lietuvos dviratininkės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lietuvos dviratininkės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lietuvos dviratininkės“.

Lietuvės pasidalijo 1-2 vietas su britėmis

Sekmadienį Danijoje pasibaigusiame pasaulio dviračių treko čempionate Lietuvos dviratininkės iškovojo net penkis medalius - po vieną aukso ir sidabro bei tris bronzos - ir pasidalijo 1-2 vietas su Didžiosios Britanijos atstovėmis. Britės planetos pirmenybėse pelnė vieną aukso ir keturis sidabro medalius. Keturis medalius (3 aukso, 1 bronzos) iškovojo Australijos sportininkės. Moterų varžybose iš viso buvo išdalinti devyni medalių komplektai. Čempionate dalyvavo dviratininkės iš 30 šalių.