lisa raymond

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lisa raymond“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lisa raymond“.

Memfio teniso turnyre triumfavo amerikietė

Tarptautinio „Region Morgan Keegan Championships“ teniso turnyras JAV moterų vienetų varžybų nugalėtoja tapo ketvirtoji raketė amerikietė Lindsay Davenport, šeštadienį finale per valandą 6:2, 6:1 sutriuškinusi penktąją pagal reitingą baltarusę Olgą Govorcovą. Tai buvo jau 55-as 31-metų metų JAV tenisininkės laimėtas WTA serijos teniso turnyras.Šiame sezone L. Davenport kortuose laimėjo 13 mačų bei patyrė 2 pralaimėjimus.Be pagrindinio prizo, nugalėtojai atiteko 28 tūkst.
2008-03-02

Berlyno teniso turnyrą laimėjo devyniolikmetė serbė

WTA serijos "Qatar Telecom German Open" moterų teniso turnyro Vokietijoje vienetų varžybų nugalėtoja tapo dvyliktoji pagal reitingą devyniolikmetė serbė Ana Ivanovič, sekmadienį finale per 135 minutes 3:6, 6:4, 7:6 (7:4) įveikusi trečiąją turnyro raketę 21 metų rusę Svetlaną Kuznecovą. Prieš tai išvakarėse nebaigtame pusfinalio susitikime Rusijos tenisininkė 6:4, 5:7, 6:4 privertė pasiduoti turnyro favoritę belgę Justine Henin.
2007-05-13

Serbijos tenisininkas - turnyro Floridos valstijoje nugalėtojas

Tarptautinio "Sony Ericsson Open" teniso turnyro Floridos valstijoje (JAV) vyrų vienetų varžybų nugalėtoju tapo dešimtas pagal reitingą devyniolikmetis serbas Novakas Džokovičius, sekmadienį finale per 2 valandas ir 19 minučių 6:3, 6:2, 6:4 įveikęs dešimčia metų vyresnį argentinietį Guillermo Canasą.Tai buvo ketvirtasis Serbijos tenisininko laimėtas ATP serijos teniso turnyras.Be pagrindinio prizo, N. Džokovičiui atiteko 533 JAV dolerių čekis, o argentinietis tenkinosi 266 tūkst. dolerių prizu.
2007-04-02

Korto šeimininkių pergalės teniso turnyre Memfyje

Tenesio valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis moterų bei vyrų teniso turnyras (Regions Morgan Championships and the Cellular South Cup), kurio bendrą prizų fondą sudaro 932 tūkst. JAV dolerių. Pirmadienį moterų vienetų šešioliktfinalio barjerą įveikė šešios korto šeimininkės.
2007-02-20

Šveicarė penktą kartą laimėjo teniso turnyrą Tokijuje

Japonijoje pasibaigusio WTA serijos "Toray Pan Pacific Open" moterų teniso turnyro nugalėtoja penktą kartą per savo karjerą tapo antroji pagal reitingą varžybose šveicarė Martina Hingis, sekmadienį finale per 71 minutę 6:4, 6:2 įveikusi penktąją raketę devyniolikmetę serbę Aną Ivanovič.Anksčiau Tokijuje 26 metų Šveicarijos tenisininkė nugalėjo 1997, 1999, 2000 ir 2002.Tai buvo pirmasis šiemet bei 43-čias per visą karjerą laimėtas M. Hingis WTA serijos teniso turnyras.
2007-02-04

"Istambul Cup" turnyre Lina Stančiūtė su vengre Agnes Szavay parklupdė pirmąja turnyro porą – amerikietę Lisa Raymond ir australę Renae Stubbs-6:4, 6:4.

ambul Cup" turnyre Lina Stančiūtė su vengre Agnes Szavay parklupdė pirmąja turnyro porą – amerikietę Lisa Raymond ir australę Renae Stubbs-6:4, 6:4....
2005-05-18

Paaiškėjo Memfio teniso turnyro moterų varžybų finalininkės

Tenesio valstijoje (JAV) tęsiasi "Kroger St.Jude and Cellular South Cup" moterų bei vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 880 tūkst. JAV dolerių. Penktadienį sužaidus moterų varžybų pusfinalį paaiškėjo, kad šeštadienį finale susitiks pirmoji ir antroji turnyro raketės, atitinkamai rusė Vera Zvonariova ir amerikietė Lisa Raymond.
2004-02-21

Australijos teniso čempionato ketvirtfinalyje - belgė, rusė, šveicarė ir amerikietė

Atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse pirmadienį baigėsi moterų vienetų varžybų aštuntfinalio etapas, po kurio paaiškėjo likusios dvi ketvirtfinalio poros.
2004-01-26

Atvirajame Australijos teniso čempionate

Melburne tęsiasi atvirosios Australijos teniso pirmenybės. Ketvirtadienį (01.22) dviem susitikimais baigėsi moterų vienetų varžybų antrasis (1/32 finalo) ratas. Į šešioliktfinalį pateko 25-oji turnyro raketė amerikietė Lisa Raymond, 6:3, 6:4 nugalėjusi vokietę Ancą Barną, bei 28-oji pagal skirstymą rusė Marija Šarapova, 6:1, 6:3 sutriuškinusi JAV tenisininkę Lindsay Lee-Waters.
2004-01-22

Australijos pirmenybėse - JAV tenisininkių bei ispanų pergalės

Melburne tęsiasi atvirasis Australijos teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro 19 mln. Australijos dolerių. Antradienį (01.20) baigėsi dar septyniolika pirmojo rato susitikimų. Moterų varžybose pergales iškovojo bei į antrąjį etapą pateko dar trys amerikietės.