lukas yla

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lukas yla“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lukas yla“.

Viešai sostinėje pasipiršęs jaunuolis sulaukė Ugnės atsakymo

Šiandien, Valentino dienos proga, Rotušės aikštėje visi praeiviai nuo pat ryto matė 5 vienodus baltus automobilius, puoštus raudonais balionais ir tokios pat spalvos užrašu: „Ugne, ar tekėsi už manęs?“ Pasirodo, kad vaikinas Paulius šitaip originaliai nusprendė pasipiršti savo mylimajai Ugnei. Dabar galiausiai paaiškėjo, kokio atsakymo vaikinas sulaukė.
2020-02-14

Ugne, tai ar tekėsi? Lietuvio Valentino dienos staigmena pritrenkė sostinės gyventojus

Šios Valentino dienos sostinės gyventojai neužmirš dar ilgai. Rotušės aikštėje visi praeiviai šiandien nuo ryto mato 5 vienodus baltus automobilius, puoštus raudonais balionais ir tokios pat spalvos užrašu: „Ugne, ar tekėsi už manęs?“ Ir nors kai kas galvojo, kad tai – automobilių dalijimosi platformos „CityBee“ marketingo triukas, pasirodo, kad iš tiesų – tai beprotiškai romantiška staigmena realiai merginai Valentino dienos proga.
2020-02-14

Populiarėjanti paslauga plečiasi Lietuvoje – kainomis vejamės Vakarus

Elektriniai paspirtukai zuja ne tik sostinės gatvėse, bet ir kituose Lietuvos miestuose. Šių transporto priemonių nuomą siūlančios įmonės džiaugiasi milžinišku paspirtukų populiarumu ir svarsto paslaugą siūlyti ir mažesnių miestų gyventojams. Nors už Vakarų šalyse važiuojančius paspirtukų vairuotojus mokame šiek tiek mažiau, kainos skiriasi nežymiai.
2019-09-08

Paskelbė, kiek kainuos naujų Vilniaus paspirtukų nuoma

Vilniuje pradėjo veikti elektrinių paspirtukų nuomos-dalijimosi paslauga, iš viso jų gatvėse nuo antradienio bus 500. Paspirtukus antradienį pristačiusi bendrovė „CityBee“ nurodo, kad išsinuomoti transporto priemonę valandai kainuos 6,5 euro: 0,5 euro sudarys starto mokestis, dar 10 euro centų – kiekviena minutė. Bendrovė tikina, kad Vakarų Europos didmiesčiuose tokia paslauga yra iki dviejų kartų brangesnė. Žadama, kad iki vasaros paspirtukų nuoma jau veiks Kaune ir Klaipėdoje.

Dėl tragedijos garsiai anonsuoti alkoblokai tyliai pamiršti

Po šių metų pavasarį Lietuvą sukrėtusios tragedijos, kuomet girtas „CityBee“ automobilį vairavęs asmuo pražudė merginą, prabilta apie alkoblokų diegimą nuomojamuose transporto priemonėse. Tiesa, panašu, kad ši idėja artimiausiu metu realybe netaps: verslininkai aiškina, kad daugeliui vairuotojų alkoblokai nepatinka, o ir kelia problemų dėl higienos. Bijo netekti klientų  Nuo 1800 iki 2000 eurų. Skaičiuojama, kad tokia yra vieno alkobloko įdiegimo kaina automobilyje.
2018-12-18

Pristato naujovę: automobiliu galėsite naudotis ilgiau

Automobilių dalijimosi bendrovė „CityBee“ plečia savo paslaugų spektrą ir pristato naujovę – galimybę rezervuoti bet kurį jų parke esantį automobilį ištisai savaitei, mėnesiui ar net metams. Palyginti su trumpalaikės nuomos kainodara, naujasis mokėjimo planas sumažins mėnesinę „CityBee“ automobilio naudojimosi kainą net iki 60 proc., rašoma pranešime.
Aktualijos 2018-10-30

R. Masiulis: alkoblokai reikalingi ne tik „CityBee“ automobiliuose

Susisiekimo ministras Rokas Masiulis susitikęs su automobilių dalijimosi paslaugų įmonių „CityBee“ ir „Spark“ atstovais paskelbė, kad dėl alkoblokų šių įmonių automobiliuose diskusija bus tęsiama, tačiau taip pat norima šį reikalavimą ir išplėsti. R. Masiulio teigimu, reikėtų žvelgti ne tik į „Citybee“ ar „Spark“ automobilius, tačiau ir į transportą, kuriuo vežami vaikai, tar[miestinį transportą.
2018-04-24

Po tragiškos jaunos moters žūties, „CityBee“ priėmė sprendimą

Siekdami užtikrinti, kad neblaivūs vairuotojai negalėtų naudotis „CityBee“ paslauga, trumpalaikės automobilių nuomos bendrovė „CityBee“ testuoja alkoblokų integravimo galimybes. „Jau kurį laiką ieškojome efektyviausio sprendimo, kad neblaivūs asmenys negalėtų sėsti prie „CityBee“ automobilių vairo. Susiduriame su iššūkiais, ieškodami alkoblokų technologijos, kuri būtų pritaikyta masinei automobilių dalinimosi paslaugai.

Po jaunos moters mirties „CityBee“ išplatino viešą pareiškimą

Po to, kai šiąnakt tragiškai žuvo jauna moteris, „CityBee“ išplatino viešą komentarą. „Visa komanda yra sukrėsta ir reiškia giliausią užuojautą netektį išgyvenantiems žuvusiosios artimiesiems. Šiuo metu padedame teisėsaugai tirti šį įvykį, suteikdami visą reikalingą informaciją. Mes smerkiame, kad Lietuvoje yra tokių neatsakingų vairuotojų, kurie sėda už vairo neblaivūs. Tai – didžiulė problema, kuri sukelia siaubingus ir skausmingus padarinius”, – Lukas Yla, CityBee vadovas.

„CityBee“ pasipildė išskirtiniu automobiliu „Fiat Multipla“

Automobilių trumpalaikės nuomos paslauga „CityBee“ pristatė Lietuvoje retai sutinkamą legendinį automobilį „Fiat Multipla“. Šis išskirtinės išvaizdos automobilis visame pasaulyje susilaukia nenutilstančių diskusijų ir garsėja didžiausiais fanų klubais visame pasaulyje. „Norime savo klientams suteikti išskirtinę patirtį bei kuo platesnį įdomių įspūdžių spektrą“, – šio automobilio pasirinkimą komentavo „CityBee” vadovas Lukas Yla.
2018-04-09
REKLAMA
REKLAMA

„CityBee“ klientai nuo šiol galės vairuoti ir įspūdingą „Porsche“ miesto visureigį

Žiemai ruošiasi ne tik gamta, bet ir automobilių dalijimosi paslaugas teikiantis startuolis „CityBee“. Savo automobilių parką jis papildė prabanga dvelkiančiu miesto visureigiu „Porsche Macan“. „Deja, ištisus metus Lietuvoje važinėti be stogo, kabrioletu, nėra galimybių. Tačiau net ir subjurus orams tikrai įmanoma riedėti miesto gatvėmis stilingai“, – šypsodamasis kalbėjo „CityBee“ vadovas Lukas Yla.
2017-10-24

Policijos pažymėti oranžiniai dviračiai – jau greitai pajūrio gatvėse

Klaipėdos miesto bendruomenės pareigūnės savaitgalį specialia įranga pažymėjo iki 100 naujų „CityBee“ oranžinių dviračių, taip apsaugant juos nuo ilgapirščių. Dviračių žymėjimas – tai vienas iš paruošiamųjų darbų greitai startuosiančiai dviračių ir automobilių dalinimosi sistemai uostamiestyje, Palangoje ir Neringoje.
2017-04-24

Lietuvis tapo pasauline sensacija: smagi idėja sužavėjo tūkstančius

25-erių Lukas Yla per kelias dienas tapo pasauline sensacija, kurio originalus būdas įsidarbinti sužavėjo net didžiausių įmonių atstovus. Šiuo metu JAV gyvenantis lietuvis žino, kokia čia didelė konkurencija, todėl išsiųsto gyvenimo aprašymo tikrai neužtenka. Kaip skelbia užsienio naujienų portalai, Lukui šovė į galvą geniali idėja. Vaikinas apsimetė išvežiotoju, kuris įmonėms pristato spurgas.
2016-10-11

Kaune startuoja dalinimosi dviračiais ir automobiliais paslaugos

Kaune trečiadienį pradedamos teikti dalinimosi dviračiais ir automobiliais paslaugos „City Bee“, paslauga startuoja su 150 dviračių. „Šiandien į miestą atvažiuoja oranžiniai dviračiai. (...) Dviračiai labai geri, patogūs ir manau, kad ir miestiečiai ir svečiai jais naudosis“, – žurnalistams sakė Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.
2016-05-18

Automobiliais leis važinėtis už centus

 Vienintelė trumpalaikės automobilių nuomos paslaugas siūlanti įmonė Lietuvoje „CityBee“ po trejų metų veiklos džiaugiasi jau nuostolių nebenešančia veikla ir vilniečiams pasiūlys dar lankstesnes paslaugas. „Anksčiau veikla buvo paremta klientais, kurie naudodavosi ilgalaikės automobilių nuomos paslaugomis. Dėl šios priežasties dalijimosi stotelės buvo įrengtos prie verslo centrų. Galiausiai įkainiai keitėsi nuo valandinio iki pusvalandinio, o šiandien taikysime minutinę apskaitą.
2015-03-14
Į viršų