Lithuanian Open

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Lithuanian Open“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Lithuanian Open“.

Savaitgalį Vilniuje – 13-asis tarptautinis sportinių šokių festivalis „Lithuanian Open 2013“

Jau tryliktą kartą, gruodžio 7-8 dienomis Siemens arenoje vyksta pasaulinė sportinių šokių fiesta.Pagrindinis akcentas, gruodžio 7 dieną 19.00val. Lotynų Amerikos šokių pasaulio atvirojo čempionato finalas, antroje dalyje daugkartinių pasaulio ir Europos čempionų Klaipėdos universiteto ansamblio „Žuvėdros“ koncertas, kuriame žiūrovai galės išvysti visų laikų geriausias kompozicijas: James Bond, Scorpions, Rio ir kitas.
2013-12-06

Neįgaliųjų teniso turnyro „Lithuanian Open“ nugalėtoju tapo Rusijos tenisininkas

Rusas Leonid Ševčik tapo Vilniuje vykusio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) neįgaliųjų Futures serijos turnyro “Lithuanian Open” nugalėtoju. Varžybų favoritas finaliniame susitikime 6:2 7:6(3) įveikė antrąją turnyro raketę Lenkijos tenisininką Jerzy Kulik, teigiama pranešime spaudai. “Lithuanian Open” prizų fondą sudarė 2 tūkstančiai JAV dolerių, o turnyrą surengė Lietuvos teniso sąjunga ir Vilniaus teniso akademija.
2013-05-21

SEB arenoje – neįgaliųjų tenisininkų kovos

Gegužės 16-19 dienomis Vilniuje esančios SEB arenos kortuose varžysis neįgalieji tenisininkai. Dėl Tarptautinės teniso federacijos (ITF) Futures serijos turnyro “Lithuanian Open” taurės varžysis 16 tenisininkų iš Lietuvos, Rusijos, Lenkijos, Estijos ir Latvijos, teigiama pranešime spaudai. Lietuvai turnyre atstovaus šeši tenisininkai, tarp jų ir Lietuvos rinktinės lyderis Aleksandras Olechnovič, 184-a pasaulio neįgaliųjų raketė.
2013-05-16

„Lithuanian Open“ paplūdimio tinklinio varžybose triumfavo rusės

Savaitgalį Vilniuje, „Credit24“ arenoje prie Baltojo tilto, vykusiame Rytų Europos moterų paplūdimio tinklinio čempionato (EEVZA) etape „Lithuanian Open“ nugalėjo Rusijos atstovės Aleksandra Moisejeva ir Jakaterina Syrtseva. Lietuvos tinklininkės Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė varžybose užemė penktąją vietą, teigiama pranešime spaudai. Nugalėtojos finale rezultatu 2-1 (21:17, 15:25, 15:9) įveikė kitą Rusijos komandą – Ana Markovą ir AnaMalovą.
2012-07-02

Rytų Europos paplūdimio tinklinio čempionate – baltarusių triumfas

Savaitgalį Vilniuje, „Credit24“ arenoje prie Baltojo tilto, vykusiame Rytų Europos paplūdimio tinklinio čempionato  „Lithuanian Open“ pirmajame etape nugalėtojais tapo Aleksandras Dziadkovas ir Jevgenijus Višnevskis iš Baltarusijos. Į geriausiųjų aštuonetą pateko ir dvi Lietuvos atstovų komandos, teigiama pranešime spaudai. Baltarusijos komanda finale  2-1 (18:21, 21:17, 15:12) įveikė Latvijos atstovus Haraldą Režgą ir Armandą Abuolinį.