liudas zakarevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „liudas zakarevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „liudas zakarevičius“.

Naujas draudimas: mėtos skonio nebeliks ir kaitinamojo tabako gaminiuose

Mėtos skonio ir kvapo greitai nebeliks ir kaitinamojo tabako gaminiuose. Lietuva artėja Europos Sąjungos direktyvos link. Jau uždraustos mėtinės cigaretės – ne išimtis bus ir kaitinamojo tabako gaminiai. Tačiau kai kurie abejoja, ar tikrai šie draudimai išspręs rūkymo problemas ir ar nenutiks dar blogiau – po draudimų atsivėrus nelegaliai ir nereguliuojamai rinkai žmonės ims rūkyti nežinia ką. Mėtinio kaitinamojo dūmelio mėgėjams dienos suskaičiuotos.

Rūkantiems – dar vienas draudimas: šįkart neliks kaitinamojo tabako su skoniais

Europa apsisprendė padaryti galą kaitinamajam tabakui su skoniais. Lietuva pagal kaitinamojo tabako rūkymą yra tarp pirmaujančių šalių Europoje, o Vilnius net laikomas kaitinamojo tabako sostine. Sveikatos apsaugos ministerija tvirtina, kad pašalinus iš rinkos kaitinamojo tabako skonius, rūkančiųjų mastas turėtų drastiškai sumažėti. Su pokyčiais susitaikę gamintojai sako, kad atsisakius tokių gaminių į Europą plūs kontrabanda.

Įvertino Lietuvos žvaigždžių pasisakymus apie skiepus: atrodo apgailėtinai

Ko gero labiausiai nuo pandemijos ir jos suvaldymui skirtų ribojimų nukentėjo ne kas kitas, o Lietuvos menininkai. Žymiausi šalies atlikėjai daugiau nei metus negalėjo koncertuoti pilnose salėse. Visgi, kodėl nematome žymių Lietuvos atlikėjų, rodančių pavyzdį, kad nuo koronaviruso reikia skiepytis?  Į šį klausimą Žinių radijo laidoje „Atsijojame melą“ pabandė atsakyti dainininko Andriaus Mamontovo viešųjų ryšių atstovas Liudas Zakarevičius.
2021-09-04

Vyriausybėje – ginčai dėl draudimo parduotuvėse eksponuoti tabako gaminius

Sveikatos apsaugos ir Ekonomikos ministerijos nesutaria dėl idėjos drausti parduotuvėse demonstruoti tabako gaminius ir su jais susijusius įrenginius, įskaitant elektronines cigaretes ir IQOS įrenginius. Šis klausimas įtrauktas į trečiadienio Vyriausybės pasitarimo darbotvarkę. Sveikatos apsaugos ministerija siūlo, kad parduotuvėse būtų leidžiamas tik tekstinis gaminių ir jų kainų sąrašas, be jokių reklaminių elementų.

Grybauskaitės patarėjai atvirauja: feisbuke išklojo, ką reiškė dirbti su prezidente

Drąsi, griežta ir ryžtinga, bet draugų rate – linksma, turinti puikų humoro jausmą ir jautri asmenybė. Taip kadenciją baigusią prezidentę Dalią Grybauskaitę prisimena jos komandoje dirbę patarėjai, kurie tvirtina, kad darbas Daukanto aikštės rūmuose buvo sunkus, bet įdomus. Socialiniuose tinkluose prisiminimais dalijosi D. Grybauskaitės komandos nariai Mindaugas Lingė, Liudas Zakarevičius, Rūta Kačkutė ir Goda Bacenskienė.

Kuriamas D. Grybauskaitės tinklapis grybauskaite2009.lt

Prezidento rinkimuose ketinanti dalyvauti Dalia Grybauskaitė turės savo interneto svetainę, kuri vadinsis grybauskaite2009.lt. Subdomenas tokiu pavadinimu užregistruotas vasario 23-ąją, pranešama domenų registre domreg.lt/whois. Svetainę prižiūrės bendrovės „Agentūra Motif“ vadovas Liudas Zakarevičius, kuris yra ir bendrovės „Baltic Music“ rinkodaros vadovas, radijo stoties „Zip FM“ laidų vedėjas. Eurokomisarė apie dalyvavimą prezidento rinkimuose paskelbė vasario pabaigoje.

Dalios Grybauskaitės rinkimų štabas pradės veiklą kitą savaitę

Prezidento rinkimuose ketinančios dalyvauti eurokomisarės Dalios Grybauskaitės rinkimų štabas darbą pradės kovo 12 dieną. Štabui vadovaus nepartinis teisininkas Vitas Vasiliauskas, nuo kovo 12 dienos rinkimų laikotarpiui sustabdysiantis savo veiklą advokatų kontoroje „Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai LAWIN“. V. Vasiliausko pavaduotoja rinkimų štabe bus Jovita Pranevičiūtė, Užsienio reikalų ministerijos trečioji sekretorė, nuo kitos savaitės vidurio taip pat stabdanti savo veiklą d...

„Biplan“ pakartos gimtadieninį koncertą

Grupė „Biplan“, spalio 1-ąją neįprastai lyrišku koncertu atšventusi tryliktąjį gimtadienį ir susilaukusi gausybės gerbėjų, kritikų bei kolegų komplimentų, šią muzikinę programą pakartos išskirtinio koncerto metu. Gimtadienio programos „Taip, lyg paskutinį kartą“ pristatymas plačiajai publikai įvyks lapkričio 7 dieną Vilniaus klube „L‘amour“. „Biplan“ nariai nusprendė koncertuoti po to, kai pastarosiomis savaitėmis pagausėjo gerbėjų prašymų pakartoti romantišką pasirodymą.
2008-11-04
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų