m. vorobjovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. vorobjovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. vorobjovas“.
2020-ųjų Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimai  2020-ųjų Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimai

2020-ųjų Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimai: kandidatai tapti geriausiu A lygos metų futbolininku

Lietuvos futbolo federacija ir toliau pristato kandidatus tapti 2020–ųjų Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimų laureatais. Šį kartą pristatomas sąrašas žaidėjų, kurie gali tapti geriausiu praėjusių metų A lygos žaidėju. Pirmajame balsavimo etape sirgaliams pateikiamas išplėstinis kandidatų sąrašas, iš jo rinktis bus galima iki pat sausio 31 dienos, 23.59 val. Vėliau trys daugiausiai balsų surinkę kandidatai pateks į finalinį etapą, o jame balsavimas vyks iki vasario 8 dienos.
2021-01-25

Lietuvos rinktinės sudėtį papildė Modestas Vorobjovas

Lietuvos rinktinės sudėtį po pralaimėjimo Estijos rinktinei papildė „Trakų“ saugas Modestas Vorobjovas. Jis tapo penktuoju riteriu nacionalinėje komandoje, kartu su Tomu Švedkausku, Ignu Plūku, Valdemaru Borovskiu ir Justinu Januševskiu. „Gaila, kad trauma neleido su komanda būti Estijoje, tačiau dabar jaučiuosi patenkinamai ir esu pasiruošęs padėti komandai rungtynėse prieš Latvijos rinktinę.
2018-06-01

9-ojo turo apžvalga: intrigai A lygoje iškilo grėsmė

Marijampolės „Sūduva“ nemažina apsukų bei, naudodamasi Vilniaus „Žalgirio“ kluptelėjimais, didina atotrūkį. Dabar turnyro favoritus skiria devyni taškai. Banguoja. Antrasis sezono ratas „Žalgiriui“ prasidėjo nekaip – vilniečiai du sykius iš eilės nepajėgė įveikti Kauno klubų. Maža to, po lygiųjų 1:1 su Kauno „Stumbru“ pastarosios ekipos treneris Mariano Barreto pareiškė, kad jo ekipa ne iškovojo tašką, bet prarado du.
2018-04-26

Atkutę „Trakai“ pradeda vytis lygos favoritus

Sunkiai A lygos sezoną pradėjusi „Trakų“ komanda po truputį įgauna pagreitį. Trakiškiai šalies čempionate iškovojo antrąją pergalę iš eilės, kai antradienį LFF stadione rezultatu 1:0 palaužė „Kauno Žalgirio“ atstovus. Pirmajame kėlinyje iniciatyva priklausė „Trakams“, tačiau mačo šeimininkams sunkiai sekėsi pramušti varžovų gynybą. Iš pradžių Jevgenijaus Osipovo smūgį galva atrėmė vartininkas Martynas Matuzas. Po to galimybę turėjo Rokas Gedminas, bet trakiškis smūgiavo virš vartų.
2018-04-25

Lietuvos rinktinė apie gėdingą pralaimėjimą: į pirmąjį kėlinį neatvykome

Lietuvos futbolo rinktinė pralaimėjimą kontrolinėse rungtynėse Gruzijoje 0:4 vadino gėdingu. Visi įvarčiai krito per 25 pirmojo kėlinio minutes. „Į pirmą kėlinį neatvažiavome. Žaidėme labai prastai, nekovojome ir pelnytai praleidome įvarčius. Gruzinai prieš mus žaidė kaip prieš vaikus. Tikrai gėda. Turime susėsti, pakalbėti su vyrais, kad daugiau taip neatsitiktų“, – komentavo rinktinės kapitonas Fiodoras Černychas.
2018-03-25

Rinktinės kandidatai lieka „Trakuose“

Neseniai 24-ojo gimtadienio sulaukęs vartininkas Ignas Plūkas bei po poros savaičių 22-ąjį gimtadienį švęsiantis saugas Modestas Vorobjovas ir kitąmet vilkės „Trakų“ marškinėlius. Šiemet didžiulį žingsnį savo karjerose žengę futbolininkai nusiteikę nesustoti, toliau tobulėti ir vėl sulaukti rinktinės vyriausiojo trenerio Edgaro Jankausko kvietimų į nacionalinės komandos stovyklas.
2017-12-18

„Trakų“ apdovanojimai: geriausias – Michailo Šiška, siela – Valdemaras Borovskis

Trečiąją vietą Lietuvos futbolo čempionate užėmęs „Trakų“ klubas uždarė sezoną. Ceremonijos metu netrūko gražių kalbų, apdovanojimų. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius įteikė ir trečiajai vietai skirtą taurę. „Labai smagu, kad toks jaunas klubas ketvirtus metus iš eilės iškovojo kelialapį į UEFA turnyrą ir trečius metus iš eilės laimėjo medalius.
2017-11-21

„Trakams“ pergalei prieš „Stumbrą“ pakako Valentino Jeriomenkos įvarčio

Trejas rungtynes A lygoje pergalės neiškovoję „Trakai“ išlieka kovoje dėl titulo. Šalies vicečempionai XXVI turo rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) įveikė Kauno „Stumbrą“, nutraukdami nesėkmių seriją, ir nuo pirmenybių lyderio Vilniaus „Žalgirio“ atsilieka 10 taškų.
2017-09-27

Ketvirtfinalyje – ir aštuonių įvarčių trileris

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės pusfinaliuose antrąjį sezoną iš eilės kartu su Vilniaus „Žalgiriu“ žais Marijampolės „Sūduva“ ir Kauno „Stumbras“, o prie jų šįkart prisijungs „Vilniaus Vytis“. Nugalėtojų titulą ginantis „Žalgiris“ šeštadienį antrajame kėlinyje be vargo sutriuškino II lygos atstovą Vilniaus „Panerį“ ir laukė savo varžovų, kurie žaidė sekmadienį.
2017-08-27

Kortas atvertęs Edgaras Jankauskas: treneriai žaidėjams parodys kelius, kaip laimėti

Rugsėjo pradžioje Lietuvos futbolo rinktinės laukia du išbandymai – rungtynės namie su škotais ir svečiuose su slovėnais. Antradienį lietuvių treneris Edgaras Jankauskas atvertė kortas – pristatė ir apibendrino rinktinės kandidatų sąrašą bei jo šansus. Nauji ir seniai matyti veidai Į rinktinę pirmąkart pakviestas „Trakų“ saugas Modestas Vorobjovas. Pasak E. Jankausko, tokiam jo sprendimui įtakos turėjo geras futbolininko pasirodymas UEFA Europos lygos atrankos turnyre.