m. užupis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. užupis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. užupis“.
Prieš lemtingą išvyką į Japoniją trijulių rinktinė prakaitą liejo Ispanijoje  Prieš lemtingą išvyką į Japoniją trijulių rinktinė prakaitą liejo Ispanijoje

Prieš lemtingą išvyką į Japoniją trijulių rinktinė prakaitą liejo Ispanijoje

Lietuvos 3x3 krepšinio vyrų rinktinė braukia paskutiniąsias dienas prieš išvyką į Ucunomiją (Japonija), kur kovos dėl kelialapio į Paryžiaus olimpines žaidynes. Kandidatų sąraše ir toliau lieka tos pačios šešios pavardės: Gintautas Matulis, Aurelijus Pukelis, Darius Tarvydas, Šarūnas Vingelis, Marijus Užupis bei Evaldas Džiaugys. Praėjusią savaitę lietuviai sportavo Serbijoje, kur mūsiškių treniruočių partneriais buvo pasaulio ir Europos čempionai serbai, jau užsitikrinę vietą olimpiadoje.
2024-04-19

Penktosios savaitės MVP – dar vieną karjeros rekordą pagerinęs Rokas Stankevičius

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Rokas Stankevičius praėjusią savaitę ir vėl buvo sunkiai sulaikomas, o dar du solidūs pasirodymai kauniečiui padovanojo antrąjį iš eilės NKL naudingiausio savaitės žaidėjo titulą. Puolėjas neįmenama mįsle tapo „Palangos“ ekipai, kai per 34 minutes pelnė 33 taškus (11/13 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud. met.), taip sužaisdamas rezultatyviausias karjeros rungtynes. Be to, puolėjas atkovojo penkis ir perėmė du kamuolius, surinkdamas 33 naudingumo balus.
2017-11-07

Antrosios NKL savaitės MVP – „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Ignas Labutis

Naudingiausio Mezon NKL savaitės žaidėjo laurai antrą savaitę iš eilės keliauja į Marijampolę. Pirmąją naudingiausiuoju tapo „Sūduvos-Mantingos“ aukštaūgis Antanas Udras, dabar iš komandos draugo šią garbingą estafetę perima itin solidžiai praėjusią savaitę žaidęs Ignas Labutis. Sėkmingiausiai 23-ejų metų puolėjas rungtyniavo šeštadienio rungtynėse su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ ekipa, kai per 29 minutes pelnė 22 taškus (9/9 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud. met.
2017-10-17

NKL pusfinalio starte „Vytis“ patyrė sutriuškinimą

Šakių „Vyčio“ komanda pralaimėjimu pradėjo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pusfinalį ir svečiuose 69:90 (15:22, 16:25, 17:31, 21:12) neatsilaikė prieš Klaipėdos „Naftą-Uni-Akvaservis“. Antroji pusfinalio dvikova vyks kovo 28 dieną Šakiuose.
2017-03-25

„Vyčio“ savaitės žaidėjas – Marijus Užupis

Praėjusio savaitgalio rungtynėse vieno aiškaus lyderio Šakių „Vyčio“ komanda neturėjo, tačiau naudingiausio žaidėjo titulas buvo skirtas Marijui Užupiui. Jis rinko vidutiniškai po 11 naudingumo balų. Mače su „Mažeikiais“ M.Užupis per 32 minutes pelnė 8 taškus (1/4 dvit., 1/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, 3 kartus prasižengė bei sykį suklydo, surinkdamas 11 naudingumo balų.