long lions

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „long lions“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „long lions“.

Motiejūno skaičiai krito, tačiau šou surengė kinas

Kinijos lygoje pergalę iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama Sindziango „Flying Tigers“. Ekipa išvykoje 110:93 (36:14, 21:33, 28:22, 25:24) įveikė Guangdžou „Long Lions“. D. Motiejūnas pasirodė kukliai – per 23 minutes pelnė 13 taškų (5/12 dvit., 1/1 trit.) ir atkovojo 5 kamuolius. Tiesa, estafetė iš ekipos lyderio perėmė kinas Zhou Qi. Jis pelnė 37 taškus ir atkovojo 26 kamuolius. Žaidėjo benefisas leido „Flying Tigers“ dar labiau atitrūkti nuo persekiotojų žemiau turnyrinėje lentelėje.
2021-04-01

Donatas Motiejūnas Kinijoje blykstelėjo taškų rekordu

Daugiau taškų nei žaidimo minučių – tokiu ritmu Donatas Motiejūnas surinko 32 taškus Kinijos čempionate laimėtose rungtynėse. Šandongo „Golden Stars“ komanda 129:102 įveikė Guangžou „Long Lions“ krepšininkus, kuriems daugiausiai bėdų sukėlė aukštaūgis iš Lietuvos. D. Motiejūnas pagerino rezultatyvumo rekordą Kinijoje lygoje, penktadienį pelnęs 32 taškus per 29 minutes aikštėje. Jis pataikė septynis dvitaškius iš devynių, tris tritaškius iš keturių, visas devynis baudų metimus.