Sekmadienį Danijoje pasibaigusiame pasaulio dviračių treko čempionate Lietuvos dviratininkės iškovojo net penkis medalius - po vieną aukso ir sidabro bei tris bronzos - ir pasidalijo 1-2 vietas su Didžiosios Britanijos atstovėmis.

Britės planetos pirmenybėse pelnė vieną aukso ir keturis sidabro medalius.

Keturis medalius (3 aukso, 1 bronzos) iškovojo Australijos sportininkės.

Moterų varžybose iš viso buvo išdalinti devyni medalių komplektai.

Čempionate dalyvavo dviratininkės iš 30 šalių. Medalius pelnė vienuolikos valstybių atstovės.

Pirmenybėse dalyvavo šešios lietuvės, iš kurių medalius pelnė trys.

Aukso medalį iškovojo Simona Krupeckaitė. Ji laimėjo keirino rungtį. 27-erių metų lietuvė pelnė sidabrą 500 m atskiro starto lenktynėse bei iškovojo bronzos medalius asmeninėse sprinto bei kartu su Gintare Gaivenyte komandų sprinto varžybose.

3 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse bronzos medalį iškovojo 23-ejų metų Vilija Sereikaitė.

Vyrų varžybose po šešis medalius iškovojo Australijos (3-2-1) ir Prancūzijos (1-3-2) atstovai.

Pirmenybėse dalyvavo 31 šalių dviratininkai. Medalius pelnė 13 šalių atstovai.

Lietuvai planetos pirmenybėse atstovavo Gediminas Bagdonas. Jis 4 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse užėmė 22-ąją vietą.

Bendroje medalių lentelėje Lietuva užėmė šeštąją vietą, o pagal medalių skaičių liko ketvirta.