lucca staigeris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lucca staigeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lucca staigeris“.

Trenerio pakeitimas nepadėjo – „Baskonia“ lieka be pergalių

Auka tapęs Pablo Prigioni atsistatydinimas išsigelbėjimu netapo. Vitorijos „Baskonia“ penktadienį Vokietijoje 78:72 (17:17, 15:18, 19:25, 21:18) krito prieš Bambergo „Brose“. Tai buvo ketvirtasis Ispanijos komandos pralaimėjimas iš tiek pat galimų. Svečiai rungtynes pradėjo 4:0, bet rezultatas greitai tapo lygus (6:6). 9-ąją minutę „Baskonia“ pirmavo 17:10. Kėlinį spurtu 7:0 baigė ir rezultatą išlygino „Brose“ (17:17). Atkakli kova vyko iki ketvirtojo kėlinio pradžios.
2017-10-27

Eurolyga: naudingas Luko Lekavičiaus žaidimas ir atsistatydinęs pirmasis treneris

Eurolygos rungtynėse Maskvoje naudingai žaidė krepšininkas Lukas Lekavičius. Tuo metu po pralaimėjimo pasitraukė vyriausiasis Vitorijos „Baskonia“ treneris Pablo Prigioni. L. Lekavičiaus Atėnų „Panathinaikos“ svečiuose 63:81 (15:27, 18:16, 18:17, 12:21) neprilygo Maskvos CSKA. Šeimininkai pirmavo visas rungtynes. Išskyrus 4-ąją minutę, kai rezultatas buvo lygus (11:11). CSKA pranašumas didžiausią ribą pasiekė 38-ąją minutę.
2017-10-26

Olandai draugiškame turnyre sutriuškino vokiečius

Europos čempionatui Lenkijoje besiruošiantys Vokietijos krepšininkai nesėkmingai pradėjo draugišką turnyrą Olandijoje. Vokiečiai 56:77 nepasipriešino turnyro šeimininkams olandams. Nugalėtojams Peteris Van Paassenas pelnė 16, Francisco Elsonas - 15, Arvinas Slagteris - 11, Stefanas Wesselsas - 10 taškų. Pralaimėjusiems Heiko Schaffartzikas surinko 13, Yassinas Idbihi - 12, Lucca Staigeris - 9 taškus.
2009-08-08

Vokietijos rinktinė – be NBA žvaigždžių

Vokietijos rinktinės vyr. treneris Dirkas Bauermannas paskelbė 21 žaidėją, kurie pakviesti į pirmąją rinktinės treniruočių stovyklą. Komandos sudėtyje nėra ryškiausių žvaigždžių – Dirko Nowitzkio ir Chriso Kamano. Visgi treneris teigė, jog krepšininkai dar nepasakė savo galutinio sprendimo, todėl išlieka viltis, kad bent vienas iš jų rungtyniaus Europos čempionate Lenkijoje. Į rinktinės kandidatų sudėtį vėl įtrauktas kovą su sunkia liga laimėjęs 33 metų puolėjas Ademola Okulaja.