lukas gricius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lukas gricius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lukas gricius“.

Naglis Bierancas užminė mįslę apie savo širdies reikalus: „Aš jau laisvas“

Jau kurį laiką kalbama apie nuomonės formuotojo Naglio Bieranco ir fotografo Luko Griciaus santykius. Apkalbas dar labiau paskatino ir N. Bieranco pareiškimas, kad šiuo metu jis – laisvas.  Laidoje „Draugės TV“, kurią veda „drag“ karalienė Aura More, moteris N. Bierancui atliko makiažą, kuris kardinaliai pakeitė jo išvaizdą. Taip pat jie palietė įvairiausias temas.
2024-06-03

Trise atostogavę Lukas Gricius ir Simona bei Jonas Nainiai: „Nekeliam vieni kitiems jokių problemų“

Pavasario pradžioje grandiozinį koncertą didžiausioje šalies arenoje su grupe „Mokinukės“ surengusi atlikėja bei verslininkė Simona Nainė, kartu su vyru Jonu bei vienu geriausių draugų fotografu Luku Griciumi, daug pasiruošimo ir nuovargio pareikalavusį etapą nusprendė uždaryti pabėgdami trumpų atostogų į Turkiją. Anksčiau dažniau dviese keliavę Jonas ir Simona Nainiai, šį kartą vasaros sezoną nusprendė atidaryti trise ir pasidalino kaip jų kompanija kartu leidžia atostogas.
2024-05-31

Žvaigždžių trenerio Dovydo Stonkaus iššūkiui ryžosi ir Jonas Nainys: „Vienintelė motyvacija ten ateiti“

Dešimtmetis sporto pasaulyje, Lietuvos klasikinės figūros čempiono titulas ir prizinės vietos daugelyje Europos fitneso čempionatų – Dovydas Stonkus garsus ir savo pasiekimais ir ne mažiau –  kuriamu turiniu socialiniuose tinkluose. Daugiau nei dešimties tūkstančių sekėjų armiją turintis vyras ne tik skatina aktyvų gyvenimo būdą, sveiką gyvenimą bei geresnių įpročių formavimą, bet ir sukuria išskirtinę motyvaciją ir vietą tų iššūkių pasiekti.
2024-02-25

Mėlynai sužibęs Lukas Gricius atskleidė, už ką labiausiai serga: tikiuosi, kad laimės

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ areną sudrebino laukiamiausias metų muzikos renginys – „M.A.M.A. apdovanojimai 2023“.  Raudonuoju kilimu žengė dailiai išsipuošusios garsiausios šalies pramogų pasaulio žvaigždės ir muziką dievinantys svečiai. Bene nė vienas iš jų nepraleidžia progos pademonstruoti savo aprangos priešais visą būrį fotografų. Ant raudonojo kilimo pasirodė ir elegancija blizgančiu mėlynu kostiumu dėvintis fotografas Lukas Gricius.
214 2024-01-26

„L‘Officiel Lithuania“ išrinko 2023 metų stilingiausius: sveikino šalies garsenybės

Žiemišką gruodžio vakarą žurnalas „L‘Officiel Lithuania“ kviestiniams svečiams surengė ypatingą šventę, kurios metu pristatytos žiemos naujienos ir apdovanoti 2023 metų stilingiausieji. „L‘Officiel“ kalėdinis vakaras vyko Vilniaus širdyje įsikūrusiame viešbutyje „Grand Hotel Kempinski Vilnius“, tarsi iš stebuklingos pasakos atkeliavusiomis pasirūpino dekoratorius Mantas Petruškevičius. Magišką atmosferą kūrė prestižinėse pasaulio koncertų salėse laukiama pianistė Ieva Dūdaitė.
65 2023-12-08

Simona Nainė ir Lukas Gricius Turkijoje šventė ypatingą sukaktį: „Papuolėme į maksimalią prabangą“

Visai neseniai draugystės dešimtmetį atšventę nuomonės formuotojai Simona Nainė ir Lukas Gricius išvyko ir į pirmąsias savo, kaip sako patys, „draugostogas“. Pabėgimą nuo vilnietiško šurmulio ir vakarėlių bičiuliai suplanavo į Turkiją, Bodrumą, ir prisipažįsta likę nustebinti viešbučio prabangos ir išskirtinio aptarnavimo. Viskas, ko geidžia širdis Ypatingą sukaktį atšvęsti kelionėje nusprendę S. Nainė Ir L. Gricius sako, kad pirmiausia teikė prioritetą kokybiškam poilsiui.
124 2023-09-04

Įžymybių fotografas Lukas Gricius – apie įtemptą kasdienybę ir pajūryje įsigytus namus: kartais ir aš pavargstu

Atrodo, kad fotografo Luko Griciaus pilna visur: besišypsantis su fotoaparatu rankose garsiausių Lietuvos žmonių šventėse, tarp būrio draugų renginiuose ar skubantis įamžinti gražiausių kadrų reklaminiams projektams. Pakalbinus Luką, kaip jis jaučiasi ir kuo gyvena šaltuoju metų sezonu, šis šypsosi. Pasak jo, motyvacijos net ir tokiu niūriu laikotarpiu jam nestinga, o noras kurti ir vystyti projektus niekur nedingsta, rašoma pranešime spaudai.
2023-02-02

Drąsiais įvaizdžiais stebinantis Naglis Bierancas: „Patys kalti, jei ateinat su paprastais kostiumėliais“

Sausio 27-osios vakarą Kaune nugriaudėjo prestižiniai ir vieninteliai tokie visoje šalyje muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2022. Prieš renginio tiesioginę transliaciją kviestiniai svečiai, pramogų verslo atstovai dalyvavo raudonojo kilimo ceremonijoje, kur nevengė paatvirauti ir atskleidė įdomių faktų.  Kartu su visa pramogų pasaulio grietinėle raudonu kilimu žengė ir fotografai, nuomonės formuotojai Lukas Gricius ir Naglis Bierancas.
2023-02-01

Lukas Gricius nustebino išvaizdos pokyčiais: šukuoseną kūrė 3 valandas

Šį penktadienį Kauno „Žalgirio“ areną drebina kasmetiniai M.A.M.A. muzikos apdovanojimai. Ir nors renginys skirtas muzikai, ne ką mažesnė svarba čia atitenka ir renginio raudonajam kilimui – ryškiausios Lietuvos žvaigždės kasmet sugeba nustebinti. Ant raudonojo kilimo sužibo ir fotografas Lukas Gricius, kuris į apdovanojimus atvyko su širdies draugu Nagliu Bierancu.
180 2023-01-27

Bičiuliai ir bendražygiai atvyko į Agnės Jagelavičiūtės šermenis: rankose – balti žiedai

Sausio 2-ąją sostinėje atsisveikinama su praėjusią savaitę staiga mirusia verslininke, stiliste, menininke Agne Jagelavičiūte (1980-2022). Šermenys surengti Vilniaus laidojimo rūmuose „Ritualas“, atsisveikinti su velione buvo galima atsisveikinti iki 20 val. Salė skendėjo baltose rožėse ir gubojose. Gedulingos muzikos atsisakyta – skambėjo dainos, kurias mėgdavo ir su bičiuliais bei draugais klausydavo Agnė.
2023-01-02
REKLAMA
REKLAMA

Įžymybių fotografas Lukas Gricius sveikata rizikuoti nenori: prevencija nuo ŽPV gali sumažinti vėžio riziką

Visuomenėje vis dar vyrauja klaidinga nuomonė, kad žmogaus papilomos virusas (ŽPV) kelia grėsmę tik moterims, kadangi ši virusinė infekcija yra pagrindinė gimdos kaklelio vėžio atsiradimo priežastis. Tačiau besimptomis ŽPV nediskriminuoja asmenų pagal lytį ir gali nulemti kitus ikivėžinius bei vėžinius susirgimus tiek vyrams, tiek moterims.
2022-11-24

Agnė Jagelavičiūtė virto nuotaka: kompaniją garsiai moteriai palaikė veidą kauke užsidengęs Lukas Gricius

Lapkričio 17-osios vakarą drabužių dizainerė Agnė Kuzmickaitė pristatė jubiliejinę, dešimtąją, kolekciją. Pasveikinti kūrėjos atvyko daugybė kviestinių svečių, dizainerės talento gerbėjų, artimų bičiulių. Tarp jų – stilistė Agnė Jagelavičiūtė. Pirmoje eilėje mados šou stebėjusi moteris priminė nuotaką. Agnė puošėsi balta suknele virš kelių, priderino tokios pačios spalvos pėdkelnes, avėjo žalios neoninės spalvos aukštakulnius. Nuotakos įvaizdį užbaigė į plaukų kuodą įsegtas veliumas.
104 2022-11-17

Laura Vagonė bičiulius sukvietė į dvigubą šventę: svečiai stebino ryškiais įvaizdžiais

Žymioji vestuvių ir renginių organizatorė Laura Vagonė sukvietė draugus bei kolegas jau į vienuoliktą, tradicinį vestuvių sezono uždarymą, taip paminėdama ir savo gimtadienį. Spalio 26-osios vakarą į Bernardinų sode atgimusią legendinę kavinę „Rotondą“ susirinko bemaž 100 Lauros bičiulių, tarp kurių buvo galima išvysti Luką Gricių, Naglį Bierancą, Moniką Liu, Moniką Kriščiūnienę, Agnę Jagelavičiūtę, Robertą Kalinkiną, Audrių Bružą, Baibą Skurstenę-Serdiukę, Simoną Burbaitę ir daug kitų.
2022-10-28

Simona Nainė nėrė į naują veiklą: pasveikinti atvyko ir būrys žinomų žmonių

Paskutinę vasaros dieną Simona Nainė pakvietė į vakarėlį ant stogo Vilniaus senamiestyje. Žinoma moteris pristatė ilgai slėptą naujieną – kartu su kosmetikos kompanija „Gosh Copenhagen“ sukurtą blakstienų tušą. S. Nainė džiaugėsi, kad naujasis produktas pateisino visus lūkesčius bei neslėpė nekantraujanti išgirsti kitų moterų atsiliepimus. „Kiekvieną dieną tikrai išsiversčiau be kreminės pudros, tačiau blakstienų tušas yra būtinas.
233 2022-08-31

Lukas Gricius sumainė aukso žiedus su Nagliu Bierancu: slaptos vestuvės įvyko šiltuose kraštuose

Instagramo žvaigždė, šokėjas Naglis Bierancas ir fotografas Lukas Gricius neslepia savo šiltų santykių. Tačiau visai neseniai paaiškėjo, jog jiedu yra susituokę. Fotografas L. Gricius dalyvavo Delfi laidoje „Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi“, kurios metu atskleidė, jog sumainė aukso žiedus su N. Bierancu.  Teigiama, kad poros slaptos vestuvės įvyko Meksikoje. Pora gyvena kartu, dalijasi romantiškomis akimirkomis drauge ir apie tai nebijo kalbėti garsiai.
2022-02-18

Prabangiausios metų vestuvės: vienos truko savaitę, kitos nustebino ir visko mačiusius

2021-ieji buvo tikrai neeiliniai metai, privertę sustoti. Dėl to „palaukti“ kartais teko net meilei. Vis dėlto šiais metais įvyko ir daugybė įsimintinų bei gražių vestuvių, sulaukusių daug dėmesio tiek žiniasklaidoje, tiek ir įvairiuose forumuose. Primename jums 2021-aisias įvykusias vestuves, vienos buvo netikėtos, kitos stebino prabanga. Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus Rugsėjo mėnesį susituokė dainininkė ir verslininkė Natalija Bunkė bei jos mylimasis Edgaras Eidėjus.
2021-12-31

Dėl lietuvės sukurtos kosmetikos žinomi žmonės skrido į Niujorką

Žinomi Lietuvos nuomonės formuotojai prisijungė prie Niujorko mados, meno ir verslo atstovų, susirinkusių Soho rajone įsikūrusioje įžymioje konceptualioje parduotuvėje „Flying Solo“, kur buvo pristatyta naujausia modelio Kristinos Tučkutės sukurta kosmetikos linija „OHM by Kristina Tučkutė“. Iš Lietuvos tiesiai į Niujorką Į kosmetikos pristatymo vakarą iš Lietuvos į Niujorką specialiai vyko Karolina Meschino, Naglis Bierancas, Lukas Gricius, Monika Kriščiūnienė ir Simona Burbaitė.
2021-12-12

Natalija Bunkė su sužadėtiniu surengė privačią šventę: renginio nepraleido žymūs poros bičiuliai

Dainininkė Natalija Bunkė ir jos sužadėtinis Edgaras Eidėjus artimiausius bičiulius pakvietė į išskirtinę šventę. Pora surengė privatų savo parduotuvės Homedecorbynb.lt atidarymą. Pasak N. Bunkės, jos kuriamo verslo sėkmei prireikė ypač daug jėgų ir pastangų, tačiau naujos parduotuvės atidarymas ir klientų lojalumas įrodo, kad jei sieksi savo tikslo nuoširdžiai, pasisekimas garantuotas. „Su Edgaru esame be proto laimingi. Į šį verslą įdėjome labai daug pastangų ir meilės.
2021-09-08

Į gimtadienio šventę suskubo būrys žinomų žmonių: tarp susirinkusiųjų – neseniai ištekėjusi Viktorija Siegel su vyru

Vilniaus širdyje įsikūręs griliaus patiekalų restoranas „Momo Grill“ atšventė pirmąjį gimtadienį – būrį garsių svečių pakvietė į šventinę vakarienę, kurios metu jungtinės šefų pajėgos vaišino skaniausiais ant grotelių keptais patiekalais. Į geriausių Lietuvos restoranų sąrašą kasmet įtraukiamas, anksčiau vien Klaipėdoje ir Kaune veikęs restoranas „Momo Grill“ duris Vilniaus Totorių gatvėje atvėrė praėjusią vasarą.
2021-08-26

Kritikos sulaukę Bierancas ir Gricius pašalino nuotraukas su tigrų jaunikliais: gyvūnų teisių aktyvistai dėkoja už supratingumą

Nuomonės formuotojai Naglis Bierancas ir Lukas Gricius papiktino savo gerbėjus Klaipėdos zoologijos sode nusifotografavę su tigrų jaunikliais. Į juos viešai kreipėsi ir gyvūnų apsaugos organizacija „GATO“.  „Šiandien esame jau atsisakę vienkartinių šiaudelių, rūšiuojame šiukšles, net pasauliniai maisto, mados verslo gigantai atsisako kailio, narvuose laikomų vištų kiaušinių ir kitomis panašiomis iniciatyvomis siekia prisidėti prie teigiamos įtakos gamtosaugai.
2021-08-06

Naglis Bierancas ir Lukas Gricius – pora: pozavo ant žurnalo viršelio

Instagramo žvaigždė, šokėjas Naglis Bierancas ir fotografas Lukas Gricius oficialiai nebeslėpia savo santykiu ir pozavo naujam „L'Officiel“ žurnalo viršeliui. Tiesa, kad vaikinai vienas kitam puoselėja jausmus žinoma jau kuris laikas.  Naujausias numeris ir rožinėje spalvoje paskendęs žurnalo viršelis tapo viešu prisipažinimu, kad Naglio ir Luko ilgametė draugystė virto meile. „Mūsų meilė nemėgsta tylos, ji mėgsta roką, metalą ir kebabus!“ – skelbia leidinio viršelio citata.
2021-02-04

Laikui nepavadi Jagelavičiūtė švenčia 40-metį: verčia naują lapą

Stilistė, redaktorė Agnė Jagelavičiūtė spalio 7-ąją švenčia 40-ąjį gimtadienį. Panašu, kad pasakymas „metai – tai tik skaičius“ moteriai puikiai tinka. Gimtadienio rytą moteris instagrame dalijosi nuotraukomis ir prisipažino, jog tikisi kad 40-metis atneš dar daug naujų potyrių, atradimų. Žinoma stilistę sveikina beveik visas Lietuvos pramogų pasaulis.
2020-10-07

Jarutis išbandys save dvikovoje: neslėpė emocijų

Jau spalio 30 d. didžiausiose šalyje „Žalgirio“ arenoje įvyks „Red Bull SoundClash“ kova. Pasaulinį pripažinimą pelniusiame šou dviejose scenose susirems populiarūs mūsų šalies atlikėjai: Moniqué ir Justinas Jarutis. Artėjant vienam įdomiausių muzikos renginių, abu atlikėjus įspūdingoje fotosesijoje įamžino geidžiamiausių fotografu tituluojamas Lukas Gricius, rašo pranešime spaudai.

Lavrinovičius atvirai prabilo apie šeimą: kiekviena diena kaip Valentino diena

Užsukę į belgų restoraną, galite būti tikri – alkani namo tikrai negrįšite, tuo įsitikino ir garsūs svečiai, trečiadienio vakarą nepraleidę restorano „Belgai“ naujo meniu pristatymo, rašoma pranešime spaudai. Turbūt būtų sunku rasti vilnietį, nežinančio jau savotiška legenda tapusio restorano. Kai aplink viena po kitos atsidaro naujos vietos, tačiau didžioji dalis po pusmečio jau būna priverstos užsidaryti, antrą dešimtį metų skaičiuojantis restoranas yra tikra retenybė.
2020-02-05

Socialinių tinklų žvaigždės Meschino šeimoje – skaudi netektis

Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino kartu su artimaisiais išgyvena sunkų laikotarpį – žinoma mergina šiandien neteko močiutės. Apie tai mergina pranešė savo sekėjams socialiniame tinkle „Instagram“. Savaitę mergina praleido Italijoje, ir nors daugelis Karolinos sekėjų buvo įsitikinę, kad mergina čia atostogauja, pasirodo priežastis buvo kur kas liūdnesnė – sunkiai susirgo merginos močiutė. Beviešėdama Italijoje K. Meschino pasidalijo ir jautriu įrašu anglų kalba.
2019-09-13

Vis dar vasariškai nusiteikusi Stumbrienė pasipuošė trumpa suknele: atidengė įspūdingas kojas

Ketvirtadienio vakarą vis dar vasariškai pasipuošusios ryškiausios Lietuvos žvaigždės pasitiko rudenį ypatingame „L’Officiel Lithuania“ rugsėjo mėnesio žurnalo pristatyme.
2019-09-05

„Más 924“ dizainerė Monika su vyru Jonu sulaukė pirmagimės: davė retą vardą

Viena žinomiausių šių dienų Lietuvos dizainerių – prekės ženklo „Más 924“ įkūrėja Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė kartu su vyru Jonu Kriščiūnu išgyvena gražiausias akimirkas. Porai gimė pirmagimis. Apie tai, kad jiems gimė dukrelė, socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje pranešė J. Kriščiūnas. Žinomas vyras pasidalijo nespalvota nuotrauka, kurioje – Monika ir jų dukrelė. „Ačiū, mano meile, kad davei man stebuklą.
2019-08-12

Žinomi žmonės prisiminė pamiltus sportbačius: parodė stilingus derinius

Legendiniai, žygiavę kone per visą maištingą XX amžiaus istoriją, „Inkaro“ sportbačiai grįžta – menantys praeitį, bet prisitaikę prie šiandienos. Nuo 1933 m. savo istoriją skaičiuojantys „inkarai“ neseniai pradėjo bičiulystę su aktyvaus laisvalaikio ir sporto aprangos prekės ženklu „Audimas“. Pasitikti grįžtančią legendą susirinko būrys žinomų stileivų, jaučiančių nostalgiją šiems sportiniams bateliams.
2019-07-31

Jagelavičiūtė prabilo apie mitybą po operacijos: tenka į kai ką atkreipti dėmesį

Trečiadienio vakarą įvyko restorano „Prancūzai“ vasaros terasos atidarymas, kurio nepraleido ir daugybė žinomų žmonių, rašoma pranešime spaudai. Puikus oras, virtuvės šefo patiekalai ant griliaus ir prie jų priderinti šalti gėrimai sukūrė puikią atmosferą.
2019-06-06

Gegužę gimdysianti Filmanavičiūtė pasirodė viešumoje: suspindo moteriškumu

Trečiadienio vakarą sostinėje įvyko 24-oji „Kino pavasario“ atidarymo ceremonija. Į Vilniuje įsikūrusį kino teatrą susirinko daugybė gero kino mylėtojų. Tarp jų – ir būrys garsenybių. „Kino pavasario“ ceremonijos nepraleido Simona Burbaitė, Kristina Rimienė, Vytautas Juozapaitis, Larisa Kalpokaitė, Alkas Paltarokas, Simona Nainė, Lukas Gricius, Skaiva Jasevičiūtė-Kraujalė, Saugirdas Vaitulionis, Erica Jennings, Vidas Bareikis, Jurga Šeduikytė bei daugelis kitų.
2019-03-21

„Más 924“ dizainerė Monika su vyru laukiasi pirmagimio

Šio šeštadienio vakarą populiaraus ir garsenybių mėgstamo prekės ženklo „Más 924“ įkūrėja bei dizainerė Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė su socialinio tinklo „Instagram“ sekėjais pasidalijo puikia žinia. Ji ir jos vyras Jonas Kriščiūnas laukia šeimos pagausėjimo. Pasidalijusi nuotrauka, kurioje matomos suapvalėjusios Monikos kūno formos, dizainerė rašė: „Nauja mama mieste“. Po nuotrauka iškart pasipylė galybės sveikinimų. Tarp jų – ir gražūs žinomų žmonių palinkėjimai.
2019-03-16

Į iškilmingus apdovanojimus žengė išsipusčiusios garsenybės

Penktadienio vakarą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre vyko iškilmingas renginys – „Žmonės 2019“ apdovanojimai. Juose, kaip ir kiekvienais metais, pagerbiami pramogų pasaulio, kultūros ir visuomenės veikėjai. Į įspūdingą šou atvyko didelė dalis Lietuvos elito. Vieni jų ruošėsi ilgą laiką – rinkosi tinkamą aprangą, makiažą ir galbūt netgi nervinosi.
2019-01-18

Žvaigždžių fotografas pateko į avariją: atsipirko 21 siūle

Žvaigždžių fotografas Lukas Gricius gerai žinomas visoje šalyje dėl savo unikalių darbų bei darbo su didžiausiomis šalies žvaigždėmis. Tiesa, visai neseniai žinomas vaikinas pasidalijo ne itin maloniu gyvenimo nutikimu. Su grupe draugų egzotiškame krašte – Balyje – laiką leidęs Lukas nė nenutuokė, kad pasivažinėjimas motoroleriu gali baigtis nesėkmingai. Avariją padaręs vaikinas istorija pasidalijo ir su savo sekėjais socialiniuose tinkluose. „Takaya Bali Life! lLiet.
2018-10-25

Tituluota gražuolė Tatjana Lavrinovič – suspindo grožiu: sunku net atpažinti

Kolekcija savimi pasitikinčioms moterims – taip naujausią savo darbą pristato drabužių dizainerė Viktorija Urbonavičiūtė-Rakauskienė, visiems geriau žinoma WICKY vardu. 13-liką skirtingų, spalvomis ir užkrečiančia energija trykštančių modelių šįkart matavosi Tatjana Lavrinovič. Misis Pasaulio apdovanojimą šiais metais pelniusi moteris tapo pavasario-vasaros kolekcijos veidu. Pasak drabužių kūrėjos, kolekciją kūrė drąsioms ir nebijančioms išsiskirti damoms.
2018-05-08

S. Nainės gimtadienio vakarėlio akimirkos: sveikino garsūs bičiuliai

Prieš 29-erius metus rugpjūčio 13-ąją po laiminga žvaigžde gimusi „be penkių minučių“ trisdešimtmetė Simona Nainė skaičių 13 vadina sėkmingiausiu, o šiemet džiaugiasi nedažna, bet sėkmę lemiančia proga gimtadienį su artimais draugais ir šeima švęsti būtent tikrąją gimimo dieną – juk vasaros sekmadieniai, kaip pastebi S. Nainė, visiems laisvesni nei kitos dienos. „Numerologija man labai įdomi ir svarbi gyvenime.
2017-08-14

Žinomi žmonės mėgavosi romantišku vakaru Trakų pilyje

Visą savaitgalį orų lepinti lietuviai sekmadienio vakarą traukė link Trakų. Miesto pilies kieme šįvakar garsiosios britų scenos dievaitės Jessie Ware koncertas. Išskirtinis pasaulinio garso žvaigždės pasirodymas sudomino gausų būrį melomanų. Tenka pastebėti, kad J. Ware gerbėjams būdingas savitas aprangos stilius. Vyriškiai į koncertą puošėsi kostiuminėmis kelnėmis, marškiniais. Tuo tarpu moterys iš spintų traukė stilingas ryškiaspalves sukneles.
2017-07-30

Fotografas Lukas Gricius pamokė, kaip telefonu nufotografuoti tobulą portretą

Išmanusis telefonas vietoje profesionalaus fotoaparato – tokį iššūkį priėmė fotografas Lukas Gricius ir aktorė, televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė. Naujausiu bendru jų projektu tapo fotografijų paroda „Tobulumas kiekviename kadre“. Mėgstantys fotografuoti ir filmuoti labai laukia naujausio „Huawei P10“ pasirodymo Lietuvoje, į fotografijų parodos pristatymą susirinko būrys žinomų žmonių – Ieva Stasiulevičiūtė, Saugirdas Vaitulionis, Simona Burbaitė, Marija Grabštaitė ir kiti.
2017-03-28

Atlikėja Jazzu į muzikinį renginį atvyko su žaviu palydovu

Antradienio vakarą Vilniaus senamiestyje grupės „Šiaurės kryptis“ įkūrėjai pristatė dainos „Ledynai“ vaizdo klipą. Devintojo dešimtmečio pabaigoje itin populiarios, alternatyvios muzikos grupė šį vakarą atgijo naujomis spalvomis ir atliko kūrinius, kurių daugelio ausis nė nebuvo girdėjusi. Beveik prieš trisdešimtmetį parašytos dainos atgijo ir naujojo Kristijono Vildžiūno kino filmo „Senekos diena“ garso takelyje.
2016-06-07

Fotografai Tomas&Lukas: apie sėkmę, žavesį ir pasitikėjimą savimi

Tomas Adomavičius ir Lukas Gricius arba tiesiog Tomas&Lukas į šalies fotografų ratą prieš daugiau nei metus įsisuko visu pajėgumu. Aplinkinius jie žavi ne tik profesionaliomis nuotraukomis, bet ir nuolat maloniai stebinančiu savo įvaizdžiu.
2015-12-21
Į viršų