luis horna

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „luis horna“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „luis horna“.

R. Federeris pergalingai pradėjo Vimbldono turnyrą

Pirmadienį Londone prasidėjo prestižinis Vimbldono teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 11,812 mln. svarų. Šeštojo turnyro nugalėtojo titulo siekiantis varžybų favoritas bei pajėgiausias planetos tenisininkas šveicaras Rogeris Federeris pirmajame rate 6:3 6:2 6:2 sutriuškino slovaką Dominiką Hrbaty, o dešimtoji raketė Kipro tenisininkas Marcosas Baghdatis 6:3, 6:2, 6:7 (5:7), 6:3 įveikė belgą Steve`ą Darcisą.
2008-06-23

Estė pateikė staigmeną „Roland Garros“ teniso turnyre

„Roland Garros“ kortuose vykstančiose atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse ketvirtadienį pergales antrajame rate iškovojo visi keturi vyrų vienetų varžybų pirmojo aštuntuko žaidėjai.
2008-05-30

M. Šarapova vos išvengė pažeminimo „Roland Garros“ turnyre

Paryžiaus „Roland Garros“ kortuose tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Trečiadienį moterų vienetų varžybų antrajame rate keturioliktoji raketė lenkė Agnieszka Radwanska 6:2, 6:0 sutriuškino kroatę Jeleną Pandžič, o prancūzė Emilie Loit 6:4, 6:3 įveikė čekę Klarą Zakopalovą.
2008-05-29

Vyrų teniso turnyre Hamburge - traumų virtinė

Vokietijoje tęsiasi „Masters" serijos vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,27 mln. Eurų. Antradienį vienetų varžybų antrojo rato mače ketvirtoji raketė rusas Nikolajus Davydenka 6:4, 6:1 nugalėjo kroatą Ivaną Ljubičičių, o ispanas Fernando Verdasco 6:2, 6:0 sutriuškino prancūzą Michaelį Llodrą.
2008-05-13

Favoritai sėkmingai žygiuoja teniso turnyro Italijos sostinėje finalo link

Italijos sostinėje prasidėjo „Masters” serijos tarptautinio vyrų teniso turnyro ("Internazionali BNL d`Italia"), kurio prizų fondą sudaro 2,27 mln. eurų, vienetų varžybų aštuntfinalio etapas.
2008-05-08

Lyderių pergalės tarptautiniame teniso turnyre Meksikoje

Meksikoje tęsiasi tarptautinis vyrų ir moterų "Abierto Mexicano TELCET" teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 979 tūkst. JAV dolerių. Moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje turnyro favoritė bei praėjusių metų finalininkė italė Flavia Pennetta 7:6 (7:4), 6:1 nugalėjo aštuntąją raketę rumunę Ediną Gallovits, o antroji pagal reitingą prancūzė Alize Cornet 6:4, 6:0 įveikė ukrainietę Mariją Korytcevą.
2008-02-29

Paaiškėjo kiti ATP turnyro Argentinoje ketvirtfinalio dalyviai

ATP serijos "Copa Telmex ATP Buenos Aires" vyrų teniso turnyro vienetų varžybų ketvirfinalyje žais dar du argentiniečiai, italas ir rusas. Tai paaiškėjo po ketvirtadienį įvykusių likusiųjų keturių aštuntfinalio mačų, kuriuose pergales iškovojo argentiniečiai - Agustinas Calleris, Jose Acasuso, aštuntąjį reitingą turintis italas Filippo Volandris ir šeštas pagal reitingą rusas Igoris Andrejevas:     Agustin Calleri (Argentina) - Luis Horna (Peru) 3:6, 6:2, 6:2;Jose Acasuso (Arge...
2008-02-22

Favoritas pergale pradėjo ATP serijos turnyrą Argentinoje

Pergalingai ATP serijos "Copa Telmex ATP Buenos Aires" vyrų teniso turnyrą pradėjo favoritas ir kortų šeimininkas Davidas Nalbandianas. Pirmadienį pirmame turnyro rate D. Nalbandianas 6:3, 6:3 nugalėjo australą Peterį Luczaką.
2008-02-19

Antroji Vimbldono diena baigėsi be staigmenų

Anglijoje vykstančio Vimbldono teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 11,283 mln. svarų, antroji varžybų diena baigėsi be staigmenų. Antradienio vakarą buvo sužaisti dar 31 vyrų ir 13 moterų vienetų varžybų pirmojo rato susitikimų, kuriuose pergales iškovojo ir keli buvę šio turnyro nugalėtojai.
2007-06-27

Staigmenos Prancūzijos teniso čempionate

Paryžiuje tęsiasi atvirosios Prancūzijos vyrų ir moterų teniso pirmenybės, kurių bendrą prizų fondą sudaro 15,26 mln. eurų.Sėkmingai turnyrą pradėjo nugalėtojo titulą ginantis ispanas Rafaelis Nadalis. Antrąjį reitingą šiemet turintis Ispanijos tenisininkas antradienį pirmajame rate 7:5, 6:3, 6:2 nugalėjo argentinietį Juaną Martiną Del Porto.