lukrecija sabaitytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lukrecija sabaitytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lukrecija sabaitytė“.

Dvylikta Europos U23 čempionate likusi Lukrecija Sabaitytė: „Svajojau apie finalą“

Sekmadienį baigėsi Espo (Suomija) mieste vykęs Europos lengvosios atletikos U23 čempionatas. Paskutinę čempionato dieną iš lietuvių startavo vienintelė Lukrecija Sabaitytė, kuri 200 m pusfinalyje įveikė per 24,40 sek. ir užėmusi dvyliktą vietą į finalą nepateko. Ne tik prieš pajėgias varžoves, bet ir prieš itin didelį vėjo pasipriešinimą (-3.6 m/s) kovojusi sprinterė nuo paskutinės į finalą patekusios dalyvės atsiliko 0,58 sek.
2023-07-16

Europos U23 čempionato apžvalga: du medaliai ir Lukrecijos Sabaitytės laukiantis finalas

Šeštadienį Europos lengvosios atletikos U23 čempionate ryškiausiomis spalvomis žibėjo Lietuvos sportininkai. Espoo (Suomija) stadione jau trečią dieną vykusiose varžybose favorito statusą pateisinęs Mykolas Alekna (disko metimas) tapo čempionu, nuostabius rezultatus šiame sezone demonstruojanti Greta Karinauskaitė (3000 m kliūtinis bėgimas) iškovojo vicečempionės titulą, Lukrecija Sabaitytė (200 m) vos per plauką žengė į pusfinalį, o Kristupas Seikauskas (200 m) pasirodymą baigė neįveikęs kvalif...
2023-07-16

Disko metikas Mykolas Alekna lengvai pateko į pasaulio jaunių pirmenybių finalą

Nairobyje (Kenija) vykstantis pasaulio jaunimo lengvosios atletikos čempionatas lietuviams klostosi labai sėkmingai. Visi Lietuvos atstovai bėgimo rungtyse prasibrovė į pusfinalius, septynkovininkė užėmė šeštą vietą, ieties metikas varžėsi finale, o dėl medalio rytoj kausis didžiausia komandos viltis disko metikas Mykolas Alekna.