lubošas bartonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lubošas bartonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lubošas bartonas“.

Ispanijos grandų dvikovą laimėjo „Regal Barcelona“

Dviejų Ispanijos krepšinio grandų dvikovą ACB lygoje laimėjo svečiuose žaidusi Barselonos „Regal Barcelona“ ekipa, kuri 79:76 (24:12, 16:22, 20:24, 19:18) palaužė be traumuoto lyderio Felipe Reyeso rungtyniavusį Madrido „Real“ klubą. Aikštės šeimininkai dar turėjo galimybę iškovoti pergalę, tačiau Sergio Llullas paskutinėmis sekundėmis nepataikė dvitaškio, o Franas Vazquezas likus žaisti 3 sekundes realizavo abu baudų metimus ir įtvirtino „Regal Barcelona“ pergalę.
2009-04-18

Prognozė: „Barcelona“ turės vargo, bet įveiks „Žalgirį“

Šiandien 19 valandą 45 minutės Kauno sporto halėje vėzdus surems vienintelis Lietuvos atstovas Eurolygoje „Žalgiris“ ir Ispanijos grandė „Barcelona“. Nors šiemet šios ekipos yra skirtingo kalibro, bet kauniečiams norint pakilti iš B grupės dugno reikia pradėti skinti pergales.
2008-11-27

"Eurobasket 2007": komentarai po rungtynių Lietuva – Čekija

Ramūnas Šiškauskas (Lietuva): „Rungtynės nebuvo lengvos. Mes nesame patenkinti savo ekipos žaidimu, turėtume žaisti geriau, jei norime kažką pasiekti. Turėtume rungtyniauti pastoviau ir ne taip banguotai. Galbūt dar nesame pasirengę kietam fiziniam varžovų žaidimui. Visuomet turime kovoti susikoncentravę, nesvarbu, koks būtų varžovas“.Ramūnas Butautas (Lietuva): „Kietai gynėmės ir greitai puolėme, tačiau kai kuriais žaidimo momentais rungtyniavome pernelyg individualiai.
2007-09-05

R.Šiškauskas: Turėtume žaisti kur kas geriau

Po antrųjų pergalingų rungtynių, kuriose Lietuvos rinktinė 95:75 nugalėjo Čekijos krepšininkus, įvyko spaudos konferencija. Vyriausieji komandų treneriai bei žaidėjai pasidalino mintimis apie rungtynes bei lietuvių pergalės priežastimis.Zdenekas Hummelis, vyriausiasis Čekijos rinktinės treneris:Nuo pat susitikimo pradžios negalėjome sustabdyti lietuvių, kurie žaidė iš tiesų puikiai.
2007-09-04

Lietuviai užtikrintai laimėjo prieš čekus

Europos čempionato C grupės rungtynėse tarp Lietuvos ir Čekijos rinktinių nesunkią pergalę iškovojo mūsiškiai, kurie po nesudėtingos kovos rezultatu 95:75 (32:15, 22:16, 18:24, 23:20) nugalėjo varžovus ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų.
2007-09-04

D.Šalengos klubas Ispanijos taurės turnyro ketvirfinalyje pralaimėjo po pratęsimo

Ketvirtadienį Malagoje prasidėjo Ispanijos "karališkosios taurės" (Copa del Rey) krepšinio turnyras, kuriame dalyvauja aštuonios pajėgiausios ACB lygos ekipos. Nesėkmę jau turnyro ketvirtfinalyje patyrė Dainiaus Šalengos Žeronos "Akasvayu" klubas, tik po pratęsimo 82:84 (23:17, 16:20, 19:17, 17:21, 7:9) nusileidęs Badalonos "DKV Joventut" penketukui. Lietuvis pelnė 19 taškų ir buvo rezultatyviausias Žeronos komandoje.