linda treiel

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „linda treiel“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „linda treiel“.

Baltijos šalių jaunių lengvosios atletikos mačą vėl laimėjo lietuviai

Penktadienį Kaune vykusį Baltijos šalių jaunių lengvosios atletikos uždarų patalų mačą antrus metus iš eilės laimėjo Lietuvos komanda, surinkusi 194 taškus. Antrąją vietą užėmė Estijos jauniai (182 tšk.), o treti liko Latvijos (169 tšk.) jaunieji lengvaatlečiai.Atskirų rungčių nugalėtojais varžybose Kaune tapo: jauniai    60 m     Richard Pulst (Estija)       6,96 sek.
2007-02-23

Lietuviai buvo treti Baltijos valstybių jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos daugiakovių mače

Panevėžyje pasibaigusiame Baltijos šalių jaunių ir jaunimo uždarų patalpų lengvosios atletikos daugiakovių mače nugalėjo Estija (47 284 tšk.), aplenkusi Latviją (44 690 tšk.) bei Lietuvą (43 924 taškai). Aštuoniolikmečių (U-18) merginų penkiakovėje nugalėjo estė Linda Treiel (3565 tšk.), o Agnė Jakubauskaitė (2872 tšk.) tenkinosi trečiąja pozicija. Šios amžiaus grupės vaikinų septynkovėje pirmoji vieta atiteko estui Hendrikui Lepikui (4884 tšk.). Donatas Norkus su 4552 taškais liko ketvirtas.