnaujinti savo valgiaraščius ir pristatyti sezono naujienas. Kas turėtų atsirasti kiekvieno virtuvėje ir kokios mados bei tendencijos vyraus artimiausią sezoną? Naujienų ir pramogų portalo tv3.lt studijoje šiandien 15 val. svečiuojasi vyno ir maisto žinovė, tinklaraštininkė ir restoranų konsultantė Urtė Mikelevičiūtė.
2019-03-26

Vestuvinė lietuvės suknelė paliko be žado: kaina stebina dar labiau

Nors nuo seno yra išlikusi tradicija savo vestuvių dieną prie altoriaus žengti, apsivilkus baltą suknelę, vis dėlto vis dažniau nuotakos renkasi šiek tiek kitokius variantus. Štai Visagino mieste gyvenanti Olesia savo svajonių dieną pasirinko dėvėti būtent rožinės spalvos, vos iš pirmo žvilgsnio ją patraukusią, suknelę.
2019-02-03

Šiemet planuojate vestuves? Tai žinoti privalo visos nuotakos

Naujųjų ir senųjų metų sandūroje daugybė žmonių stabteli ir susimasto, kokie geri ir gražūs dalykai jų laukia 2019 metais. Vieni naršo internetą ieškodami sėkmę pranašaujančių horoskopų, kiti savo svajones ir norus užkoduoja išgirdę magiškus naujųjų metų pradžią simbolizuojančių laikrodžių dūžius. O kai kurie savo gyvenimo džiaugsmą ir magiją jau nuo pirmųjų naujų metų dienų pradeda planuoti ir kurti patys.
2019-01-03

Populiariausios 2018 metų tatuiruotės: gražu ar baisu?

Tatuiruotės, kaip ir drabužiai bei stilius nuolat kinta, atsiranda vis naujos tendencijos, kurioms pasiduoda kūno puošybos gerbėjai.  Tikriausiai visi atsimena pienės pūkus ar begalybės ženklus, kuriais ypač mėgo puoštis merginos. O kadaise vyrus valdė kinų ženklai nusėsdavę, pavyzdžiui, ant kaklo ar kojos.  Pažiūrėkime, ką žmonės mėgo tatuiruotis 2018 metais. Populiarūs buvo liūtai, mandalos, kišeniniai laikrodžiai, balandžiai.
2018-12-29

„Žalgiris“ madų nesivaiko – pirmauja Eurolygoje pagal seną krepšinio elementą

Naujausios pasaulio krepšinio mados diktuoja pasikeitusį šio žaidimo stilių – komandos vis daugiau pasikliauja tolimais šūviais, nors anksčiau atakos dažniausiai baigdavosi metimais iš baudos aikštelės. Nors toks žaidimo stilius greičiau prigijo Jungtinės Amerikos Valstijose (JAV), Europoje pastaruoju metu taip pat sparčiai plinta naujos krepšinio mados. Eurolyga pasidalijo „Synergy Sports Technology“ tyrimo rezultatais.
2018-12-17

Kalėdiniai žaislai: bandos jausmas ir didelės kainos

Lietuvoje parduotuvių lentynos lūžta nuo siūlomų žaislŲ gausos, tad kaip neprašauti pro šalį ir išsirinkti tuos žaislUs, kuriais vaikai būtų tikrai patenkinti? Pardavėjai sako, kad paprastais pliušiniais žaisliukais mažųjų jau nebenustebinsi – juos išstūmė interaktyvūs žaislaI – robotai. Netrukus išvysite ir kurie žaislai – brangiausi, piniginę galintys paploninti net 900-ais eurų. „Atėjus į tokią žaislų karalystę, ar nepasimetėt? – Pasimečiau, klausiau pardavėjos.
Aktualijos 2018-12-09

Naujos kapinių mados: samdomi tvarkytojai, ant kapų – skalda

Gilias tradicijas turinčią kapų priežiūrą Lietuvoje pastaruoju metu koreguoja pastaruoju metu itin pasikeitę žmonių poreikiai ir galimybės. Kapinių priežiūra besirūpinantys seniūnai ir kapinių priežiūros įmonių atstovai sako, kad dabar kapinėse jau įprasta tai, kas kažkada buvo nepriimtina – naudojami tokie kapų priežiūros sprendimai, kurie sudaro sąlygas kuo rečiau lankyti kapus ir kuo paprasčiau juos prižiūrėti.
Aktualijos 2018-11-01

Įvertino ekspertė: dirbtinos gėlės kapuose – gražu ar atgyvena?

Artėja ramybės ir gyvųjų bei mirusiųjų sielų bendrystės šventės – Visų šventųjų diena ir Vėlinės. Prieš šias šventes kapinėse padaugėja joms nebūdingo šurmulio – visi skuba tvarkyti artimųjų kapų, uždegti žvakelių. Norintiesiems papuošti amžinybėn išėjusiųjų kapus dažnai kyla klausimas, kaip skoningai sutvarkyti kapavietę. Ruošiamės ir šventėms, ir žiemai Pasak kraštovaizdžio specialistės Jurgitos Tolvaišaitės-Alšėnės, spalis – vienas iš aktyviausių mėnesių kapinėse.
2018-10-29

Madingiausios vasaros suknelės: kuri „Instagram“ surinks daugiausiai simpatijų?

„Vasara – nuogų kojų sezonas“, – pranešime spaudai sako internetinės parduotuvės Membershop.lt stilistai, pristatydami šio sezono suknelių topą. Štai 5 klasikinės vasaros situacijos, kurioms pasiruošusi išvengsite galvos skausmo dėl bet kokio aprangos „force majeure“. Vasara biure Ka rengtis, kai labiau norisi nusirengti ir šokti į vėsinantį vandenį? Suknelė yra atsakymas! Vasarai biure rinkitės laisvus siluetus ir ryškias spalvas, o dalykiškumo įvaizdžiui suteiksite pasirinkdamos klasikinį i...
2018-07-31

Lietuviai pamėgo išskirtinumą: gerberas derina su burokėliais

Vienas nežinomas autorius yra pasakęs: ,,Gėlės negali išspręsti visų problemų, tačiau tai puiki pradžia.“ Ta pradžia tikriausiai galėtų būti daug ko: santykių, įkvėpimo, apmąstymų ir dar daug daug ko… Reta moteris atsisakytų bent vieno gėlės žiedelio, į kurį žvilgtelėjusi, kaskart prisimintų jį dovanojusį asmenį. Tačiau, kad ir kokios gražios, kvepiančios, ypatingos jos visos bebūtų, vis tik egzistuoja ir gėlių mada.
2018-07-08

Atskleidė 2018-ųjų vestuvinių gėlių tendencijas: sužinokite, su kuo teks atsisveikinti

Gėlės yra vienas ryškiausių ir svarbiausių akcentų vestuvių šventėje. Nuotakos puokštė, dekoracijos ir stalo papuošimai vaidina didelį vaidmenį kuriant šventės nuotaiką ir stilių. Todėl dar iki naujo vestuvių sezono pradžios bandoma nuspėti, kas bus populiaru šiais ar kitais metais. Pranašauti madas gali būti tas pat, kas burti iš kavos tirščių. Tačiau gėlių mados eina kartu su dizaino madomis, todėl kiekvienais metais vyrauja tam tikros tendencijos.
2018-04-10

Kas 2017-aisiais labiausiai varė iš proto? Pristatome blogiausias metų interneto madas

Jeigu esate putojančio vyno, spalvotų keksiukų ar „Snapchat“ filtrų gerbėjas – turime Jums blogų žinių. Baigiantis 2017-iems metams buvo pristatytos praėjusių metų mados, kurios daugumą žmonių labiausiai varė iš proto.   Praėjusiais metais populiarumo viršūnėje tarp socialinių tinklų vartotojų buvo ne tik vaivorykštės spalvų plaukai, bet taip pat ir dekoravimas blizgučiais bei ypatingo dėmesio sulaukęs vienaragių kultas.
2018-01-08

Keisčiausios 2017-ųjų mados „sprogdinusios“ socialinius tinklus

2017 metams einant į pabaigą verta prisiminti vienas keisčiausių ar įdomiausių madų. Tiesa, nemaža dalis žmonių internete šias madas jau spėjo tituluoti blogiausiomis ir tikisi, kad 2018 m. jų nebeliks. Šiais metais natūralumas kartkartėmis buvo visiškai nustumtas į šalį, o į jo vietą stodavo nesuprantamiausios stiliaus tendencijos. Visas jas išpopuliarino „Instagram“ socialinio tinklo vartotojai. Pirmoji mada pasirodžiusi dar praeitų metų vasarį – netikros strazdanos.
2017-12-31

„Mados injekcijos“ dizainerių darbus vertino ne ką mažiau stilinga publika

Šiandien, gruodžio 7-ąją, vyksta kasmetinis „Mados injekcijos“ renginys. Tradiciškai čia savo jėgas išbando jaunieji dizaineriai, kurių darbus finale įvertina šio amato profesionalai. Šiemet „Mados injekcijos“ organizatoriai tikina, kad tai – ryškiausias gruodžio mėnesio mados reginys. Kaip ir visada šio konkurso laimėtojai taps 11-osios „Mados infekcijos“ dalimi, kurį įvyks jau šį pavasarį. Šių metų „Mados injekcijos“ tema – laikas.
2017-12-07

Kaip pasikeitė vyrų mados per 100 metų?

 Jei kalbama apie stilių ir madą, tai dažniausiai – apie moterišką. Internete alima rasti begalę video, kaip keitėsi maudymosi kostiumėlių ir kasdieninės moteriškos aprangos mados. O kaip gi per 100 metų pasikeitė vyrų įvaizdis?  Visuomet buvo vyrų, kurie rūpinasi savo išvaizda bei stiliumi, taip pat visuomet buvo ir bus vyrų, kuriems šis dalykas visiškai nė motais, tačiau stipriosios lyties atstovų išvaizdos ir aprangos mados keitės taip pat dažnai kaip ir moteriškos.
2017-03-04

Šokių mados Lietuvoje: mokytojas atskleidė, kaip išsirinkti tinkamiausią būtent sau

Išskirtinis reportažas apie šokių madas Lietuvoje. Pasirodo, jų pasirinkimas toks didelis, kad turint pakankamai laiko ir pinigų, kasdien galima rinktis vis kitokią šokių pamoką. Siužete atsakymai į tai, kas ir kodėl šokiuose labiausiai traukia lietuvaičius ir kaip mokytojams iš Lotynų Amerikos sekasi tautiečiams įkvėpti jausmingumo. Meksikietis šokių mokytojas Azaelis Salazaras su partnere Giedre šoka jausmingąją bačiatą – šokį, gimusį Dominikos Respublikoje.
2017-02-12

Internetas ūžia: Greta Kildišienė akį traukė įspūdingu paltu iš Juozo Statkevičiaus kolekcijos

Praėjusių metų lapkričio mėnesį Juozas Statkevičius surengė šou, kuriame buvo galima pamatyti gausybę įspūdingų dizainerio drabužių, kurie priminė meno kūrinius. Šių dienų Gretos Kildišienės skandalo fone - tai atrodo tiesiog neįtikėtina. Nors G. Kildišienė jau tikrai ne pirmą kartą demonstruoja prabangų savo drabužių skonį, paltas, kurį ji pasirinko šį antradienį, labai jau panašus į tą, kuris buvo demonstruojamas per J. Statkevičiaus madų šou.
Aktualijos 2017-01-24

Lietuviškos vaikų vardų mados verčia griebtis už galvos: tėvų kūryba – beribė

Kiekvienais metais Lietuvos gyventojų registro centras ir metrikacijos skyriai pateikia ne tik populiariausių vardų sąrašus, bet ir rečiausių. 2016-ieji buvo ne išimtis. Portalui tv3.lt specialistai atskleidė, kur tėveliai ieško išskirtinių vardų ir su kokiais vardais lietuvių vis dar sutinkama rečiausiai. Motyvus ne visada atskleidžia Regis, norisi klausti, ką žmogui duos išskirtinis vardas, kodėl taip norima jo.

Tragiškas specialisčių darbas: merginos grįžo namo paklaikusios

Užsiauginti ir susiformuoti tinkamus bei gražius antakius gali būti tikras iššūkis moterims. Visgi kai kurios dailiosios lyties atstovės nepaiso standartų ir nori išsiskirti. Juokingiausių ir keisčiausių antakių savininkių nuotraukos puikuojasi „Instagram“ paskyroje pavadinimu „Antakiai prieš žmoniją“. Grožio salonai nuvylė merginas, todėl jos, pasidalindamos antakių nuotraukomis, išreiškė pyktį.
2016-09-18

„Gucci“ atsiprašo: ginčo tęsinys dėl senos aukojimo tradicijos Honkonge

Prancūzijos prabangos prekių gamintoja „Gucci“ penktadienį atsiprašė dėl Honkongo laidojimo reikmenų parduotuvėms išsiuntinėtų perspėjimų neprekiauti į jos prekes panašiomis popierinėmis kopijomis, kurios naudojamos kaip aukos mirusiesiems. Honkonge gyvuoja tradicija pirkti popierines pačių įvairiausių daiktų, kurių esą gali prireikti Anapilin iškeliavusiems artimiesiems, kopijas ir jas deginti.
2016-05-06

Sostinės gatvių stiliukas: artėjant pavasariui – drąsesnės spalvos

Su kiekviena diena vis artėjant kalendoriniam pavasariui sostinės gyventojai ir svečiai rengiasi vis drąsiau ir mažiau. Pūkines striukes keičia žaismingi margaspalviai paltai, o šiltus kailinius batus – lengvi pavasariniai bateliai. Ne vienas sutiktas praeivis namuose paliko kepurę ar šiltą šalį ir vietoj to pasipuošė plačia šypsena. tv3.lt naujienų ir pramogų portalas išėjo į Vilniaus miesto gatves ir įamžino praeivių stilių. Vieni jus nustebins savo laisvumu, kiti – neįprastais deriniais.
2016-02-25

Naktinių drabužių mados istorija 1915 – 2015 metais: kada atrodėme seksualiausiai?

Sunku patikėti, kad kažkada populiariausi naktiniai atrodė it ponių ir išleistuvių karalienių mėgstamos žemę šluojančios suknelės. O tai, kad kuo tolyn, tuo vulgaryn – nėra tiesa. Mat prieš keletą dešimtmečių moterys savo antrąsias puses viliodavo kur kas erotiškesniais apatiniais. Kompanija „Mode.com“ sukūrė ir pasidalino vaizdo įrašu, kuriame modelis pademonstravo miegojimui skirtų rūbų madas nuo 1915 iki 2015 metų.
2015-09-03

Natalija Bunkė susidomėjo nėštukių madomis

Atšilus orams gatvės prisipildo gyvybės laukimo: nusimetusios paltus būsimos mamos parodo savo apvalėjančias formas. Sekmadienį, 17.55 val., TV3 laida „Aš – stilistas!“ padiktuos, ką vilkėti būsimoms mamoms, nenorinčioms sėdėti tarp keturių sienų. Vaikelio besilaukianti būsimoji Žvagulių marti Ineta Puzaraitė šįkart taps modeliu, o dainininkė Natalija Bunkė – trečiąja komisijos nare, komentuosiančia dalyvių derinius kartu su laidos vedėja Agne Jagelavičiūte ir stilistu Kęstu Rimdžiumi.
2015-03-26

Kas diktuos madas 2015 metų A lygoje?

Jau šį šeštadienį rungtynėmis Kaune tarp „Stumbro“ ir „Šiaulių“ prasidės ilgai lauktas naujasis A lygos sezonas, kuris futbolo gerbėjams žada daugybę intrigų, nesuvaidintas emocijas, pergalių džiaugsmą ir pralaimėjimų kartėlį. Futbolo.TV nusprendėme, jog laikas naujojo sezono užsklandą pakelti kiek anksčiau. Kviečiame iš labai arti susipažinti su visomis dešimt A lygos komandų, kurios grumsis dėl nugalėtojų titulo. Tarpsezonio nuostoliai ir laimėjimai, komandų lyderiai, žvaigždės ir prognozės.
2015-02-27

2000-ųjų mados : 9 moteriški įpročiai

Peržvelgę šias nuotraukas merginos prisimins savo senus įpročius ir pomėgius. Keista, jog kažkada tai buvo labai reikalinga, svarbu, o šiandien viskas virto istorija (ebaumsworld.
2015-02-06

Lietuviškos mados prognozės pagal Mariją Palaikytę

Marija Palaikytė – pirmoji Lietuvoje mados prognozuotoja. Su ja kalbamės apie jos veiklą, lietuvišką madą bei stilių ir apie ateinančias mados tendencijas („Vilnius LifeStyle“).   Kaip sekasi nauja veikla? Kodėl pasirinkote būtent tokį profilį? Savitumas yra vertybė, kuri visada buvo mano siekiamybė. Visuomet siekiau išlaikyti tą savajį išskirtinumą plačiąja prasme: ieškoti naujų sprendimų, naujų veiklos sričių kurdama savo pačios įvaizdį arba tam tikrus personažus.
2015-02-04

10 neįtikėtinu metamorfozių: talentas apsimetinėti kuo nors kitu (I)

1. Švedų dainininkas, kuris rengiasi kaip japoniška lėlė, bet dainuoja vyrišku balsu Yohio‘as yra aštuoniolikmetis švedų dainininkas, kuris rengiasi kaip japoniška lėlė, dainuoja vyrišku balsu, puikiai groja gitara ir kalba švediškai, angliškai ir japoniškai. Remiantis blogu japonų socialiniame tinkle „AMEBA“, Yohio‘as susidomėjo japonų kultūra būdamas 10 metų amžiaus, kai pradėjo žiūrėti japonišką animaciją – anime.
2014-02-12

Moterų mada pagal zodiako ženklą

Šiuolaikinės moters gyvenimas – įvairiapusiškas ir turiningas: karjera, asmeninis gyvenimas, draugai, kelionės. Todėl ji gana dažnai atnaujina drabužinę, keičia įvaizdį. Būtent įvaizdis pabrėžia moters individualumą, ji tampa išskirtinė ir įsimintina. Štai astrologai išsiaiškino, kokie drabužiai, spalvos, medžiagų faktūros, aksesuarai ir papuošalai tinka moterims pagal Zodiako ženklus. Jei Saulės planeta gimimo momentu buvo Avino, Liūto, Šaulio ženkluose, tai moteris priklauso Ugnies stichijai.
2013-12-24

R. Kalinkino kolekcijos pristatymo užkulisiai: tai, ko nematė vakaro svečiai

 Praėjusią savaitę dizaineris Robertas Kalinkinas pristatė 2014 metų pavasario-vasaros kolekciją. Laukdami kolekcijos pristatymo vakaro svečiai galėjo apsilankyti vienam vakarui į „Siemens“ areną iš prekybos centro „Europa“ persikėlusioje dizainerio parduotuvėje, pasigrožėti originalia „Audinių galerijos“ instaliacija, sukurta iš įvairių būsimojo šiltojo sezono audinių pavyzdžių, bei įsiamžinti prie raudonų plytų fotosienelės. Ne ką mažiau šurmulio tą vakarą būta ir užkulisiuose.
2013-10-16

Per krepšinio čempionatą – naujos sirgalių puošybos ir šventimo mados

Anksčiau per krepšinio čempionatus labiausiai mėgdavę vėliavomis puošti savo automobilius, šiemet sirgaliai rado naujų būdų, kaip išreikšti palaikymą nacionalinei rinktinei – krepšinio aistruoliai puošėsi ne tik patys, bet puošė ir kūdikius.
2013-09-25

Nauja beprotiška mada: dirbtiniai maišeliai po akimis

Kol Vakaruose moterys išleidžia nežmoniškus pinigų kiekius tam, kad atsikratytų arba bent jau paslėptų maišelius po akimis, Pietų Korėjoje moterys juos laiko grožio atributu ir imasi įvairiausių kosmetinių procedūrų, kad juos įgytų, rašoma odditycentral.com. Visa tai yra naujos, sparčiai plintančios mados dalis. „Aegyo Sal“ – taip Korėjoje vadinama sparčiai paplitusi maišelių po akimis mada.
2013-07-28

A. Mateo – penkiametis, diktuojantis madas internete

Dauguma penkiamečių mėgsta derinti bet kokius drabužius ir sukuria labai ekscentriškų variantų. Tačiau Alonso Mateo taip nekvailioja. Penkiametis išdidžiai ir įspūdingai pozuoja, lyg būtų tikras modelis. Socialiniame tinkle „Facebook“ ir „Instagram“ jo nuotraukos tapo hitu ir įkvėpimo šaltiniu suaugusiesiems, informuoja odditycentral.com. Vos penkerių metų amžiaus A. Mateo, aprengtas dizainerių drabužiais, pasiūtais pagal suaugusiųjų madas, atrodo tarsi miniatiūrinis vyras.
2013-07-01

Askoto žirgų lenktynių mados: nuo elegantiškos karalienės iki ryškių lyg papūgos damų ir mini sijonų

Šią savaitę Askote, kaip ir kasmet, vyksta tradicinės žirgų lenktynės. Antradienį prasidėjęs ir penkias dienas truksiantis renginys, pirmą kartą surengtas 1711 metais, traukia ne tik žirgų sporto mėgėjus. Į Askotą kasmet atvyksta Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II su karališkosios šeimos narių palyda, britų aukštuomenės atstovai, pramogų pasaulio įžymybės ir būriai stileivų, ypač moterų, trokštančių save parodyti ir į kitus pažiūrėti.
2013-06-20

Patrauklus biuras – investicija į darbuotojų lojalumą

Po krizės sparčiai atsigaunanti Lietuvos biurų baldų rinka keičiasi. Įmonių vadovai pradeda vertinti biuro įrengimo išlaidas kaip ilgainiui atsiperkančią investiciją į darbuotojų pasitenkinimą ir didesnį lojalumą. Baldžiai, supratę tokius darbdavių poreikius, stengiasi prisitaikyti ir pasiūlyti rinkai naujausius sprendimus, kuriant produktyvumą skatinančią darbo aplinką.
2013-06-13

Žinomi vyrai pačiame Vilniaus centre demonstravo vasariškai ryškias madas

Trečiadienio vakarą pačioje sostinės širdyje, prie Vilniaus rotušės, vyko vyriškos mados šou. Restorano „Žuvinė“ lauko terasoje buvo surengtas „CAN2“ parduotuvių tinklo vasaros kolekcijos pristatymas.
2013-05-29

Svarbiausi 2013 metų raktažodžiai

Ar jau jūsų pirkinių sąraše yra čija sėklų? Jos gali ten atsidurti kitais metais. O ar jau apsisprendėte dėl savo privatumo etiketo? Būtų pats metas, rašo „The Entrepreneur“. Šie ir kiti žodžiai bei sąvokos bus kitais metais itin aktualios, teigia Ann Mack, tendencijų stebėjimo direktorė reklamos agentūroje JWT. Ji pateikė raktažodžius, kurie 2013 m. bus svarbiausi ir aktualiausi. Jau septintą kartą sudaromame kasmetiniame sąraše yra visko: nuo elgesio iki technologijų tendencijų ir madų.
2013-01-01
Į viršų