liucija šmaižytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „liucija šmaižytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „liucija šmaižytė“.

Šiauliuose paaiškėjo Lietuvos jaunių teniso čempionai

Lietuvos jaunių (iki 16 metų) teniso pirmenybėse Šiauliuose vaikinų vienetų varžybose triumfavo vietos teniso mokyklos auklėtiniai.Čempionu tapo Dovydas Šakinis, finale 6:1, 6:0 sutriuškinęs Luką Mugevičių.Trečias buvo šiaulietis Aleksas Tverijonas.Merginų vienetų vicečempione tapo šiaulietė Gabrielė Sinskaitė, finale po atkaklios kovos 5:7, 5:7 nusileidusi Robertai Liutikaitei iš Palangos.Trečią vietą merginų varžybose iškovojo kita Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Justina Mikulskytė.
2008-02-11

Baltijos jaunių teniso turnyre Šiauliuose šeimininkai buvo antri

Keturių ekipų Baltijos šalių jaunių komandinėse teniso pirmenybėse (Baltic Junior Meeting) Šiauliuose antrąją vietą užėmė Lietuvos rinktinė. Sekmadienį jaunieji Lietuvos tenisininkai lemiamą mačą dėl čempionų titulo 4:5 pralaimėjo Latvijos bendraamžiams. Trečiąją vietą užėmė vieną pergalę iškovoję Suomijos tenisininkai, kurie sekmadienį 5:4 privertė pasiduoti autsaiderę Estijos komandą.
2008-02-03

Antroji lietuvių pergalė Baltijos jaunių teniso pirmenybėse Šiauliuose

Antrą pergalę iš eilės keturių ekipų Baltijos šalių jaunių komandinėse teniso pirmenybes (Baltic Junior Meeting) Šiauliuose iškovojo Lietuvos rinktinė. Šeštadienį jaunieji Lietuvos tenisininkai 6:3 nugalėjo Estijos komandą bei sekmadienį mače dėl pirmosios vietos žais su Latvijos bendraamžiais, kurie šeštadienį 7:2 įveikė Suomijos ekipą.
2008-02-03

Lietuviai pergalingai pradėjo Baltijos jaunių teniso pirmenybes

Pergalingai keturių ekipų Baltijos šalių jaunių komandines teniso pirmenybes (Baltic Junior Meeting) Šiauliuose pradėjo Lietuvos rinktinė, pirmajame mače penktadienį 5:4 nugalėjusi Suomijos bendraamžius. Kitame penktadienio pirmojo rato susitikime Latvija 7:2 sutriuškino Estijos atstovus bei tapo turnyro lydere.