lina antanavičienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lina antanavičienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lina antanavičienė“.

Prezidentė siūlo naują įstatymą: klius politikams

Prezidentė Dalia Grybauskaitė siūlys įstatymų pataisas, uždrausiančias politinio pasitikėjimo pareigūnams būti viešųjų pirkimų komisijose, ketvirtadienį pranešė šalies vadovės patarėja.  „Prezidentė siūlys keisti Viešųjų pirkimų įstatymą ir siūlys pataisas, uždraudžiančias politinio pasitikėjimo tarnautojams ir valstybės politikams dalyvauti pirkimų komisijose“, – žurnalistams sakė prezidentės patarėja ekonomikos ir socialinės politikos klausimais Lina Antanavičienė.
Aktualijos 2019-01-31

Seimas imasi didinti baudas už klaidinančią reklamą

Nuo kitų metų liepos gali padidėti baudos verslui, leisiančios geriau apsaugoti vartotojus nuo klaidinančių įmonių reklamų ir užtikrinti sąžiningą konkurenciją. Seimas ketvirtadienį priėmė svarstyti keturių įstatymų pataisas, kurias parengė prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Aktualijos 2018-10-11

Paskirtasis ūkio ministras pasakė, ko imsis pirmiausia

Paskirtasis ūkio ministras Virginijus Sinkevičius sako, kad Turizmo departamentas turėtų būti reorganizuotas į viešąją įstaigą, o dabar paskelbtas departamento vadovo konkursas – nutrauktas. Jo teigimu, departamento teisinės formos pakeitimas leistų pritraukti geresnį vadovą ir sumažinti administracinius kaštus. „Aš manau, kad Turizmo departamentas turėtų persitvarkyti į viešąją įstaigą.
Aktualijos 2017-11-27

Prezidentė siunčia svarbų raginimą dėl algų

Į diskusijas dėl medikų algų įsitraukusi prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį paragino kelti darbo užmokestį gydymo įstaigų darbuotojams. Tačiau dviem gydytojus vienijančioms organizacijoms pasiūlius skirtingą algų kėlimo tempą, šalies vadovė nekomentuoja, kurio judėjimo reikalavimus palaiko.

Kritika dėl Darbo kodekso: valdantieji nepagrįstai kratosi atsakomybės

Prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėja sako, kad valdantieji nepagrįstai kratosi atsakomybės dėl Darbo kodekso, vengdami priimti sprendimus, kol nesulauks išvadų iš Trišalės tarybos, kurioje posėdžiauja profesinių sąjungų, darbdavių ir Vyriausybės atstovai. „Vyksta atsakomybės nusimetinėjimas. Tai yra Vyriausybės ir Seimo atsakomybė.

Prezidentė išlieka kategoriška dėl Pagalbinio apvaisinimo įstatymo

Prezidentės Dalios Grybauskaitės pozicija dėl Pagalbinio apvaisinimo įstatymo nesikeičia, Žinių radijui sakė jos patarėja ekonomikos ir socialiniais klausimais Lina Antanavičienė. „Prezidentė pozicija labai aiškiai išsakyta kai ji vetavo įstatymą su pataisomis ir jos veto su visom pataisom buvo priimtas. (...) Tikrai prezidentės pozicija nesikeičia.
Aktualijos 2016-12-06

Įžymybės atskleidė savo spalvingiausius talentus

Šeštadienį visoje Lietuvoje septintąjį kartą buvo švenčiama Spalvoto meduolio diena. Globotiniems vaikams skirta šventė kasmet vis kitokia. Šiemet kepyklėlėse globotini vaikai mokėsi savanoriauti, dalintis džiaugsmu, būti savarankiški, bendrauti ir patys priiminėjo svečius. Tarp įkvepiančios dienos svečių buvo ir daug žinomų veidų.
2016-11-27

Prezidentės patarėja: abejoju ar prekybos tinklų boikotas pasieks tikslą

Dėl didelio maisto kainų augimo gyventojai šiandien pradeda trijų dienų boikotą - neiti į prekybos tinklus. Vyriausia prezidentės patarėja ekonominiais ir socialiniais klausimais Lina Antanavičienė teigia, kad palaiko tokį žmonių aktyvumą, tačiau abejoja akcijos rezultatais. „Džiugina faktas, kad mūsų visuomenė tampa aktyvi ir reaguoja į tai kas vyksta, nesėdi namuose, o daro kažką.
2016-05-10

Emigraciją stabdyti reikia kuriant darbo vietas ir investuojant į regionus

 Emigracijos problemą Lietuvoje reikia spręsti kuriant darbo vietas ir nukreipiant investicijas į regionus, sako prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėja ekonomikos ir socialinės politikos klausimais Lina Antanavičienė. Interviu Žinių radijui antradienį ji sakė, kad Vyriausybei reikėtų aktyviau kovoti su korupcija, siekiant paskatinti gyventojus neišvykti. „Reikia galvoti apie darbo vietų kūrimą ir apie darbo vietų kūrimą ypač regionuose“, – teigė patarėja.
2016-01-19

Lietuvos ambasadorė Kinijoje verslininkams pristatė verslo aplinką Lietuvoje

Lietuvos ambasadorė Kinijoje Lina Antanavičienė ketvirtadienį daugiausiai užsienyje investuojančiai Kinijos kompanijai "Huawei Technologies" pristatė verslo sąlygas Lietuvoje. Kinijos pietuose esančiame Šendženo mieste ambasadorė susitiko su antrosios pagal dydį pasaulyje telekomunikacijų įrangos gamintojos įmonės "Huawei Technologies" viceprezidentu Zhang Chunxiang.
2011-05-12
REKLAMA
REKLAMA

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadorei Kinijoje

Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus nepaprastajai ir įgaliotajai Lietuvos ambasadorei Kinijos Liaudies Respublikoje Linai Antanavičienei. Susitikusi su ambasadore šalies vadovė aptarė Lietuvos atstovybės darbą Kinijoje ir diplomatės uždavinius, tarp kurių svarbiausias – ekonominių, ypač transporto ryšių stiprinimas ir lietuviškų prekių eksporto skatinimas į Kiniją. 42 metų ekonomistės specialybę turinti L. Antanavičienė diplomatinę tarnybą pradėjo 1991 metais.
Į viršų