loes gunnewijk

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „loes gunnewijk“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „loes gunnewijk“.

Pasaulio dviračių Taurė: lietuvės lyderės nepavijo

Po sekmadienį Vokietijoje vykusio paskutiniojo Pasaulio dviračių Taurės etapo „Rund um die Nürnberger Altstadt“, kurį laimėjo 27-erių metų olandė Kirsten Wild, iš visų Lietuvos dviratininkių - Rasa Leleivytė užėmė aukščiausią poziciją, tačiau liko pakankamai toli nuo čempionės Marianne Vos. Lietuvių rezultatai paskutiniame etape Vokietijoje vykusiose Niurnbergo lenktynėse, 129 km distancijoje, Urtė Juodvalkytė („Fenixs“) finišavo 34 vietoje, o Modesta Vžiesniauskaitė („Bigla“) – 43 vietoje.
2009-09-13

Edita Pučinskaitė dviratininkių lenktynėse Ispanijoje pakilo į aštuntąją vietą

20-ą kartą Ispanijoje vykstančių daugiadienių "Emakumeen Bira" dviratininkių lenktynių ketvirtojo etapo pirmojoje dalyje devinta finišavo bei į aštuntąją vietą iš dešimtosios bendrojoje įskaitoje pakilo "Equipe Nurnberger Versicherung" komandos narė Edita Pučinskaitė. Šeštadienį 13,6 km atskiro starto lenktynėse Lietuvos dviratininkė 47 sekundes pralaimėjo nugalėtoja tapusiai vokietei Hankai Kupfernagel: 1. Hanka Kupfernagel (Vokietija) 19 min. 36 sek.
2007-06-16

Edita Pučinskaitė dviratininkių lenktynių Ispanijoje pirmąjį etapą baigė 30-a

20-ą kartą Ispanijoje startavusių daugiadienių "Emakumeen Bira" dviratininkių lenktynių pirmajame etape 30-a finišavo "Equipe Nurnberger Versicherung" komandos narė Edita Pučinskaitė.Trečiadienį 4,3 km atskiro starto lenktynėse Lietuvos dviratininkė 55 sekundes pralaimėjo trims etapo nugalėtojoms - švedei ir dviem olandėms:1. Susanne Ljungskog (Švedija) 11 min. 15 sek. 2. Mirjam Melchers-Van Poppel (Olandija) 3. Loes Gunnewijk (Olandija) tas pats laikas 4. An Van Rie (Belgija) atsiliko 20 sek.
2007-06-14

E. Pučinskaitė dviratininkių lenktynėse Prancūzijoje lieka devinta

23-čią kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Tour de l`Aude" dviratininkių lenktynių šeštajame etape 29-a finišavo, tačiau devintąją vietą bendrojoje įskaitoje išsaugojo "Equipe Nurnberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Ketvirtadienį 113 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkė 2 minutes bei 33 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai danei Lindai Villumsen Serup: 1. Linda Villumsen Serup (Danija) 2 val. 42 min. 50 sek.
2007-05-25

D. Tušlaitė lenktynių Prancūzijoje 4-ajame etape - dešimta

23-čią kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Tour de l`Aude" dviratininkių lenktynių ketvirtajame etape dešimtąją vietą užėmė Lietuvos rinktinės narė Daiva Tušlaitė. Ji antradienį 107 km distancijoje finišavo kartu su su etapo nugalėtoja olande Marianne Vos ir bendrojoje įskaitoje iš 28-osios pozicijos pakilo į 20-ąją. D. Tušlaitė, kaip 21-a finišavusi Edita Pučinskaitė ("Equipe Nurnberger Versicherung"), ketvirtajame etape sugaišo 3 valandas bei 52 sekundes.