luką každailį

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „luką každailį“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „luką každailį“.

Sustiprėjusi „Sūduvos“ tinklinio komanda kelia tikslą grįžti į medalininkų gretas

Savaitgalį tęsėsi kovos Lietuvos vyrų tinklinio čempionate. Dvi pergales iš eilės iškovojo ir visą pergalių seriją iki trijų pratęsė Marijampolės "Sūduvos" tinklininkai. Jie namuose 3-0 (25:22, 25:22, 25:23) nugalėjo smarkiai atjaunėjusią Lietuvos čempionę "Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley-SM Tauro" komandą, o išvykoje 3-1 (25:16, 23:25, 25:22, 25:17) įveikė naujokę Kauno "Starto-LSU" ekipą. "Dar jaučiasi, kad mums tai yra sezono pradžia ir komanda dar tik įsivažiuoja.
2017-11-07

Apgynė titulą: Ieva ir Monika dar kartą tapo Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionėmis

Sekmadienį, rugpjūčio 16 dieną, paaiškėjo 2015 m. Lietuvos vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio čempionai. Moterų varžybose čempionėmis tapo tapo Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė, finale 2:0 (21:13, 21:16) įveikusios kaunietes Ievą Kazūraitytę ir Viltę Makauskaitę. Vyrų varžybose sensacingą pergalę šventė vilniečiai Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius, rezultatu 2:1 (18:21, 21:18, 15:13) nukarūnavę praėjusių metų Lietuvos čempionus Luką Každailį ir Arną Rumševičių.