Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lietuvos mažojo futbolo rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lietuvos mažojo futbolo rinktinė“.

Šemberas – naujasis Lietuvos mažojo futbolo ambasadorius

Lietuvos mažojo futbolo asociacija praneša apie partnerystę su žinomu Lietuvos futbolininku Deividu Šemberu. Buvęs Maskvos „Dinamo“, Maskvos CSKA, Vladikaukazo „Alania“ ir Vilniaus „Žalgirio“ žaidėjas tapo Lietuvos mažojo futbolo asociacijos, Lietuvos mažojo futbolo rinktinės bei būsimo „Leisure Leagues“ Lietuvoje projekto ambasadoriumi.
2020-10-08

Mažojo futbolo pasaulio čempionato aštuntfinalyje Lietuvos laukia Anglijos rinktinė

Tris pergales Socca pasaulio čempionate iškovojusi Lietuvos mažojo futbolo rinktinė pirmą kartą pateko į atkrintamąjį tokio rango turnyro etapą. Grupių etape Lietuva 3:0 nugalėjo Belgiją, 6:0 sutriuškino Maroką ir 2:1 palaužė Velsą, bet paskutinėse grupių etapo rungtynėse net 0:6 pralaimėjo pasaulio vicečempionei Lenkijai, kuri C grupėje ir užėmė pirmą vietą. Tačiau surinkti rekordiniai 9 taškai leido Lietuvos rinktinei užimti antrą vietą grupėje ir patekti į aštuntfinalį.
2019-10-18

Lietuvos pergalė pasaulio čempionate pažymėta dviguba švente – patekimu į atkrintamąsias ir ištartu „taip“

Trečiadienio vakarą Lietuvos mažojo futbolo asociacijos rinktinė sužaidė trečiąsias rungtynes Socca Pasaulio čempionate ir sugebėjo iškovoti dar vieną pergalę, kuri leido Lietuvai pirmą kartą istorijoje patekti į Pasaulio čempionato atkrintamąsias.
2019-10-16

Lietuvos rinktinės kapitonas Baranovskij: norisi sukurti istoriją

Lietuvos mažojo futbolo rinktinė šiandien pasieks Kretos salą ir greitu metu atvyks į Retimno miestą, kur jau rytoj žengs į Socca Pasaulio čempionatui pastatytą išskirtinį stadioną ant Viduržemio jūros kranto. Jau rytoj Lietuvos rinktinė, kurią treniruoja brazilas Mandinho, galės išbandyti šio stadiono dangą, kadangi 20 valandą jų lauks pirmosios Pasaulio čempionato rungtynės su Belgija.
2019-10-11

Pasaulio čempionato belaukiant: kaip Lietuvai sekėsi ankstesniuose tarptautiniuose turnyruose?

Iki Socca Pasaulio futbolo čempionato liko lygiai viena savaitė, o Lietuvos mažojo futbolo rinktinė intensyviai ruošiasi savo debiutui Pasaulio pirmenybėse. Kretos salos Retimno mieste spalio 12-20 dienomis vyksiančiame Pasaulio čempionate Lietuva žais C grupėje kartu su Lenkija, Velsu, Belgija ir Maroku.