lukaszas mierzejewskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lukaszas mierzejewskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lukaszas mierzejewskis“.

Kontroliniame mače - M. Pankos vienuolikės pergalė

Penkioliktąją vietą Lenkijos elitinėje futbolo lygoje užimanti Lodzės "Widzew" vienuolikė su Mindaugu Panka šeštadienį draugiškame mače 6:1 (1:0) sutriuškino 1996-1997 metų sezone šalies čempione tapusią "Widzew" klubo veteranų komandą.Lietuvis šiame mače žaidė iki 41-os minutės.Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Grzegorzas Piechna (50 ir 81 min.) bei Piotras Grzelczakas (54 ir 60 min.), po vieną - Lukaszas Mierzejewskis (2 min.) ir Mateuszas Broe (79 min.
2007-10-14

Kontrolinėse rungtynėse – V. Alunderio įvartis

Sezonui treniruočių stovykloje Turkijoje besirengiantis vienas Lenkijos elitinės lygos lyderių Vido Alunderio Liubino "Zaglębie" klubas šeštadienį kontrolinėse rungtynėse 3:2 (2:0) įveikė trečią vietą Ukrainos čempionate užimančią Charkovo "Metalist" komandą.Pirmąjį įvartį nugalėtojams 16 minutę pelnė visą susitikimą žaidęs lietuvis.Be jo "Zaglębie" ekipoje pasižymėjo Lukaszas Piszczekas (30 min.) ir Lukaszas Mierzejewskis (74 min.
2007-02-17

Vido Alunderio vienuolikės lygiosios kontroliniame mače Portugalijoje

Sezonui treniruočių stovykloje Portugalijoje besirengiantis vienas Lenkijos elitinės lygos lyderių Vido Alunderio Lubino "Zaglębie" klubas trečiadienį kontrolinį mačą su antrąją vietą šalies antrajame divizione užimančia "Leixoes SC" ekipa baigė lygiosiomis 3:3 (2:2). Lietuvis šiose rungtynėse žaidė nuo antrojo kėlinio pradžios. Aikštės šeimininkams du įvarčius pelnė Tatu, vieną - Joao Pedro. Svečių gretose pasižymėjo Lukaszas Mierzejewskis (11 min.), Andrzejus Szczypkowskis (21 min.
2007-02-01

Vidas Alunderis pelnė įvartį Lenkijos futbolo klubui

Naujajam Lenkijos elitinės futbolo lygos sezonui besirengiantis Lubino "Zaglębie" klubas su Vidu Alunderiu trečiadienį kontroliniame mače 5:0 (2:0) sutriuškino trečiojo šalies diviziono Kolobžego "Kotwica" komandą. Visą mačą žaidęs lietuvis tapo vieno įvarčio (59 min.) į varžovų vartus autoriumi. Likusius įvarčius nugalėtojams pelnė Michalas Chalbinskis (24 min.), Grzegorzas Bartczakas (29 min.), Lukaszas Mierzejewskis (68 min.) bei Lukaszas Piszczekas (79 min.