m. teodosič

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. teodosič“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. teodosič“.

Į verdantį katilą Maskvoje įmestas Paulius Valinskas spėjo ir pasižymėti

Iki rungtynių Maskvoje Paulius Valinskas dar nebuvo pasirodęs ant parketo Eurolygos rungtynėse, tačiau Šarūnas Jasikevičius jaunąjį savo auklėtinį įmetė tiesiai į verdantį katilą. Maža to, kad tai vyko ketvirtajame kėlinyje, kai rezultatas buvo lygus, gynėjo užduotis buvo stabdyti patį Milošą Teodosičių. Tiesa, debiutas buvo sėkmingas. Paskutinę atakos laiko sekundę žalgirietis pataikė sudėtingą dvitaškį. Per 2 minutes 26 sekundes jaunuolis pelnė 2 taškus ir kartą prasižengė.
2016-11-18

Įspūdinga ataka: juvelyrinis M. Teodosičiaus perdavimas ir S. Markovičiaus tritaškis su sirena

Serbija neįtikėtinai lengvai pusfinalyje palaužė Australijos krepšininkus 87:61. Antroji rungtynių pusė buvo lėta, serbai numušinėjo rungtynių tempą, tačiau vis tiek sukūrė gražių atakų. Vieną jų pateikiame jums. Joje Milošas Teodosičius sau tarp kojų pasiuntė perdavimą Miroslavui Raduljicai, šis atmetė kamuolį prie tritaškio likusiam Stefanui Markovičiui, o pastarasis paskutinę atakai skirto laiko sekundę pasiuntė tolimą bombą.
2016-08-20

Pamatyk: serbų pirmojo kėlinio spurtą galingu dėjimu „įformina“ M. Raduljica

Serbai pergalingą žygį mače su Australija pradėjau jau nuo pirmųjų rungtynių minučių, o susitikimą baigė užtikrinta pergale 87:61. Australų pradžia buvo sunki, o varžovai spurtavo 8:0, būtent šią sėkmingą atkarpą Serbijai galingu dėjimu užbaigė Miroslavas Raduljica. Serbija: M. Teodosič 22 (5 rez. perd.), S. Markovič 14 (5 rez. perd.), M. Macvan 12, M. Raduljica 11, N. Jokič 9 (11 atk. kam.). Australija: P. Mills 13 (1/9 trit.) ir B. Motum po 13, J. Ingles 12, A. Baynes 7 (8 atk. kam.
2016-08-20

Serbija netikėtai lengvai pervažiavo Australiją ir žais finale

Serbijos rinktinė Australijos žvaigždes nuvarė į neviltį ir pusfinalį laimėjo daugiau nei užtikrintai 87:61 (16:5; 19:9; 31:24; 21:23) bei finale susitiks su JAV rinktine.