lulzsec

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lulzsec“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lulzsec“.

Surengta ataka prieš britų nusikaltimų tyrimų agentūros tinklalapį

Didžiosios Britanijos Rimtų ir organizuotų nusikaltimų tyrimų agentūros interneto tinklalapio („Soca“) veikla sutrikdyta dėl kibernetinės atakos. „Soca“ patvirtino BBC, kad prieš interneto tinklalapį „soca.gov.uk“ buvo įvykdyta DDoS (paskirstyto atsisakymo aptarnauti) ataka. Pasak atstovo, tinklalapis buvo išjungtas trečiadienį 22.30 val. vietos laiku, tačiau ataka nekelia pavojaus organizacijos saugumui.
2012-05-03

„Lulz Security“ gyvi: hakeriai atakavo JAV karininkams skirtą pažinčių portalą

„Lulz Security“ (LulzSec) hakerių grupuotės nariai atakavo JAV karininkams skirtą pažinčių portalą „MilitarySingles“. Programišiai pareiškė, jog jiems pavyko gauti prieigą prie 170 tūkstančių portalo paslaugomis besinaudojančių karininkų paskyrų. Hakeriai tikina, jog jie gavo slaptažodžius, adresus ir kitą asmeninę portalo vartotojų informaciją. Norėdami tai patvirtinti, „Lulz Security“ patalpino šiuos duomenis į vieną iš „torrent“ portalų.
2012-03-28

„ComputerWorld“: Ukraina – hakerių rojus

JAV žurnale „ComputerWorld“ paskelbtame Tayloro Armerdingo straipsnyje Ukraina vadinama hakerių rojumi. Autorius pabrėžia, kad šios šalies hakeriai gerai žinomi visame pasaulyje ir kelią grėsmę daugybei šalių. Pasak Armerdingo, didžiausia suimtų „LulzSec“ grupuotės hakerių klaida buvo ta, kad jie savo veiklą vykdė JAV ir ES teritorijoje. Ukrainoje jiems nereiktų išsiskirti su laisvę.
2012-03-16

Hakeriai paskelbė „Norton AntiVirus 2006“ išeities kodą

„AntiSec“ grupuotės hakeriai, kai kuriais duomenimis, įeinantys į „Anonymous“ sudėtį, atkeršijo už neseniai įvykusį „LulzSec“ programišių suėmimą. „AntiSec“ nariai paviešino kompanijos „Symantec“ antivirusinės programos „Norton AntiVirus 2006“ išeities kodą. Hakeriai pareiškė, kad „Norton AntiVirus 2006“ kodas buvo pavogtas 2006 metais kartu su kitais „Symantec“  produktų išeities kodais. Paskelbtas programinis kodas užima 1,07 GB.
2012-03-13

FTB sulaikė pagrindinius grupės „LulzSec“ programišius

Sulaikyti trys svarbiausi programišių grupės „LulzSec“ nariai, remdamasi JAV pareigūnais skelbia BBC. Antradienį bus pateikti kaltinimai dar dviem įtariamiesiems. Grupė, susijusi su programišiais „Anonymous“, prisiėmė atsakomybę už kelias praėjusiais metais įvykdytas didelio masto atakas. „Tai yra gniuždantis smūgis organizacijai (...). Mes kertame „LulzSec“ galvą“, – teigė vienas Federalinio tyrimų biuro (FTB) pareigūnas. Prof.
2012-03-07

CŽV suėmė svarbų internetinių įsilaužėlių grupės „LulzSec“ narį

JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) suėmė svarbų internetinių įsilaužėlių grupės „LulzSec“ narį, skelbia BBC. Pareigūnai suėmė 23-ejų Cody Kretsingerį per reidą jo namuose Fynikse Arizonos valstijoje. CŽV mano, kad jis atsakingas už keletą įsilaužimų į „Sony Pictures Enternainment“ ir kad jis padėjo platinti per įsilaužimą pavogtus duomenis. Nuo šių metų gegužės iki liepos „LulzSec“ programišiai įsilaužė į JAV Senato, CŽV, „Sony“ ir daug kitų tinklalapių.
2011-09-23

Programišių grupuotės vadeiva: esu žmogus, tikintis žmogaus teisėmis

Programišių grupuotė „Lulz Security“ (sutrumpintai – „LulzSec“) pasaulyje žaibiškai išgarsėjo pirmosiomis gegužės dienomis, kai įsilaužė į korporacijos „Sony“ duomenų bazes. Vėliau sekė virtinė kitų ne mažiau skandalingų išpuolių. Apie „LulzSec“ portalui „Newscientist“ pasakoja vienas iš buvusios „LulzSec“ lyderių, kurio pseudonimas „Sabu“. Pavadinimas „LulzSec“ kildinamas iš iškraipytos trumpinio „LOL“ versijos, dažnai reiškiančios juokimąsi iš pokšto aukos.
2011-07-07

Programišiai dar kartą atakavo „Sony“

Programišiai įsilaužė į „Sony“ kompanijos kompiuterių tinklą ir gavo daugiau kaip 1 mln. bendrovės klientų informaciją , taip parodydami technologijų milžinės pažeidžiamumą, rašo naujienų portalas „Reuters“. „LulzSec“, grupuotė, kuri prisiėmė kaltę dėl atakų prieš JAV PBS televiziją ir „Fox.com“, teigė, kad įsilaužė į serverius, valdančius „Sony Pictures Entertainment“ interneto svetaines.
2011-06-03
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų