lietuvos moterų regbio rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lietuvos moterų regbio rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lietuvos moterų regbio rinktinė“.

Lietuvos regbininkės Europos čempionate sieks nutiesti kelią į Paryžiaus olimpines žaidynes

Lietuvoje vis labiau populiarėjantis moterų regbis sieks susigrąžinti turėtas pozicijas. Birželio 4-5 dienomis Lietuvos moterų regbio rinktinė Serbijos sostinėje Belgrade kovos Europos čempionato „Conference 1“ divizione. Pirmos vietos kaina – ne tik kelialapis į stipresnį „Trophy“ divizioną, bet ir galimybė kovoti dėl kelialapio į 2024 metų Paryžiaus olimpines žaidynes. Grupės varžybose penktadienį Lietuvos regbininkės susitiks su Izraelio ir Liuksemburgo rinktinėmis.
2021-06-03

Artėjant Europos čempionatui Lietuvos moterų regbio rinktinė gerina savo žaidimą

Europos regbio-7 čempionato B diviziono turnyrui, kuris šių metų birželio 28 dieną vyks Vilniuje, besiruošianti Lietuvos rinktinė savaitgalį išbandė jėgas Rygos taurės varžybose Latvijoje. Pagrindinė Lietuvos komanda iškovojo visas pergales ir iškovojo Rygos miesto taurę. Lietuvos rinktinė 10:7 nugalėjo Rygos LSPA ekipą, 24:0 sutriuškino „RK Selena“ regbininkes, 29:0 nepasigailėjo „SK Imanta“ ekipos ir 30:0 įveikė antrąją Lietuvos komandą.
2014-05-20

G. Puzaraitė: regbis – vyriškas žaidimas? Ne!

Lietuvos moterų regbio rinktinės kapitonė Gintarė Puzaraitė tvirtina, kad regbis nėra vyriška sporto šaka. „Tai stereotipas. Tai toks pat konktaktinis ir greičio sportas kaip ir krepšinis, kur taip pat „sienelės“ statomos. Regbyje daug lengvosios atletikos, o tai – labai moteriška“, – balsas.lt sakė 22 metų marijampolietė. Birželio 28–29 dienomis regbio gerbėjų dėmesys kryps į Vilnių – „Vingio“ stadione vyks Europos moterų R-7 (septyniukė) B diviziono čempionatas.