lininiai audiniai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lininiai audiniai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lininiai audiniai“.

„Forbes.com“ skyrė dėmesį lietuvių kūrėjams, dirbantiems su linu

Vienas žymiausių ir įtakingiausių verslo portalų pasaulyje „Forbes.com“ neseniai savo straipsnyje įvardino liną, kaip itin šiuo metu populiarų reiškinį madoje ir, apskritai, gyvenimo būde, taipogi išskyrė Lietuvą, kaip dailiojo lino pradininkę.
2023-05-30
REKLAMA
Lininė patalynė (nuotr. Shutterstock.com) Lininė patalynė (nuotr. Shutterstock.com)

Geresniam miegui: 10 faktų, kuriuos sužinoję rinksitės tik šio audinio patalynę

Miegodami žmonės praleidžia trečdalį savo gyvenimo, tačiau miegas toli gražu nėra tik laikas, praleistas gulint lovoje. Nuo pastarojo kokybės priklauso mūsų tiek fizinė, tiek emocinė sveikata, produktyvumas, nuotaika ir daugelis kitų faktorių. Dėl šių priežasčių pasirūpinti kokybišku ir ramiu miegu nenuginčijamai svarbu ir vienas iš būdų tai užtikrinti yra tinkamas patalynės pasirinkimas.
2021-12-13
REKLAMA
3 žingsniai tvaresniam gyvenimui: dar niekada nebuvo taip paprasta (nuotr. Shutterstock.com) 3 žingsniai tvaresniam gyvenimui: dar niekada nebuvo taip paprasta (nuotr. Shutterstock.com)

3 žingsniai tvaresniam gyvenimui: dar niekada nebuvo taip paprasta

Šiandien visuomenė vis dažniau atsigręžia į natūralesnį ir tvaresnį gyvenimo būdą bei vis daugiau kalba apie sąmoningą vartojimą. Vis dėlto, nors ir apie tvaraus gyvenimo naudą kalbama daug, tačiau dažnai kyla klausimas, kaip tai lengvai pritaikyti savo kasdieniuose įpročiuose ir ar tikrai verta bandyti? Aplinkai draugiškesnis gyvenimas ne tik prisideda prie pasaulio taršos problemos sprendimo, tačiau yra ir kitas svarbus aspektas – tai gerina jūsų pačių sveikatą, sumažina finansines išlaidas, ...
2021-12-09

„Linas" pelnas prieš apmokestinimą šiemet 0,33 mln. litų didesnis nei pernai

Auditorių netikrintais duomenimis, AB „Linas" šių metų sausio-rugsėjo mėnesių pardavimo pajamos sudarė 25,12 mln. litų, arba 1,42 mln. litų daugiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu (23,70 mln. Lt). AB „Linas" įmonių grupės 2012 metų devynių mėnesių pardavimo pajamos sudarė 25,68 mln. litų, pernai tuo pat laikotarpiu jos sudarė 24,19 mln. Lt. AB „Linas" 2012 metų devynių mėnesių pelnas prieš apmokestinimą - 0,60 mln. litų, AB „Linas" įmonių grupės pelnas prieš apmokestinimą - 1,41 mln. litų.
2012-11-29
Į viršų