lola

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lola“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lola“.

Striptizo šokėja prabilo apie jai klijuojamą etiketę ir bjauriausius klientus: šis darbas – kur kas daugiau nei „rodymas užpakaliuko“

31-erių metų striptizo šokėja Lola pasakojo, jog daugelis žmonių mano, kad šios profesijos žmonės neatrodo protingi, tačiau ji mano visai kitaip. Moteris atskleidė, kokia ji yra iš tiesų bei prabilo apie bjauriausius klientus. Striptizo šokėja tvirtino, kad yra daug protingesnė, nei žmonės galvoja, skelbė dailystar.co.uk. Klijuojama kvailos moters etiketė „Žmonės mano, kad esu kvaila, nes esu karšta striptizo šokėja“, – sakė Lola.
51 2022-09-29

Penki, įspūdingi lenktyniniai bolidai, kurie papuoštų kiekvieno automano garažą

Norint dalyvauti automobilių sporto varžybose, reikia turėti ne tik daug noro, žinių, bet ir įrankių. Vienas svarbiausių įrankių automobilių sporto varžybose - automobilis arba kaip mėgsta sakyti varžybų komentatoriai - bolidas. Klasikinių automobilių pardavinėjimu užsiimantys aukcionai mėgsta išpildyti įvairiausius norus.
2014-08-31

Yra naujas „elektrinis“ rekordas

Britų kompanija „Drayson Racing“ pagerino savo klasės elektromobilių greičio rekordą. Elvingtono karinės bazės aerodromo pakilimo take britų elektromobilis vieno kilometro distanciją pravažiavo vidutiniu 333,271 km/h greičiu.
2013-10-16

Madonnos dukros darbas: lanksčiau nuo prakaito permirkusius koncerto dalyvių drabužius ir net apatinius

16-metė popdievaitės Madonnos dukra Lourdes atskleidė, koks yra jos rankinės turinys. Paauglė, tarp šeimos narių ir draugų geriau žinoma kaip Lola, paviešino nuotrauką, kurioje matyti, ką ji nešiojasi rankinuke. Po nuotrauka mergina parašė "žvilgsnis į mano rankinę" bei išvardino joje buvusius daiktus. Ten buvo piniginė, Carmex lūpų balzamas, apdaužytas iPodas, priemonė skirta rankoms dezinfekuoti, akiniai nuo saulės bei ledinukai nuo kosulio.
2013-01-11

„Lola“ nori tapti 13-a „Formulės-1“ komanda

Tikėdamiesi padidinti dalyvių kiekį „Formulėje-1“, FIA atstovai apsistojo ties skaičiumi 13, bet jo pasiekti nepavyko. Pradžioje užgeso USF1 projektas, o pakartotiniame konkurse neatsirado tinkamo kandidato. Kaip praneša Šveicarijos leidinys „Autoweek“, tokia situacija gali pasikeisti. Žinomos Britanijos kompanijos „Lola“, kuri daugelį metų gamina lenktynių techniką, atstovai kreipėsi į FIA su prašymu dėl galimybės užimti laisvą vietą.
2011-11-08

Pietietiškas temperamentas kaitino lietuvius

Aštuonias dienas – nuo spalio 29-osios iki lapkričio 5-osios − Vilnius laikinai buvo tapęs Lotynų Amerikos kultūros sostine. Renginio svečiai galėjo pasižiūrėti Lotynų Amerikos kino, paragauti gėrimų bei patiekalų, pasiklausyti muzikos, istorijų ir poezijos. Kitaip tariant, susipažinti su šių šalių kultūros ypatybėmis. „Balsas.
2009-11-09

Lotynų Amerikos kino, muzikos ir poezijos aromatai skleidžiasi Vilniuje

Spalio 29 d. kino teatre „Pasaka“ „Kino pavasaris“ vėl kviečia į tradicines Lotynų Amerikos kultūros dienas, kai galėsite pasinerti į šių kraštų kino tikrovę, išgirsti temperamentingos muzikos ritmus, paskanauti vietinės virtuvės patiekalų, pasiklausyti poezijos ir pagurkšnoti vyno ar tekilos.
2009-10-22

Pagrindinį Vokietijos kino apdovanojimą pelnė turkų kilmės režisieriaus filmas

Turkų kilmės Vokietijos režisierius Fatihas Akinas penktadienį vykusiame Vokietijos kino apdovanojimų renginyje laimėjo pagrindinį 3 mln. eurų (10 mln. litų) fondo prizą už geriausią filmą ir tris kitas nominacijas. F. Akino drama „Iš kitos pusės“ („Auf der anderen Seite“), kurios veiksmas vyksta Vokietijoje ir Turkijoje, laimėjo dar tris nacionalines kino premijas „Lola“ už režisūrą, geriausią originalų scenarijų ir geriausią montažą.
2008-04-26
Į viršų