lindsey vonn

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lindsey vonn“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lindsey vonn“.

Atsisveikinimo varžybose – pavojingas olimpinės čempionės kritimas

Antradienį Švedijoje prasidėjo pasaulio kalnų slidinėjimo čempionatas. Apie karjeros pabaigą paskelbusiai legendinei amerikietei Lindsey Vonn šios varžybos yra oficialus atsisveikinimas su profesionaliu sportu. Tiesa, pirmoji čempionato diena 34-erių metų sportininkei susiklostė labai nesėkmingai. Amerikietė moterų slalomo supermilžino rungtyje lėkdama dideliu greičiu išlėkė iš trasos, bei rėžėsi į apsauginį tinklą. Laimei, olimpinei ir pasaulio čempionei pavyko išvengti rimtų sužeidimų.
2019-02-05

Uždarymo ceremonijoje šalies vėliavą nešiantis 18-metis: tai – labai didelė garbė

Sekmadienį iškilminga uždarymo ceremonija nusileis žiemos olimpinių žaidynių uždanga. Lietuvos rinktinė vėl žygiuos Pjongčango stadionu. Šįkart delegacijos priekyje bus jauniausias jos narys – vėliavą mosikuosiantis 18-metis kalnų slidininkas Andrejus Drukarovas. Rinkosi tarp vyriausio ir jauniausio Be A. Drukarovo iki žaidynių uždarymo ceremonijos Pietų Korėjoje liko trys slidininkai – Marija Kaznačenko, Mantas Strolia ir Modestas Vaičiulis.
2018-02-24

Kaip tai įvyko? Kalnų slidinėjimo rungtį Pjongčange laimėjo snieglentininkė

Čekijos sportininkė Ester Ledecka netikėtai laimėjo olimpinių žaidynių „Super-G“ varžybas šeštadienį, o favoritė Lindsey Vonn liko garbės pakylos nuošalėje. E.Ledecka įveikė trasą per 1 min. 21,11 sek. Olimpinės čempionės titulą gynusi austrė Anna Veith iškovojo sidabrą, o Tina Weirather iš Lichtenšteino laimėjo bronzą. 22 metų E.Ledecka pati nustebo dėl savo pergalės. „Kaip tai įvyko?“ – stebėjosi ji, išvydusi rezultatus švieslentėje.
2018-02-17

JAV kalnų slidininkė Lindsey Vonn tapo pasaulio taurės varžybų lydere

Italijoje vykstančiose pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybose sekmadienį didžiausiojo slalomo rungtyje triumfavo amerikietė Lindsey Vonn. Iškovojusi jau 75-ą pergalę pasaulio taurės etapuose karjeroje 31-erių metų amerikietė sparčiai artėja prie absoliutaus rekordininko legendinio švedo Ingemaro Stenmarko, kuris 1975-1989 metais iškovojo 86-as pergales pasaulio taurės etapuose.
2016-01-25

J. Aniston prisipažino, kad norėtų apsikeisti kūnais su G. Bundchen

Jennifer Aniston – viena iš Holivudo moterų, kurios, regis, nesensta. Daugelis pasaulio moterų žavisi aktorės šukuosena, stiliumi, gyvenimo būdu. Tačiau pati Jennifer, pasirodo, lygiai taip pat žavisi kitų moterų išvaizda. Moteris prasitarė, kad jei būtų galimybė apsikeisti kūnais, ji tai padarytų su brazilų modeliu Gisele Bundchen. Bent jau 24 valandoms, jei nebūtų galimybės visam laikui. Taip pat aktorė neslėpė, kad žavisi Tigerio Woodso mylimosios Lindsey Vonn oda.
2014-03-10

Žlugusi viltis: kalnų slidinėjimo žvaigždė L. Vonn praleis olimpiadą

JAV kalnų slidininkė 29 metų Lindsey Vonn nedalyvaus Sočio olimpinėse žaidynėse. Oficiali priežastis – kelio trauma, rašo bild.de. „Esu visiškai sužlugdyta, – savo oficialioje „Facebook“ paskyroje pranešė 2010 metų olimpinė čempionė ir golfo karaliaus Tigerio Woodso draugė. – Viską išmėginau, tačiau mano kelis yra pernelyg nestabilus.“ L. Vonn šiuo metu gydosi po dviejų kryžminių raiščių trūkimo.
2014-01-07

L. Vonn praleis artimiausias varžybas

Dukart planetos kalnų slidinėjimo čempionė Lindsey Vonn dėl traumos praleis artimiausias slalomo giganto varžybas, praneša AFP. 24-erių metų sportininkė traumą patyrė atkimšdama šampano butelį. Amerikietė uždaro vakarėlio metu butelį šampano bandė atkimšti į slidės galą, tačiau nesėkmingai. Nulūžus butelio kakliukui L. Vonn susipjaustė didįjį pirštą. Įpjovimas pasirodė kur kas rimtesnis nei buvo manyta, nes ištyrus paaiškėjo, kad slidininkė pažeidė sausgyslę.