loes markerink

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „loes markerink“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „loes markerink“.

D. Žiliūtė grįžo į dviratininkių lenktynių Prancūzijoje lyderės poziciją

Daugiadienių „Grande Boucle Feminine Internationale“ dviratininkių lenktynių Prancūzijoje lyderės poziciją susigrąžino „Safi-Pasta Zara Manhattan“ ekipos narė Diana Žiliūtė. Trečiadienį Lietuvos dviratininkė laimėjo 88,9 km trečiąjį etapą - 2 valandos 31 minutė ir 43 sekundės. Finiše D. Žiliūtė akimirka aplenkė britę Nicole Cooke bei po antrojo etapo bendrojoje įskaitoje pirmavusią olandę Loes Markerink.
2008-06-19

Dianos Žiliūtės triumfas dviračių lenktynėse Belgijoje

Antradienį Belgijoje startavusių daugiadienių „Grande Boucle Feminine Internationale“ dviratininkių lenktynių lydere tapo „Safi-Pasta Zara Manhattan“ ekipos narė Diana Žiliūtė, pirmojo etapo 73,2 km distanciją įveikusi per 1 valandą 51 minutę ir 30 sekundę. Lietuvos dviratininkė finiše akimirka aplenkė olandę Loes Markerink bei šveicarę Pascalę Schnider.
2008-06-18

R. Leleivytė dviratininkių lenktynėse Olandijoje finišavo devyniolikta

Devynioliktąją vietą sekmadienį Olandijoje vykusiose klasikinėse "Novilon Eurocup Ronde van Drenthe" dviratininkių lenktynėse užėmė "S.C. Michela Fanini Record Rox" komandos narė Rasa Leleivytė, o jos ekipos draugė Daiva Tušlaitė nebaigė distancijos. 138,5 km lenktynių nugalėtoja tapo amerikietė Kristin Armstrong, kuriai R. Leleivytė finiše pralaimėjo 2 minutes bei 22 sekundes:    1. Kristin Armstrong (JAV)          3 val. 25 min.
2008-04-14

E. Pučinskaitė laimėjo penktąjį pasaulio dviračių taurės etapą

Penktojo planetos dviračių taurės etapo nugalėtoja tapo "Equipe Nurnberger Versicherung" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė, sekmadienį Šveicarijoje laimėjusi "Tour de Berne" lenktynes.Lietuvos dviratininkė, šiame sezone iškovojusi pirmąją pergalę, 125 km distanciją nuvažiavo per 3 valandas 6 minutes ir 33 sekundes.
2007-05-14

E. Janeliūnaitė dviratininkių lenktynėse Olandijoje finišavo aštunta

Šeštadienį 42-ą kartą Olandijoje vykusiose "Ronde van Gelderland" dviratininkių lenktynėse aštuntąją vietą užėmė Edita Janeliūnaitė.Lietuvos dviratininkė finišavo kartu su 140 km lenktynių nugalėtoja tapusia olande Marianne Vos.Lyderėms pralaimėjusios 27 sekundes, Edita Ungurytė bei Urtė Juodvalkytė užėmė atitinkamai 53-čiąją ir 55-ąją vietas:1. Marianne Vos (Olandija) 3 val. 33 min. 21 sek.