loebas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „loebas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „loebas“.

Sebastienas Loebas ralio kroso čempionate gimtinėje nuvylė žiūrovus

Rudeninis lietus ir sunkiai nuspėjamos sąlygos 8-ame pasaulio ir 4-ame Europos ralio kroso čempionatų etape Prancūzijos vakaruose įsikūrusioje „Loheac-Bretagne“ trasoje neišgąsdino lietuvio Kasparo Navicko. Jaunasis lenktynininkas, net ir kamuojamas akseleratoriaus problemų, pateko į finalą, o jame užėmė 6-ą vietą. Šis rezultatas leido K. Navickui bendrojoje įskaitoje šoktelti net per penkias pozicijas – į 9-ą čempionato vietą.
2016-09-05

Daugkartinis WRC čempionas Sebastianas Loebas meta iššūkį Dakaro raliui

Daugkartinis Pasaulio ralio čempionato (WRC) nugalėtojas Sebastienas Loebas oficialiai paskelbė apie tai, kad 2016 m. pradžioje startuos Dakaro ralio maratone, kuriame gins „Peugeot“ komandos garbę. Šiemet Pasaulio kėbulinių automobilių čempionate (WTCC) dalyvaujantis prancūzas jau kuris laikas galvojo apie galimybę sudalyvauti Dakaro maratone. Sportinininkas pirmoje šių metų pusėje išmėgino „Peugeot 2008 DKR“ automobilį.
2015-09-30

Devyniskart planetos autoralio čempionas Sebastienas Loebas žada dalyvauti Monte Karlo ralyje

Devyniskart pasaulio autoralio čempionas 40-metis prancūzas Sebastienas Loebas, kuris jau buvo baigęs karjerą planetos pirmenybėse, sausio 22-25 dienomis ketina dalyvauti pirmajame naujojo sezono etape - Monte Karlo ralyje. S.Loebas, kuris paskutinį kartą - Prancūzijos ralyje - dalyvavo 2013 metų rugsėjo mėnesį, važiuos "Citroen DS3" automobiliu, o jo šturmanu bus 42-ejų metų Danielius Elena. "Man visuomet gerai sekėsi šiame ralyje.
2014-11-26

S. Loebo era baigėsi – S. Ogieras tapo pasaulio čempionu

Pagaliau nutrūko devynis metus užsitęsusi prancūzo Sebastieno Loebo hegemonija pasaulio autoralio čempionatuose. Sekmadienį Australijos ralio - dešimtojo pasaulio autoralio čempionato etapo - nugalėtoju tapo prancūzas Sebastienas Ogieras su "VW Polo" ir, iškovojęs jau šeštąją pergalę šį sezoną, likus trim etapams iki pirmenybių pabaigos, užsitikrino čempiono titulą.
2013-09-15

Argentinos ralio lyderiu tapo devyniskart pasaulio čempionas S. Loebas

Argentinos ralio - penktojo pasaulio autoralio čempionato (WRC) etapo - naujuoju lyderiu po penktadienio greičio ruožų tapo pastaruosius devynerius metus Argentinoje triumfavęs nugalėtojo titulą ginantis devyniskart planetos čempionas prancūzas Sebastienas Loebas su "Citroen'u". Laimėjęs paskutiniuosius du greičio ruožus S. Loebas 40,3 sekundės lenkia į antrąją vietą smuktelėjusį šio sezono lyderį bendrojoje įskaitoje tėvynainį Sebastieną Ogierą ("Volkswagen Polo"). Į trečiąją poziciją pakilo ru...
2013-05-04

Prancūzas S. Loebas devintą kartą iš eilės tapo pasaulio čempionu

Prancūzas Sebastianas Loebas („Citroen Total DS3“) sekmadienį laimėjo pasaulio automobilių ralio čempionato (WRC) 11-ąjį etapą - Prancūzijos ralį - ir užsitikrino čempiono titulą. Devintąjį kartą iš eilės planetos čempionu tapęs 38-erių metų Prancūzijos lenktynininkas, likus dviem etapams iki varžybų pabaigos, turi 244 taškus ir antrąją vietą užimantį suomį Mikko Hirvoneną („Citroen Total DS3“, 173 tšk.) lenkia 71 tašku.
2012-10-08

Suomijos ralį laimėjo prancūzas S. Loebas

Pasaulio automobilių ralio čempionato (WRC) aštuntąjį - Suomijos ralį - sekmadienį laimėjo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastianas Loebas (Sebastien Loeb, „Citroen DS3“). Aštuonių praėjusių metų planetos čempionas Suomijoje triumfavo trečią kartą. Antrąją vietą užėmė suomis Mikas Hirvonenas (Mikko Hirvonen, „Citroen DS3“, +6,1 sek.), o trečiąją - jo tėvynainis Jaris Matis Latvala (Jari-Matti Latvala, „Ford Fiesta“, +35 sek.
2012-08-06

Akropolio ralį laimėjo prancūzas S. Loebas

Sekmadienį pasibaigusį pasaulio automobilių ralio čempionato (WRC) šeštąjį etapą – Akropolio ralį Graikijoje – laimėjo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastienas Loebas („Citroen DS3“). Aštuonių praėjusių metų planetos čempionas Graikijoje triumfavo trečią kartą, o šį sezoną ralio čempionate iškovojo ketvirtąją pergalę. Antrąją vietą užėmė suomis Mikko Hirvonenas („Citroen DS3“, +40 sek.), o trečiąją – jo tėvynainis Jari–Matti Latvala („Ford Fiesta“, +3 min. 4,8 sek.
2012-05-28

Meksikos ralį laimėjo prancūzas S. Loebas

Sekmadienį pasibaigusį pasaulio automobilių ralio čempionato (WRC) trečiąjį etapą – Meksikos ralį – laimėjo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastjanas Loebas („Citroen DS3“). Antrąją vietą užėmė suomis Mikko Hirvonenas („Citroen DS3“, +42,4 sek.), o trečiąją – norvegas Petteris Solbergas („Ford Fiesta“, +2.11,4). Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis S. Loebas turi 66 taškus. Antras žengia 50 taškų surinkęs M. Hirvonenas, o trečiojoje pozicijoje – P. Solbergas su 47 taškais.
2012-03-12

Suomis J. M. Latvala laimėjo Švedijos ralį, B. Vanagas užėmė 27-ąją vietą

Sekmadienį pasibaigusiame pasaulio automobilių ralio čempionato (WRC) antrajame etape - 60-ajame Švedijos ralyje - lietuvio Benedikto Vanago ir ukrainietės Irinos Kolomeicevos ekipažas („Subaru Impreza“) užėmė 27-ąją vietą. Nugalėjo suomis Jaris Matis Latvala (Jari-Matti Latvala, „Ford Fiesta“). Antrąją vietą užėmė jo tėvynainis Mikas Hirvonenas (Mikko Hirvonen, „Citroen DS3“, +16,6 sek.