m. belinelli

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. belinelli“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. belinelli“.

Drama Filadelfijoje: Marco Belinelli išpešė pratęsimą, bet antrojo išplėšti nepavyko

Italas Marco Belinelli išplėšė pratęsimą ir galėjo tai padaryti dar kartą, bet jo tritaškis skriejo pro šalį. Filadelfijos „76ers“ savo aikštėje 98:101 (20:19, 31:29, 17:21, 21:20, 9:12) neatsilaikė prieš Bostono „Celtics“ krepšininkus. Svečiai pirmajame kėlinyje pirmavo 17:8, bet pralaimėjo atkarpą 0:12 (17:20). Iki pat rungtynių pabaigos vyko atkakli ir permaininga kova.
2018-05-06

Adas Juškevčius: pagrindinis pergalės raktas – sustabdytas Marco Belinelli

Sekmadienį Adas Juškevičius sužaidė vienas geriausių karjeros rungtynių. Gynėjas pelnė 20 taškų, pataikęs aštuonis metimus iš 10-ies, ir padėjo 78:73 įveikti italus. „Treneris akcentavo, kad žaisime su tritaškininkų komanda ir tam ruošiamės. Neblogai padirbėjome gindamiesi prieš Marco Belinelli. Tai buvo pagrindinis pergalės raktas“, – mano A. Juškevičius. M. Belinelli surinko 14 taškų, realizavęs penkis metimus iš 13-os. Antradienį lietuviai žais su ukrainiečiais, trečiadienį – vokiečiais.
2017-09-03

Italijos rinktinės žvaigždė po pergalingo starto: mes dar nežaidžiame geriausio krepšinio

Italijos rinktinės krepšininkas Marco Belinelli po laimėtos dvikovos prieš Izraelio krepšininkus buvo pakilios nuotaikos. Iškovota užtikrinta pergalė rezultatu 69:48, o pats Marco buvo rezultatyviausias Italijos rinktinės žaidėjas. Iš viso jis pelnė 18 taškų, perėmė keturis ir atkovojo du kamuolius. Tritaškius jis metė fantastišku taiklumu, pataikė net 6 iš 8, o paskutinis metimas įkrito net nuo lentos. Po šios dvikovos M. Belinelli davė trumpą interviu portalui tv3.lt.