LS1

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „LS1“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „LS1“.

Automanai savomis rankomis LS1 motoro pagrindu sukonstravo V12 monstrą

Mattas ir Shane'as - ne tik labai geri draugai. Šie automanai yra broliai, kurie kiekvieną mielą vakarą praleidžia tarp įvairių automobiliams skirtų detalių. Trumpai tariant - kiekvienas vakaras praleidžiamas garaže. Garaže broliai daugybę laiko praleidžia dėl kilnaus tikslo. Kokio? Pastaruoju metu Mattas ir Shane'as plušo prie naujo 12 cilindrų variklio. Reikėtų paminėti, jog tai nėra tik dar vienas garaže sukurtas projektas, kuris vėliau rinks dulkes. Tikrai ne.
2016-06-15

Ne pirmos jaunystės BMW su visiškai nauja amerikietiška širdimi

Iš pirmo žvilgsnio, tai tik dar vienas BMW M3, tačiau atidarius kapotą - pamatysite visiškai naują širdį, kuri neturi nieko bendro su BMW M3. Standartinis E36 M3 modelis buvo komplektuojamas su šešių cilindrų, 3 arba 3.2 litro benzininiais agregatais, tačiau šis 3 serijos kupė turi 5.7 litro, aštuonių cilindrų agregatą, kurį Chevrolet kadaise montavo į Corvette ar Pontiac Firebird.
2014-06-26
Į viršų