lotte kopecky

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lotte kopecky“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lotte kopecky“.

Dviratininkė Miglė Marozaitė pasaulio reitinge – trečia

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtuose dviračių treko reitinguose į geriausiųjų penketus patenka trys Lietuvos atstovai – Miglė Marozaitė, Simona Krupeckaitė ir Vasilijus Lendelis, kuriuos treniruoja Dmitrijus Leopoldas. Aukščiausią vietą užima M. Marozaitė. Sprinto rungties reitinge Europos čempionate šešta likusi 21-erių metų dviratininkė (2165 tšk.) iš ketvirtosios pozicijos pakilo į trečiąją. Simona Krupeckaitė (1870 tšk.) iš trečiosios vietos nukrito į 12-ąją.
2017-10-25

Belgijoje – puikus dviratininkės Rasos Leleivytės pasirodymas

Sekmadienį Belgijoje vykusiose 14-ose moterų daugiadienėse dviračių lenktynėse „Ronde van Vlaanderen“ lietuvė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) po finišo sprinto užėmė septintą vietą ir pelnė 40 pasaulio reitingo taškų. Tai buvo penktos šių metų Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) „World Tour“ serijos lenktynės. Pergalę iškovojo ir 120 pasaulio reitingo taškų pelnė amerikietė Coryn Rivera („Sunweb“). Ji 153,3 km nuvažiavo per 4 val. 2 min. 38 sek. (vid.
2017-04-02

Dviračių treko varžybose Belgijoje – O. Baleišytės pergalė

Lietuvos dviratininkė Olivija Baleišytė tapo Gente (Belgija) surengtų tarptautinių dviračių treko varžybų „Lotto Zesdaagse Vlaanderen - Ghent“ nugalėtoja. 18-metė panevėžietė sekmadienį laimėjo moterų tempo lenktynes (45 ratai). Olivija surinko 8 taškus. Antrą vietą užėmė belgė Lotte Kopecky (5 tšk.), o trečią – kita belgė Lenny Druyts (2 tšk.). Tempo lenktynėse dalyvavo 12 dviratininkių iš septynių šalių. Šeštadienį vykusioje daugiakovėje (omniume, 4 rungtys) O. Baleišytė užėmė šeštą vietą.