Lomačenka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Lomačenka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Lomačenka“.

Britas bandys iš Ukrainos bokso žvaigždės atimti tris čempiono diržus

Šeštadienio vakarą garsiojoje Londono „O2“ arenoje į bokso ringą žengs žvaigždės – ukrainietis Vasilis Lomačenka ir britas Luke‘as Campbellas. Jie lengvojo svorio kategorijos (iki 61,5 kg) akistatoje susikaus net dėl keturių čempiono diržų – WBA Super- (Pasaulio bokso asociacijos), WBO (Pasaulio bokso organizacijos“, žurnalo „The Ring“ ir WBC (Pasaulio bokso tarybos). Pirmuosius tris titulus gins Ukrainos sportininkas, o WBC nugalėtojo diržas šiuo metu yra laisvas.
2019-08-30

E. Petrauską nugalėjęs korėjietis finale pralaimėjo ukrainiečiui V. Lomačenkai

Londono olimpinių žaidynių bokso varžybų svorio kategorijoje iki 60 kg nugalėtoju tapo ukrainietis Vasilijus Lomačenka. 24-erių metų boksininkas iš Ukrainos finale sekmadienį 19:9 (7:2, 4:3, 8:4) nugalėjo 27-erių metų Pietų Korėjos atstovą Haną Soonchulą. Korėjietis pusfinalyje įveikė Lietuvos boksininką Evaldą Petrauską. 20-metis Lietuvos boksininkas kartu su 22-ejų metų kubiečiu Yasnieliu Toledo Lopezu, kuris pusfinalyje pralaimėjo S. Lomačenkai, pelnė bronzos medalius.