lisicki

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lisicki“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lisicki“.

Vokietė Sabine Lisicki pagerino „eisų“ pasaulio rekordą – vargšė varžovė

Vokietė Sabine Lisicki „Aegon Classic“ turnyre Birmingame žaidžia fantastiškai – antrame rate ne tik įveikė Belindą Benčič, bet ir pagerino moterų vienetų varžybų „eisų“ arba neatremiamų padavimų pasaulio rekordą.
2015-06-18

Vimbldono ketvirtfinalis: gražuolė vokietė S. Lisicki neatsilaikė prieš S. Halep

Anglijoje vykstančiame trečiajame šiais metais "Didžiojo kirčio" serijos Vimbldono teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 25 mln. svarų, trečiadienį paaiškėjo antroji moterų vienetų varžybų pusfinalio pora.
2014-07-02

Sek „Instagram“ paskyroje: 12 karščiausių Vimbldono tenisininkių

Prasidedant karščiausioms Vimbldono turnyro kovoms leidinys FHM pristato 12 seksualiausių tenisininkių, į kurių „Instagram“ paskyras akį užmesti turėtų ne tik teniso sirgaliai.
2014-06-30

Lyderės pergalėmis pradėjo WTA serijos tarptautinį teniso turnyrą Tailande

Pirmadienį Tailande prasidėjo WTA serijos „PTT Pattaya Open“ tarptautinis moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių. Vienetų varžybų šešioliktfinalyje favoritė vokietė Sabine Lisicki 7:5, 6:2, 6:4 nugalėjo kroatę Donną Vekič, antroji raketė rusė Svetlana Kuznetsova 6:0, 7:6 (7:3) įveikė kinę Zhang Shuai, o aštuntoji pagal reitingą Kinijos tenisininkė Peng Shuai 6:1, 7:6 (7:1) privertė pasiduoti austrę Patricią Mayr-Achleitner.
2014-01-28

C. Wozniacki ir S. Lisicki žais turnyro Liuksemburge ketvirtfinalyje

Liuksemburge tęsiasi WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyras "BGL BNP Paribas Luxembourg Open", kurio prizų fondą sudaro 235 tūkst. JAV dolerių. Ketvirtadienį vėlai vakare vienetų varžybų aštuntfinalyje pergales iškovojo bei paskutiniosiomis ketvirtfinalio dalyvėmis tapo Danijos ir Vokietijos tenisininkės.
2013-10-18

Naująja Vimbldono turnyro čempione tapo M. Bartoli

Vimbldono teniso turnyro finale triumfavo prancūzė Marion Bartoli. Ji rezultatu 6:1, 6:4 įveikė turnyro sensaciją vokietę Sabine Lisicki. Turnyrą M. Bartoli laimėjo pirmą kartą. Geriausias jos pasiekimas iki šiol – iškopimas į Vimbldono finalą 2007 m. Vyrų varžybų finale susikaus N. Džokovičius ir A. Murray‘us.
2013-07-06

Vokietė S. Lisicki pirmą kartą iškopė į "Grand Slam" turnyro pusfinalį

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio 125-ojo Vimbldono teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 14,6 mln. svarų, moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje antradienį 21-erių metų vokietė Sabine Lisicki 6:4, 6:7 (4-7), 6:1 įveikė devintąją pasaulio raketę 26-erių metų prancūzę Marion Bartoli. Mačas truko 2 val. 21 sek. 62-ąją vietą pasaulio reitinge užimanti S. Lisicki tapo pirmąja Vokietijos atstove nuo 1998 metų, patekusia į „Grand Slam“ turnyro pusfinalį.