maciejus lampė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maciejus lampė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maciejus lampė“.

Ch. Eidsono klubas pralaimėjo „Knicks“

Naujam NBA sezonui besirengianti Niujorko „Knicks“ komanda kontrolinėse rungtynėse rezultatu 106:91 (28:22, 28:13, 26:30, 24:26) įveikė Izraelio čempionus Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus. 33 minutes aikštelėje praleidęs buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos gynėjas Chuckas Eidsonas pelnė 11 (dvitaškiai 5/9, tritaškiai 0/1, baudos 1/2) taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, suklydo net 7 kartus bei 3 sykius pažeidė taisykles.
2009-10-19

CSKA sutrypė K. Kemzūros klubą

Rusijos ir Eurolygos čempionė Maskvos CSKA laimėjo Sankt Peterburge vykusį Belovo ir Kondrašino taurės turnyrą. Sekmadienį turnyro finale armiečiai net 82:59 (22:22, 20:11, 22:17, 18:9) sutriuškino Kęstučio Kemzūros vadovaujamą Maskvos srities „Chimki“ klubą. Ir vėl sėkmingai nugalėtojų gretose rungtyniavo Ramūnas Šiškauskas, kuris per 27 minutes pelnė 12 (2/6 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų) taškų, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius.