lukas jakšys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lukas jakšys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lukas jakšys“.

Lietuvos čempionato bronzą Elektrėnuose iškovojo Rokiškio „Rokiškio“ ledo ritulininkai

2015-2016 metų sezono Lietuvos ledo ritulio pirmenybių finalo ketverte sekmadienį Elektrėnų ledo rūmuose kovoje dėl trečiosios vietos Rokiškio „Rokiškis“ du kartus pirmavo, kol po pratęsimo 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) nugalėjo Kauno „Baltų ainius" ir iškovojo čempionato bronzą. Atkaklią dvikovą geriau pradėjo rokiškėnai, tačiau antroje pirmojo kėlinio pusėje iniciatyvą perėmė kauniečiai.
2016-03-27

Lietuvos ledo ritulio rinktinė dalyvaus turnyre Lenkijoje

Savaitgalį Lietuvos ledo ritulio rinktinė dalyvaus viename "Iššūkio taurės" turnyrų Lenkijos mieste Torunėje, kur varžysis keturių šalių ekipos.Pasak Lietuvos ledo ritulio svetainės internete, antradienio vakarą pirmojoje treniruotėje Elektrėnuose turnyrui pradės ruoštis Artūras Katulis ("SoenderjyskE", Danija), Darius Lelėnas ir Donatas Kumeliauskas (abu - Liepojos "Metalurgs", Latvija), Egidijus Bauba (Daugpilio "Latgale", Latvija) ir 17 žaidėjų iš vietos "Energijos" komandos - Nerijus Dauksev...
2007-02-06

Antrąsias rungtynes lietuviai pralaimėjo kroatams 0:3

Elektrėnuose ir Kaune vykstančiose pasaulio jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio čempionato II diviziono B grupės varžybose antradienį (01.06) Lietuvos rinktinė savo antrąsias rungtynes pralaimėjo Kroatijos ekipai 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) ir patyrė antrąją nesėkmę. Elektrėnuose vykusiame mače trenerio Rimanto Sidaravičiaus vadovaujama lietuvių rinktinė, kurioje daugelis žaidėjų yra jaunesni už varžovus, praleido po vieną įvartį kiekviename kėlinyje.