linas vaškys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „linas vaškys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „linas vaškys“.

„CBet Rally Rokiškis“ dalyvių sąraše – daugiau nei 90 dalyvių iš šešių valstybių

Jau artėjantį penktadienį, liepos 26-ą dieną Rokiškyje bus duotas startas aštuntą kartą organizuojamoms ralio varžyboms „CBet Rally Rokiškis“. Čia startuoti norą pareiškė daugiau kaip 90 dalyvių iš Lietuvos bei dar penkių užsienio šalių. Šios varžybos bus ne tik Lietuvos automobilių ralio čempionato ketvirtasis etapas. Taip pat ketvirtąjį sykį sezone čia savo jėgas išmėgins ir Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionato dalyviai.
2024-07-22

„7bet Winter Rally Aukštaitija“ organizatoriai neatsisako planų surengti žiemos ralį

Gruodžio mėnesį nagus parodžiusi žiema šių metų pradžioje netikėtai atsitraukė, taip pakoreguodama ir „7bet Winter Rally Aukštaitija“ organizatorių planus – sausio 28-ą dieną Zarasų apylinkėse planuotas varžybas teko perkelti į vasario 11-ą dieną. Artėjant šiai datai organizatoriai tvirtai teigia, kad renginys tikrai įvyks, o puikių greičio ruožų ir gausaus dalyvių sąrašo kompiliacija žiūrovams dovanos neišdildomus įspūdžius.
2023-02-02

„Samsonas Rally Rokiškis“ varžyboms artėjant: kuriose įskaitose verda artimiausia kova?

Šių metų Lietuvos ralio čempionato sezone liko du etapai. Keturis iš jų jau įveikę dalyviai intensyviai ruošiasi rugpjūčio 9-10 dienomis įvyksiančioms „Samsonas Rally Rokiškis“ varžyboms. Tai bus jau penktasis, priešpaskutinis Lietuvos ralio čempionato etapas, o tai reiškia, kad kovos klasėse bus dar aštresnės. Šįkart apžvelgsime, kas gi dedasi rezultatų lentelėje po jau įvykusių etapų ir kuriose klasėje galima tikėtis įdomiausių intrigų. LARČ1 įskaitoje kol kas į priekį pabėgęs  Vaidotas Žala.
2019-07-26

Ekipažas iš Lietuvos Europos ralio čempionato (ERČ) finaliniame etape – septintas

Šį savaitgalį Latvijoje vykusio 2017 FIA Europos ralio čempionato metu Lietuvos lenktynininkai Linas Vaškys ir Laurynas Paškevičius bendroje įskaitoje užėmė septintą vietą.  „Rally Liepaja“ vykusio ralio metu lietuviškajam ekipažui teko susikauti tiek su itin greitais varžovais iš Europos, tiek su sudėtingomis oro sąlygomis. „Tai buvo vienos iš sudėtingiausių, bet kartu ir įdomiausių šio 2017 m. sezono varžybų.
2017-10-11

Įpusėjus „DHL Rally Elektrėnai“ lyderio poziciją susigrąžino Janis Vorobjovas

„Mitsubishi Lancer Evo IX“ automobilį vairuojantys Deividas Jocius ir Donatas Zvicevičius, kuriems iki šiol dvejus metus paeiliui apmaudžiai nesisekė šiuose raliuose, regis, tęsi renginio išvakarėse jo spaudos centrui, viešųjų ryšių agentūrai „Visus Bonus“ duotą žodį. Paklaustas, kada gi pagaliau laimės šį ralį, Deividas užtikrino, kad šiemet. Po keturių greičio ruožų, kai kauniečiai paveržė lyderių poziciją, daugelis patikėjo, jog sportininko žodžiai gali tapti realybe.
2017-09-09

„Rally Latvija“ sprogusia padanga važiavęs Benediktas Vanagas – ketvirtas

Po pirmosios tarptautinio „Rally Latvija“ dienos ketvirtąją vietą bendroje įskaitoje užima Lietuvos komanda „General Financing team Pitlane“ su pilotu Benediktu Vanagu. Įveikus septynis greičio ruožus asfaltu ir žvyru, B. Vanago ir Agnės Vičkačkaitės-Lauciuvienės ekipažas tarp keturių ralyje dalyvaujančių lietuvių ekipų yra pirmas. Pirmauja ralio vunderkindu vadinamas suomis Kalle Rovanperä, garsiojo WRC lenktynininko Harri Rovanperä sūnus. Jis, kaip ir B. Vanagas važiuoja R5 klasėje.
2017-07-23

V. Švedas su Ž. Sakalausku finišavo antri

Estijoje vykusiame 41-ajame automobilių ralyje „Saaremaa“ Lietuvos autolenktynininkas Vytautas Švedas su šturmanu Žilvinu Sakalausku („Mitsubishi Lancer Evo IX“) užėmė antrąją vietą. Nugalėjo estų ekipažas, kurį sudarė Otas Tenakas  ir Raigas Melderis („Subaru Impreza WRX STI“). Jie 11 greičio ruožų (105,82 km) įveikė per 53 min. 54,2 sek. Lietuvių ekipažas, laimėjęs septintąjį ir devintąjį greičio ruožus, nugalėtojams pralaimėjo 35,8 sek.
2008-10-13
Į viršų