lucas vazquezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lucas vazquezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lucas vazquezas“.

„Real“ panaikinusi vieno įvarčio deficitą šventė pergalę prieš „Almeria“

Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse Madrido „Real“ svečiuose panaikino vieno įvarčio deficitą ir 2:1 nugalėjo „Almeria“ komandą bei naująjį sezoną pradėjo pergalingai. 6-ą minutę šeimininkus į priekį išvedė Largie Ramazani ir šią vieno įvarčio persvarą „Almeria“ išlaikė daugiau nei kėlinį. Visgi 61-ą minutę Lucas Vazquezas rezultatą išlygino, o 75-ą minutę Davidas Alaba įmušė pergalingą įvartį.
2022-08-15

Kortos atverstos: „Real“ ir „Bayern“ sudėtyse yra netikėtumų

UEFA paskelbė Madrido „Real“ ir Miuncheno „Bayern“ sudėtis atsakomosioms Čempionų lygos futbolo rungtynėms Ispanijoje. Abiejų komandų vienuoliktukuose yra netikėtumų. Nei „Real“ starto sudėtyje, nei ant atsarginių žaidėjų suolo nėra Isco. Futbolininkas patyrė traumą pirmajame mače, bet vėliau treniravosi. Tai sukėlė spėlionių, kad saugas gali pasirodyti aikštėje. Dėl traumos nežais Dani Carvajalas. Futbolo pasaulis svarstė, kas užims jo poziciją. Tarp kandidatų buvo traumą gydęsis Nacho.
2018-05-01

„Real“ sužaidė lygiosiomis su antrojo diviziono klubu, bet žengė į ketvirtfinalį

Ispanijos čempionas Madrido „Real“ namie 2:2 (1:1) sužaidė su antrojo diviziono Sorijos „Numancia“. Vis dėlto, lygiosios šeimininkams atvėrė duris į Ispanijos taurės turnyro ketvirtfinalį. Trečiadienį „Real“ žaidė rezervine sudėtimi. Jų gretose dubliu pasižymėjo Lucas Vazquezas (10, 59 minutės), „Numancia“ – Guillermo Fernandezas (45, 82 min.). 92-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Sorijos komandos futbolininkas Dani Calvo.
2018-01-11

„Real“ triumfas: Zinedine’as Zidane’as spaudos konferencijoje išmaudytas šampanu

Pirmąkart kaip treneris Ispanijos čempionatą laimėjęs Zinedine’as Zidane’as pakrikštytas auklėtinių. Legendinis prancūzas spaudos konferencijos metu sulaukė šampano purslų. Z. Zidane’as žurnalistams ramiai pasakojo apie Madrido „Real“ pergalės priežastis. Kol į spaudos koneferenciją su šampanu neįsiveržė penki linksmai nusiteikę prancūzo auklėtiniai – Casemiro, Danilo, Marcelo, Alvaro Morata ir Lucas Vazquezas. Jie ant trenerio išpylė nemažai šampano.
2017-05-22

„Atletico“ vis dar tiki, „Real“ padarė daugiau nei tikėjosi

Antradienį pirmajame UEFA Čempionų lygos pusfinalio mače Madrido „Atletico“ gavo antausį miesto derbyje – 0:3 nusileido „Real“. Po savaitės vyks atsakomosios rungtynės ir pralaimėjusieji, žaisiantys namie, tikisi atsirevanšuoti. „Futbolas yra nuostabus žaidimas ir visko gali nutikti. Vis dar manau, kad turime šansų patekti į finalą. Kitą savaitę bandysime padaryti tai, kas atrodo neįmanoma.
2017-05-03

Aikštėje dominavęs „Real“ į Vicente Calderono stadioną vešis trijų įvarčių persvarą

Antradienį pirmajame UEFA Čempionų lygos pusfinalyje Madrido „Real“ nuskausmino to paties miesto „Atletico“ – 3:0 (1:0). „Hetriku“ prie pergalės prisidėjo ryškiausia „Real“ žvaigždė – portugalas Cristiano Ronaldo. Šeimininkai aikštėje dominavo nuo pat rungtynių pradžios. „Real“ į priekį bemat galėjo išvesti Karimas Benzema, bet prancūzas į vartus nepataikė. „Santiago Bernabeu“ stadione susirinkusiems futbolo aistruoliams pirmojo įvarčio laukimas neprailgo.
2017-05-02

Nuostabus Cristiano Ronaldo atvedė „Real“ į pusfinalį

UEFA Čempionų lygos pusfinalyje žais du Madrido klubai. Prie „Atletico“ prisijungė „Real“, antradienį po pratęsimo 4:2 įveikęs Miuncheno „Bayern“. Ispanus į pergalę atvedė „hat-tricką“ įmušęs portugalas Cristiano Ronaldo. Pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes Miunchene prieš savaitę laimėjo „Real“ – 2:1. Taigi Ispanijoje Vokietijos čempionams reikėjo atakuoti. Jie bandė tai daryti. Nuo Roberto Lewandowski Madrido komandos žaidėjai apsigynė, o po to sekęs Arjeno Robbeno smūgis buvo netikslus.