liūdnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „liūdnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „liūdnas“.

Liūdniausias katinas internete: Luhu seka būrys gerbėjų

Tikriausiai visi žinote, katiną paniurėlį, kuris itin populiarus socialinėje erdvėje. Panašu jis turi konkurentą – jam ant kulnų lipa liūdniausias interneto katinas. Kačiukas Luhu, kuris gyvena Kinijoje su savo , yra pilkos spalvos, juodomis juostelėmis bei baltu pilvuku. Kai Luhu šeimininkė pradėjo kelti savo augintinio nuotraukas į socialinę erdvę, kačiukas jau surinko 160,000 ištikimų gerbėjų armiją. Štai ir jūs pasižiūrėkite, koks liūdnas yra šis katinas.
2018-03-11

„Facebook“ suteiks žmonėms daugiau emocijų

Didžiausio pasaulyje socialinio tinklo „Facebook“ 1,6 mlrd. vartotojų visame pasaulyje „gana greitai“ įgis galimybę vienu mygtuko paspaudimu išreikšti šešias naujas emocijas. Tai „Facebook“ vadovas Markas Zuckerbergas pareiškė trečiadienį per telefoninę konferenciją su analitikais, kurioje aptarti keturis mėnesius už Jungtinių Valstijų ribų vykusių būsimų naujų įrankių bandymų rezultatai. Konkretesnės datos M.Zuckerbergas nepateikė.
2016-01-28

Kaip nuraminti liūdintį žmogų?

  Kai kas nors esantis šalia liūdnas reaguoti galime dvejopai – pabėgti arba paguosti. Ką rinktumėtės jūs?  Knygos „Walk in the Dark“ autorė Barbara Brown Taylor savo knygoje teigia, jog geriausia, ką galite padaryti tai prisėsti šalia žmogaus, patogiai susidėti rankas ir ištarti: „Turiu visą dieną, papasakok, kas nutiko“(huffingtonpost.com). Rašytoja buvo pakviesta į garsios amerikiečių televizijos laidos „Oprah“ filmavimą. „Turiu mokyklą, kurioje mokosi 300 mergaičių.
2014-12-10
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų