liutauras galinis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „liutauras galinis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „liutauras galinis“.

Vestuvių organizatorius Liutauras Galinis įvardijo jaunavedžių klaidas ir atskleidė, kiek lietuviai išleidžia šventėms

Jau įpusėjusi vasara – tikras vestuvių ir kitų asmeninių švenčių bumas ir darbymetis organizatoriams. Vienas garsiausių Lietuvos asmeninių švenčių  ir renginių organizatorius Liutauras Galinis neslepia, kad pastaruoju metu švenčių maratonas nesibaigia ir pasakoja apie daugybę įspūdžių palikusias vestuves.  Papulti į L. Galinio klientų sąrašą geidžia daugelis jaunavedžių.
2024-07-14

Naglis Bierancas ilsėjosi Kretoje: „Kainos gal net mažesnės nei Lietuvoje“

Prasidėjus šiltajam sezonui, socialiniuose tinkluose turinį kuriantys žinomi žmones vis dažniau savo sekėjus lepina stulbinančiais vaizdais iš savo atostogų. Neseniai iš saulėtosios Kretos sugrįžę  turinio kūrėjas Naglis Bierancas, laidų vedėjas ir renginių organizatorius Saugirdas Vaitulionis bei vestuvių planuotojas Liutauras Galinis pasidalino įspūdžiais ir nepaprastomis vietomis, kurias pavyko atrasti.
2024-06-17

Atskleidė šios vasaros švenčių tendencijas: „Tokias pramogas sau gali leisti ne visi“

Birželio 12-osios vakarą pačiame Vilniaus centre įsikūrusioje moderniosios meksikietiškos virtuvės „La Capital“ vasaros terasoje rinkosi žinomi pramogų pasaulio veidai ir ryškiausi renginių organizatoriai. Čia jų laukė išskirtinis, geriausiuose restoranuose Meksikoje dirbusio šefo Alexis Maldonado paruoštas meniu ir egzotiški gėrimai.
2024-06-13

Liutauras Galinis – apie jaunavedžių klaidas, tendencijas ir mitus, rengiantiems vestuves užsienyje

Garsus išskirtinių švenčių kūrėjas Liutauras Galinis aktyviai ruošiasi naujam vestuvių sezonui. Jo klientų sąraše – ne vienas šalies garsenybė ir žurnalų puslapius puošiančios įspūdingos šventės, rengiamos tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Žinomas vestuvių planuotojas atskleidė, kokios tendencijos šiais metais ateis į Lietuvą, kokių klaidų pataria nedaryti savo šventei besiruošiantiems jauniesiems ir kodėl vestuvės užsienyje gali kainuoti net dvigubai brangiau.
2024-02-22

Liutauras Galinis atšventė jubiliejų: 100 svečių, trys muzikos žvaigždės ir įspūdinga staigmena

Trečiadienio vakarą sostinės Pirklių rūmuose trisdešimtą jubiliejų atšventė žinomas renginių ir vestuvių planuotojas Liutauras Galinis. Įspūdingą šventę surengęs beveik šimtui artimiausių draugų ir giminaičių, jis ne tik nustebino susirinkusiuosius, bet ir pats sulaukė didžiulės staigmenos. Gruodžio 21-ąją dieną gimęs žinomas vyras pasakoja dar nuo mažumės savo gimtadienių prieš pat Kalėdas nebuvo linkęs švęsti.
2023-12-21

Liutauras Galinis – apie brangiausias organizuotas vestuves: išeitų ne tik butas Vilniuje

Vienas žinomiausių renginių organizatorių Liutauras Galinis neseniai apsilankė Palangoje įsikūrusioje „Power Hit Radio“ studijoje, kurioje papasakojo apie savo darbą, pažėrė patarimų būsimiems jaunavedžiams ir atskleidė, kokias brangiausias vestuves jam yra tekę organizuoti.  „Power popietėje“ apsilankęs L. Galinis pasakė, kodėl planuojant vestuves tai reikėtų daryti su švenčių organizatoriaus pagalba.
2023-07-25

Garsiausi vedybų planuotojai atskleidė, koks sužadėtuvių žiedas lemia sėkmingą santuoką

Žymiausi šalies vestuvių planuotojai sako, kad šiemet jų laukia nepaprastai darbingas vestuvių sezonas. Profesionalūs švenčių kūrėjai stengiasi įgyvendinti kiekvieną būsimų sutuoktinių norą ir dažnai tampa būsimų sutuoktinių psichologais bent pusmečiui iki vestuvių. Pasak vedybų organizatorių, vienas svarbiausių žingsnių ruošiantis šventei – vestuvinių žiedų pasirinkimas. O į klausimą – kiek tęsis santuoka, galima atsakyti vos žvilgtelėjus į sužadėtuvių žiedą.
2023-03-22

Buvęs prezidento patarėjas stos prieš teismą: įtariamas kyšininkavimu – žiniasklaida

Viešajai įstaigai „Klaipėdos šventės“ vadovavusiam buvusiam prezidento patarėjui Liutaurui Galiniui dėl įtarimų kyšininkavimu teks stoti prieš teismą, pranešė LRT. Kaip skelbia naujienų portalas, prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą dėl kyšininkavimo ir papirkimo organizuojant ir vykdant 2021 metų Jūros šventės pirkimus, kuriame L. Galinis yra vienas įtariamųjų.  Kada tiksliai byla bus perduota teismui, kol kas nežinoma.
Kriminalai 2022-12-02

Įspūdingų gyvenimo švenčių kūrėjas Liutauras Galinis: „Vestuvėse neįmanomų dalykų – nėra“

Liutauras Galinis – vienas garsiausių asmeninių švenčių organizatorių Lietuvoje. Papulti į jo klientų sąrašą geidžia daugelis žinomų ir įtakingų jaunavedžių. Įspūdingos dekoracijos, preciziškas planavimas  ir geriausių profesionalų komanda užnugaryje L. Galiniui padeda sukurti pasakų vertus scenarijus asmeninėms šventėms. Garsus vyras atskleidžia kokios vestuvės šį sezoną bus geidžiamiausios, kiek tam reikia pinigų ir ką daryti norint savo šventėje pamatyti pačią Lady Gagą.
2022-11-09

Šiemet vestuvės kainuos brangiau: 10–15 tūkst. eurų gali jau nebeužtekti

Tikriausiai kiekvienas pastebėjo Lietuvoje kylančias kainas beveik visose gyvenimo srityse – nuo sąskaitų už komunalines paslaugas, maisto prekių iki pramogų ar grožio procedūrų. Tad natūralu, kad ir šiemet norintiems susituokti už vestuves teks pakloti daugiau nei pernai. Kaip keitėsi vestuvių kainos, naujienų portalas tv3.lt klausė vestuvių planuotojų Teresos Ulozienės, Ingos Šmigelskienės ir Liutauro Galinio.
2022-02-02
REKLAMA
REKLAMA

Buvęs Nausėdos patarėjas įtariamas paėmęs 1000 eurų kyšį, kai dirbo organizuojant Jūros šventę

Kaistant santykiams tarp prezidentūros ir konservatorių, Specialiųjų tyrimų tarnyba antradienį sulaikė buvusį prezidento Gitano Nausėdos patarėją Liutaurą Galinį. Pareigūnai įtaria, kad jis, dar būdamas Jūros šventę organizuojančios įstaigos vadovu, paėmė 1000 eurų kyšį, kad vienas verslininkas laimėtų viešuosius pirkimus ir už 47 tūkst. eurų teiktų paslaugas bei įrangą Jūros šventei. Prieš šių metų Jūros šventę buvo pristatytas ją organizuojančios įstaigos vadovas Liutauras Galinis.

Žinomi žmonės nepraleido naujo restobaro atidarymo: įvertino naują meniu

Trečiadienio vakarą būrys žinomų veidų rinkosi į jaukią rudenišką vakarienę Palangoje naujai duris atvėrusiame restobare „Meat busters“. Atnaujintą meniu, nuo šiol visus metus veiksiančiame restorane – ne tik mėsainiai, bet ir kiti įvairių skonių patiekalai. Pirmieji juos įvertino pajūryje gyvenantys ir  atostogaujantys garsūs veidai.
2021-09-09

Natalija Bunkė su sužadėtiniu surengė privačią šventę: renginio nepraleido žymūs poros bičiuliai

Dainininkė Natalija Bunkė ir jos sužadėtinis Edgaras Eidėjus artimiausius bičiulius pakvietė į išskirtinę šventę. Pora surengė privatų savo parduotuvės Homedecorbynb.lt atidarymą. Pasak N. Bunkės, jos kuriamo verslo sėkmei prireikė ypač daug jėgų ir pastangų, tačiau naujos parduotuvės atidarymas ir klientų lojalumas įrodo, kad jei sieksi savo tikslo nuoširdžiai, pasisekimas garantuotas. „Su Edgaru esame be proto laimingi. Į šį verslą įdėjome labai daug pastangų ir meilės.
2021-09-08

Šimonytė sulaukė laiško: raginama panaikinti kai kuriuos ribojimus

Liepą Klaipėdoje vyks tradicinė Jūros šventė. Tačiau nuo liepos 1-osios atšaukus karantiną dalis ribojimų renginiams išliko, tad jų turėtų būti laikomasi ir Jūros šventės metu. Ribojimai, kaip sako Klaipėdos miesto savivaldybė ir šventės organizatoriai, šventę daro nebeįmanoma. Todėl Klaipėda kreipiasi į Vyriausybę prašydama ribojimus šventėms atlaisvinti. Nuo liepos 1-osios Lietuvoje baigia galioti karantinas, tačiau tam tikri reikalavimai net ir po jo išlieka.

Vakarėlių liūtas švęsti atėjo su Seimo narės šaržu

Šeštadienio vakarą Kaipėdos „Olympic Casino Amberton“ vyko vasaros vidurio vakarėlis, kuriame dalyvavo ir žinomi žmonės. Susirinkusių akis patraukė marketingo specialisto Saugirdo Vaitulionio marškinėliai su Seimo narės Agnės Širinskienės šaržu. Pasimėgauti išskirtinėmis pramogomis bei gaiviu pajūrio oru atvyko ir drabužių dizaineris ir scenografas Robertas Kalinkinas su žmona Agne Jasiulevičiūte-Kalinkina, verslininkas Liutauras Galinis.
2017-07-16
Į viršų