lukas chmieliauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lukas chmieliauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lukas chmieliauskas“.

Muštynėse sužeisti du „Sūduvos“ žaidėjai

Sekmadienį paryčiais Marijampolėje kilusio konflikto metu buvo sužaloti du Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) rungtyniaujančios „Sūduvos“ ekipos krepšininkai – Lukas Chmieliauskas ir Raimundas Danys. Neoficialiomis žiniomis, iš vieno naktinių klubų išėję krepšininkai patraukė link netoli esančios greito maisto užkandinės, prie kurios įsivėlė į konfliktą su vietiniais jaunuoliais. Konflikto metu sužaloti krepšininkai greitosios pagalbos automobiliu buvo nuvežti į ligoninę.
2009-10-12

„Mažeikiai“ iškopė į trečiąjį LKF etapą

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Didžiosios taurės varžybų antrojo etapo atsakomosiose rungtynėse antradienį Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujanti Mažeikių „Mažeikiai“ komanda svečiuose 91:90 (24:19, 20:25, 28:17, 19:29) įveikė Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL) žaidžiančią Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) ekipą ir pateko į kitą etapą. Antradienį nugalėtojams 20 taškų pelnė Simonas Petkevičius, 18 – Mindaugas Tamašauskas.
2008-10-21

LSKL starte - netikėta ŠU pergalė prieš VDU

Šiandien startavusiose Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) varžybose nustebino Šiaulių universitetas, kuris po metų pertraukos sugrįžo į pirmenybes ir jau pirmosiose rungtynėse sutriuškino lygos čempioną Vytauto Didžiojo universitetą.
2008-09-30

Vienas NKL lyderių draugiškose rungtynėse nugalėjo vieną LKL autsaiderių

Besiruošdami Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) atkrintamosioms varžyboms, II pogrupio nugalėtojai "Alytaus" krepšininkai antradienį svečiuose draugiškose rungtynėse 91:71 nugalėjo aštuntą vietą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) užimančią Marijampolės "Sūduvos" ekipą.Lygi kova vyko tik pirmus du kėlinukus, po kurių alytiškiai pirmavo 38:35. Labai gerai "Alytaus" krepšininkai sužaidė trečiąjį rungtynių ketvirtį, kurį laimėjo 30:14 ir susikrovė lemiamą persvarą.