m. raduljica

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. raduljica“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. raduljica“.

Rezultatyvus Donatas Motiejūnas atkrintamąsias pradėjo pergale

Kinijos krepšinio lygoje prasidėjo svarbiausias, atkrintamųjų, etapas. Šandongo „Golden Stars“ su Donatu Motiejūnu 104:100 (27:25, 30:29, 20:23, 27:23) nugalėjo Dziangsu „Dragons“ ir ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0. Rungtynės buvo itin atkaklios. Po trijų kėlinių rezultatas švieslentėje buvo lygus – 77:77. Likus žaisti keturias sekundes, lietuvio ekipa pirmavo 102:100 ir pergalės nebepaleido. Donatas Motiejūnas per 31 minutę pelnė 24 taškus (8/13 dvitašk., 0/1 tritašk.
2018-03-13

Kinijoje – galingas Donato Motiejūno trigubas dublis ir individualūs šou

Donatas Motiejūnas surinko trigubą dublį, o lietuvio atstovaujamas Šandongo „Golden Stars“ (24-10) klubas namuose užtikrintai 127:103 (31:26, 33:32, 39:28, 24:17) nugalėjo Dziangsu „Dragons“ (23-11) ekipą. Ši pergalę Šandongo ekipai buvo labai svarbi, mat kova vyko prieš lentelės kaimynus. D. Motiejūnas surinko trigubą dublį: per 42 minutes pelnė 29 taškus (12/19 dvit., 0/1 trit., 5/8 baud. met.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.
2018-02-01

Pamatyk: serbų pirmojo kėlinio spurtą galingu dėjimu „įformina“ M. Raduljica

Serbai pergalingą žygį mače su Australija pradėjau jau nuo pirmųjų rungtynių minučių, o susitikimą baigė užtikrinta pergale 87:61. Australų pradžia buvo sunki, o varžovai spurtavo 8:0, būtent šią sėkmingą atkarpą Serbijai galingu dėjimu užbaigė Miroslavas Raduljica. Serbija: M. Teodosič 22 (5 rez. perd.), S. Markovič 14 (5 rez. perd.), M. Macvan 12, M. Raduljica 11, N. Jokič 9 (11 atk. kam.). Australija: P. Mills 13 (1/9 trit.) ir B. Motum po 13, J. Ingles 12, A. Baynes 7 (8 atk. kam.
2016-08-20

Serbija netikėtai lengvai pervažiavo Australiją ir žais finale

Serbijos rinktinė Australijos žvaigždes nuvarė į neviltį ir pusfinalį laimėjo daugiau nei užtikrintai 87:61 (16:5; 19:9; 31:24; 21:23) bei finale susitiks su JAV rinktine.
2016-08-20

Pamatyk: kaip M. Raduljica žemino D. Šaričių

Serbija po įtempto trilerio 83:86 palaužė Kroatiją, o rungtynėse netrūko gražių epizodų. Vienas įspūdingiausių – Miroslavo Raduljicos dėjimas per Dario Šaričių. Kroatijos rinktinė suklydo išsimesdama kamuolį iš už šoninės linijos, serbai nurūko į greitą ataką. Kamuolys atsidūrė M. Raduljicos rankose, jis pakilo krauti kamuolį iš viršaus, o jam sutrukdyti bandė D. Šaričius.