Luca Poberai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Luca Poberai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Luca Poberai“.

Jaunimo olimpinėse žaidynėse – slidininkės debiutas ir sėkminga diena kalnuose

Gangvono provincijoje, Pietų Korėjoje vykstančiose jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse lietuviai varžėsi trijose rungtyse. Didžiojo slalomo trasą įveikė kalnų slidininkas, paskutiniosiose – mišrios estafetės – varžybose dalyvavo biatlonininkai ir pirmą kartą žaidynių istorijoje Lietuvos atstovė kovojo slidinėjimo laisvuoju stiliumi varžybose. Kalnų slidinėjimas Kalnų slidininkas Luca Poberai trečiadienį įveikė didžiojo slalomo trasą. Pirmojo nusileidimo metu lietuvis finišavo per 53 sek.
2024-01-24

Jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse lydi ir šeimos palaikymas

Pietų Korėjoje tęsiasi jaunimo žiemos olimpinės žaidynės, į kurias atvyko ne tik 2 tūkst. geriausių pasaulyje jaunųjų žiemos atletų, tūkstančiai sporto gerbėjų, bet ir patys didžiausi jų sirgaliai – šeimos nariai. Pirmadienį artimųjų palaikomas Luca Poberai įveikė dvikovės varžybas, o greitojo čiuožimo trumpuoju taku atstovė Valentina Levickytė dalyvavo paskutinėse Gangvono žaidynių lenktynėse.
2024-01-22

Italijoje – kalnų slidininko Drukarovo sidabras

Italijoje dvi dienas vyko tarptautinės FIS kalnų slidinėjimo varžybos, kurios tuo pačiu buvo ir atvirasis Albanijos čempionatas. Antradienį vyrų didžiojo slalomo rungtyje sidabrą laimėjo 23-ejų lietuvis Andrejus Drukarovas. Jis du kartus trasą įveikė per 2 min. 17.17 sek. ir pelnė 23,06 FIS taško. A.Drukarovas 0.18 sek.