lietuvos didžiąją kunigaikštystę

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lietuvos didžiąją kunigaikštystę“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lietuvos didžiąją kunigaikštystę“.

Metų pradžioje rengiamas statistinis karaimų surašymas

2022-ųjų pradžioje planuojamas statistinis Lietuvoje gyvenančių karaimų surašymas. „2022-ieji yra paskelbti Karaimų metais. Vyriausybė nori, kad mes atliktume statistinį tyrimą ir parengtume trumpą statistinę informaciją apie karaimus: šeimos sudėtį, gyvenimo būdą, pomėgius ir t. t.“, – BNS sakė Statistikos departamento Gyventojų statistikos skyriaus vedėja Vanda Vaitekūnienė. Anot jos, toks tyrimas darytas 1997 metais, norima sužinoti, kas pasikeitė.
2022-01-02

Naujos Lietuvos sienos Seimo fontano žemėlapyje: vieni kvailina, kiti gina

Europos Sąjungai (ES) pradedanti pirmininkauti Lietuva kartais atrodo kvailokai, mano istorikai ir politologai. Taip jie komentavo faktą, kad Seimo fontanas pirmininkavimo pradžios proga pasipuošė keturiais šiuolaikiniais Europos žemėlapiais, vaizduojančiais Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę „nuo jūrų iki jūrų“. Kartu jie abejoja, ar kas nors dėl to įsižeis.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų