m. maksimovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. maksimovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. maksimovas“.

Čempioną persekiojanti „Sūduva“ dar sykį įveikė „Kauno Žalgirį“

Antroji iš eilės šią savaitę Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ akistata baigėsi dar viena įspūdinga suvalkiečių pergale A lygoje. Savaites pradžioje į varžovų vartus pelnę penkis įvarčius savo žiūrovų akivaizdoje, sūduviečiai nepasikuklino ir svečiuose – 5:1 (2:0). Tris įvarčius įmušė antrajame kėlinyje pasirodęs Josipas Tadičius.
2017-10-14

„Žalgiris“ vėl tolsta, „Utenis“ – ketvirtas (24 turo apžvalga)

Lietuvos futbolo A lygoje 12 iš eilės rungtynių nepralaimėję „Trakai“ po skaudžios nesėkmės Marijampolėje sėkmingą seriją vėl turės skaičiuoti iš naujo. O vicečempionų nesėkme pasinaudojęs Vilniaus „Žalgiris“ ėmė bėgti į priekį. Suolelis. Intriguojančiame 24 turo susitikime Marijampolėje vietos „Sūduva“ 5:1 nugalėjo „Trakus“. Kai šeimininkai ėmė triuškinti Trakų komandą, pastarosios treneris Olegas Vasilenka paprasčiausiai neturėjo kuo pagyvinti žaidimo.
2017-09-15

„Trakai“ sunkumų Utenoje neturėjo

Šalies vicečempionai „Trakai“ be didesnių sunkumų pratęsė nepralaimėtų A lygoje rungtynių seriją Utenoje. Nesėkmės išvengę 12-oje rungtynių, riteriai čempionato IV ratą pradėjo užtikrinta pergale prieš „Utenį“ – 4:0 (1:0). Dusyk svečių gretose pasižymėjo Svajūnas Čyžas. Aikštės šeimininkai drąsiai pradėjo rungtynes ir grasino riterių vartams standartinių situacijų metu. Sykį visiškai šalia vartų galva mušė Guillermo Smitarello, vėliau į juos nepataikė ir Yassine’as Kharbouchas.
2017-08-16

Įspūdingą „Trakų“ žygį pratęsė rusas ir baudinių serija

Varžovai vėl nesulaikė Maksimo Maksimovo, šis mušė dublį. To nepakako. „Trakai“ žaidė pratęsimą, išgyveno 11 metrų baudinių dramą ir žengė į trečiąjį UEFA Europos lygos etapą! Trakų komanda ketvirtadienį Vilniuje įveikė Švedijos „Norrkoping“. „Trakams“ reikėjo įvarčio. Prieš savaitę Švedijoje vykęs pirmasis mačas baigėsi pralaimėjimu 1:2. Lietuvius Vilniuje tenkino pergalė dviem įvarčiais arba 1:0 – dėl svečiuose atlikto tikslaus smūgio. Trakiškiai aktyviai pradėjo rungtynes.
2017-07-20

Savo jėgomis patikėję „Trakai“: turime gerus šansus

„Žaisime su labai stipriu varžovu, laukia sunkios rungtynės“, – neabejoja ketvirtadienį į lemiamą UEFA Europos lygos antrojo kvalifikacinio etapo kovą stosiantys „Trakai“. Galingas oponentas iš Švedijos lietuvių negąsdina. Jie sieks pergalės ir galimybės tęsti sezoną Europoje. Nuo pat starto kesinsis į teigiamą rezultatą Pirmąjį mačą prieš savaitę Švedijoje šeimininkai laimėjo 2:1. „Norrkoping“ įvarčius pelnė Sebastianas Anderssonas (32 minutė) ir Karlas Holmbergas (61 min.
2017-07-19

„Trakai“ iškovojo dar vieną sunkią pergalę

Ketvirtoje A lygos turnyrinės lentelės vietoje nusėdę „Trakai“ Vilniuje 1:0 (1:0) įveikė vos vieną pergalę šių metų pirmenybėse savo sąskaitoje turinčią „Jonavos“ ekipą. Riteriams įvartį dar pirmajame kėlinyje pelnė Darius Kazubovičius. Po šiandienos susitikimo „Trakai“ tik dviem taškais atsilieka nuo Marijampolės „Sūduvos”. Iniciatyva nuo pirmųjų minučių priklausė šeimininkams, kurie daugiau valdė kamuolį, tačiau varžovų išpuoliai „Jonavos“ vartų sargo iš vėžių neišmušė.
2017-04-26

Marijampolės „Sūduva“ paskandino „Atlantą“ ir iškovojo bronzos medalius

Nuo 2012 metų karštligiškai dėl medalių kovojusi Marijampolės „Sūduva“ pagaliau pasiekė savo – pasidabino bronza.   32-ojo „SMScredit.lt A lygos“ turo mače marijampoliečiai namuose 3:1 (2:1) nugalėjo tiesioginį konkurentą Klaipėdos „Atlantą“ bei užsitikrino trečią poziciją. Klaipėdiečiai suprato šios dvikovos svarbą ir, susitikimo pradžioje pasinaudodami ne visai užtikrintu „Sūduvos“ centro gynėjų žaidimu, sukūrė kelias pavojingas progas.
2016-11-20

„Atlantas“ praleido, bet savo pranašumu suabejoti neleido

Mažiausiai įvarčių praleidžianti Klaipėdos „Atlanto“ ekipa buvo priversta traukti kamuolį iš savo vartų „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse prieš „Kauno Žalgirį“, tačiau Maksimo Maksimo dublis ir Abdoulo Syllos realizuotas baudinys įtvirtino užtikrintą ketvirtąją uostamiesčio komandos pergalę čempionate, sugrąžinusią Dar apšilimo metu svečiams teko atlikti taip vadinamąjį „nulinį“ keitimą, kadangi Karolis Šilkaitis mačo pradėti negalėjo. Vietoje jo starto vienuolikėje pasirodė Karolis Gvildys.
2016-04-02

A lyga: Andrejaus Paniukovo dublis lėmė „Atlanto“ pergalę

Pirmoje sezono pusėje varžovų vartininkų siaubu tapęs Andrejus Paniukovas vėl priminė apie save ir padovanojo Klaipėdos „Atlantui“ pergalę. Uostamiesčio ekipa A lygos 23-io turo dvikovoje namuose po atkaklios kovos 2:1 (1:0) nugalėjo Kauno „Spyrį“. Atlantiečiai laimėjo trečią sykį iš eilės bei įsitvirtino trečioje turnyro lentelės pozicijoje. „Spyrio“ futbolininkai pralaimėjo dešimtą kartą sezone ir užima penktą vietą, lenkdami artimiausius konkurentus trylikos taškų persvara.