linas lukoševičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „linas lukoševičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „linas lukoševičius“.

Lietuvos boksininkas tapo Europos vicečempionu

Europos jaunių bokso čempionate Lietuvos rinktinė iškovojo du medalius ir komandinėje įskaitoje užėmė aukštą aštuntąją vietą. Albenoje (Bulgarija) vykusiame Europos jaunių (15–16 metų) čempionate dalyvavo 255 boksininkai iš 32 valstybių. Vido Bičiulaičio ir Mariaus Palionio treniruojamos Lietuvos rinktinės gretose kovojo devyni boksininkai. Europos čempionato staigmena tapo lietuvis Aleksandras Trofimčiukas.