Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lochte“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lochte“.

JAV sporto naujienų portalas „Sports Illustrated“ pristato 15 įdomių ir netikėtų sporto žvaigždžių fotografijų, kuriose jie buvo tik vaikai. LeBronas Jamesas, krepšinis   Tigeris Woodsas, golfas   Rogeris Federeris, tenisas   Seserys Williams, tenisas   Rafaelis Nadalis, tenisas   Dwyane‘as Wade‘as, krepšinis   Dwightas Howardas, krepšinis   Blake‘as Griffinas, krepšinis   Ryanas Lochte, plaukimas   Carmelo An...

Po susidūrimo su paaugle gerbėja R. Lochte patyrė kelio traumą

JAV plaukikas Ryanas Lochte patyrė keistą traumą, kurios priežastis – susidūrimas su gerbėja, skelbia JAV naujienų portalas usatoday.com. Incidentas įvyko, kai paauglė mergaitė norėjo įšokti į sportininko glėbį. R. Lochte susitrenkė savo kelią, o mergina liko be sužalojimų.
2013-11-06

Be medalio likęs R. Lochte: šiandien – ne mano diena

Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) su nekantrumu laukė olimpinio čempiono Rayano Lochtes 200 metrų laisvojo stiliaus rungties finalo ir iškovoto aukščiausios prabos – aukso medalio. Tačiau plaukikas kiek netikėtai liko tuščiomis ir tenkinosi ketvirtąja vieta. Antrąjį medalį planetos pirmenybėse Prancūzijai padovanojo Yannickas Agnelis, sidabrą iškovojo amerikietis Conoras Dwyeris, bronzą – rusas Danila Izotovas. „Žinote, šiandien buvo ne mano diena. Kol kas nieko negaliu suvokti, kas įvyko.
2013-07-30

TOP 10: dažniausiai „googlinti“ sportininkai 2012-aisiais

Interneto milžinė „Google“ paskelbė 10 labiausiai paieškos sistemoje „googlintų“ sportininkų. Kaip bebūtų keista, šiame garbingame sąraše nerasime Lebrono James‘o, Kobe Bryanto, Leonelio Messi, Usaino Bolto, Sebastiano Vettelio ir daugelio kitų žymių atletų.   10. Rayanas Lochte (plaukimas) 2011 metais plaukikas išrinktas pasaulio metų sportininku.Jis per savo karjerą pagerino dešimt pasaulio rekordų.
2012-12-21

„Londonas 2012“: didžiausi olimpiados kuriozai

Olimpinėse žaidynėse visuomet kas nors nustebina. Kas ketverius metus vykstančioje sporto šventėje pasirodo nauji čempionai, gerinami rekordai, žlunga viltys, pasitaiko teisėjavimo ir dopingo skandalų. Šalia viso to atsiranda vietos ir kitoms ne mažiau žavioms ir juokingoms istorijoms. Remdamiesi portalu lenta.ru, pateikiama skaitytojams įdomiausias iš jų. Mergina, apsirengusi raudonai Rugpjūčio 27 dieną vykusi Londono olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija įsiminė ne tik įspūdingu šou.
2012-08-21

JAV plaukimo žvaigždė R. Lochte prisipažino, kad šlapinosi olimpiniame baseine

JAV plaukimo žvaigždė ir aukso medalio laimėtojas Rajanas Loktė (Ryan Lochte) prisipažino, kad per olimpines žaidynes Londone šlapinosi olimpiniame baseine. "Ne per varžybas, bet per apšilimą", - sakė 28 metų sportininkas JAV radijo laidai "On Air With Ryan Seacrest". Daugelis plaukikų taip daro, pridūrė R. Loktė. Anot jo, tai gali būti susiję su chloruotu vandeniu, "tada šlapiniesi automatiškai". R. Loktė Londone iškovojo keturis medalius - du aukso, po vieną sidabro ir bronzos.
2012-08-06

M. Phelpsas savo kolekciją papildė 16-uoju olimpiniu aukso medaliu

Londono olimpinių žaidynių vyrų 200 m kompleksinio plaukimo varžybas ketvirtadienį laimėjo nugalėtojo titulą gynęs 27-erių metų amerikietis Maiklas Felpsas (Michael Phelps). Tituluočiausias visų laikų sportininkas savo kolekciją papildė jau 16-uoju olimpiniu aukso medaliu. Iš viso amerikietis per savo karjerą iškovojo 20 olimpinių apdovanojimų - 16 aukso bei po du sidabro ir bronzos. M. Felpsas finale distanciją įveikė per 1 min. 54,27 sek. ir 0,63 sek.
2012-08-03

Pirma staigmena žaidynėse: M. Phelpsas liko be medalio, R. Lochte – olimpinis čempionas

Pirmąją staigmeną Londono Olimpinėse žaidynėse patyrė daugkartinis čempionas, plaukikas Michaelis Phelpsas. Tik aštuntą rezultatą parodęs pusfinalyje, plaukikas finale liko ketvirtas. Olimpiniu 400 metrų kombinuotame plaukime čempionu ir pirmąjį medalį Jungtinėms Amerikos Valstijoms padovanojo Rayanas Lochte (4:05:18 sek.). Sidabras atiteko brazilui - Thiago Pereira (4:08.86 sek.), o bronza - 17-mečiui japonui Kosuke Hagino (4:08.94 sek.