lina padegimaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lina padegimaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lina padegimaitė“.

Lietuvos tenisininkai Šiauliuose baigė pasirodymą ir dvejetų varžybose

Šiauliuose vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) turnyro, skirto Aivarui Balžekui atminti, merginų dvejetų varžybų antrajame rate - ketvirtfinalyje - ketvirtadienį Lina Padegimaitė ir Gabrielė Bertašiūtė 2:6, 4:6 pralaimėjo ukrainietei Ganai Poznichirenko ir baltarusei Natalijai Vavulinai. Pirmajame rate 17-metė L. Padegimaitė ir 15-metė G. Bertašiūtė 6:1, 7:5 nugalėjo baltarusę Kariną Aliošą ir rusę Anastasiją Saitovą.
2011-02-24

L. Padegimaitė nepateko į pagrindines „Australian Open" jaunių varžybas

Melburne vykstančio atvirojo Australijos teniso čempionato („Australian Open“) čempionato jaunių (iki 18 metų) merginų vienetų atrankos varžybų paskutiniajame, trečiajame, rate Lietuvos atstovė Lina Padegimaitė 6:2, 1:6, 5:7 pralaimėjo 16-metei uzbekei Niginai Abduraimovai (156-oji pasaulio jaunių raketė). 17-metė lietuvė (215), kuriai pirmajame atrankos rate žaisti nereikėjo, antrajame rate 6:3, 0:6, 13:11 įveikė savo bendraamžę iš Australijos Mary-Ann Balint (1233)....
2011-01-21

Lietuvos tenisininkės triumfavo Estijoje

Lietuvos tenisininkės - 14-metė Gabrielė Bertašiūtė ir 17-metė Lina Padegimaitė laimėjo Taline (Estija) vykusio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) IV kategorijos turnyro dvejetų varžybas. Lietuvės pusfinalyje 6:2, 6:2 įveikė Estijos atstoves Evą Paalmą ir Tatjaną Vorobjovą, o finale 6:2, 6:3 nugalėjo danę Cecilię Lundgaard Melsted bei švedę Rebeccą Peterson. G. Bertašiūtė ir L. Padegimaitė iš viso nugalėjo keturis duetus.
2010-06-07

Lietuvos tenisininkė suklupo aštuntfinalyje

Lietuvos tenisininkė Lina Padegimaitė nepateko į Belgijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) IV kategorijos turnyro „Heiveld Indoor Junior Championships 2009“ vienetų varžybų ketvirtfinalį. 16-metė kaunietė aštuntfinalyje 6:3, 1:6, 2:6 nusileido 15-metei olandei Gabrielai van de Graaf (468-oji pasaulio jaunių raketė). L. Padegimaitė (547) pirmajame ir antrajame ratuose įveikė Belgijos tenisininkes.
2009-11-05

Tenisininkė Lina Padegimaitė pralaimėjo finale

Orhuse (Danija) vykusio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) V kategorijos turnyro "Danish Junior Cup 2009" finale Lietuvos atstovė Lina Padegimaitė 2:6, 2:6 nusileido 15-metei švedei Malin Ulvefelt (Malin Ulvefeldt, 350-oji pasaulio jaunių raketė). 16-metė kaunietė (615) pakeliui į finalą įveikė po vieną varžovę iš Vokietijos ir Lenkijos bei dvi varžoves iš Švedijos.
2009-07-06

Tenisininkė L. Padegimaitė iškopė į finalą

Lietuvos tenisininkė Lina Padegimaitė iškopė į Orhuse (Danija) vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) V kategorijos turnyro "Danish Junior Cup 2009" finalą.
2009-07-04

L. Padegimaitė pralaimėjo tik finale

16-metė Lietuvos tenisininkė Lina Padegimaitė užėmė antrąją vietą Danijoje vykusiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) IV kategorijos turnyre. Kaunietė finale šeštadienį 4:6, 3:6 nusileido 14-metei ukrainietei Julijai Lisai (367-oji pasaulio jaunių raketė). Pakeliui į finalą L. Padegimaitė (939) įveikė keturias varžoves.
2009-06-27

Tenisininkė Lina Padegimaitė Lenkijoje pralaimėjo pirmajame rate

16-metė Lietuvos tenisininkė Lina Padegimaitė Lenkijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų turnyro „PKO BP Olecko Cup 2009“, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, pirmajame rate 6:7 (3-7), 5:7 pralaimėjo 15-metei lenkei Joanai Nalborskai (Joanna Nalborska). Kaunietė į pagrindines varžybas pateko po atrankos turnyro, kuriame nugalėjo dvi varžoves iš Lenkijos.